Zmiany dotyczące koła dziennych nagród

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Zmiany dotyczące koła dziennych nagród

Post autor: Aurelie » 14 lut 2023, o 22:29

Drogie Panie!

Mamy dla Was sensacyjną wiadomość!

Od bardzo dawna prosicie nas o wprowadzenie zmian dotyczących działania dziennego koła, ułatwiających korzystanie z oferowanych w nim nagród. Wasze życzenie jest dla nas rozkazem! Oto dzisiaj do gry wchodzą następujące zmiany:

1. Od teraz już nigdy nie utracicie swojego postępu w Codzienniku (codziennym kole z nagrodami). Doskonale wiemy, że wiele z Was z dumą dzieli się swoim wynikiem uzbieranych dni na kole, traktując je jako oznakę doświadczenia, osiągnięć i czasu spędzonego w grze. Nie chcemy Wam tego odbierać. Cieszcie się każdą chwilą spędzoną na Arenie Mody i nagrodami, na które zapracowałyście.

2. Wraz z powyższą zmianą wprowadzamy też nowy projekt graficzny Codziennika, który został unowocześniony i dopasowany zarówno do przeglądarkowej, jak i mobilnej wersji gry. Mamy nadzieję, że ta wprawdzie kosmetyczna, ale jakże piękna zmiana przypadnie Wam do gustu.

Niezmiennie życzymy Wam radości i satysfakcji płynącej z gry. Bądźcie na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które dla Was szykujemy!

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

ODPOWIEDZ