Въпроси относно залозите на Неврофутбол

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Въпроси относно залозите на Неврофутбол

Мнениеот Лъки Лучано » Вто Юли 10, 2012 10:24 am

В тази тема можете да задавате въпроси относно залозите ако има нещо неясно.
Много моля без излишен спам в темата!

ВАЖНО!!!
Ако имате проблеми с акисмет направете следното:Ако акисмет цензурира някой и не може да прати съобщението - сменете някоя дума,променете текста, оцветете буквите и се надявайте да имате късмет и акисмет да ви пусне съобщението!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Изображение
Аватар
Лъки Лучано
Побойник
Побойник

Has thanked: 147 times
Have thanks: 100 times
Национални знамена:
Italy
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Въпроси относно залозите на Неврофутбол

Мнениеот Лъки Лучано » Сря Авг 29, 2012 7:18 pm

dontmezanimavai написа:29.08.2012 13:02 Входящо съобщение от играч [Rhymes and Poetry] n0_aLoNe[12]:
Следващият път като коментар в билета напиши прогнозата си, иначе няма да ти приема залога, без повече компромиси.
---------------------------------------------------
ВАЖНО!
1.Анонимни билети или подарени от други играчи не се приемат!
2.Билети без прогноза, ще се приемат, ако има посочена такава в тази тема.
3.Може да участвате само с една прогноза.
4.Руда за невалидни залози не се връща!
5.Ако играч има 2 или повече залога с различни прогнози ще считаме това за опит за измама и няма да бъде приет нито един залог.
----------------------------------------------------
Много се извинявам, но какво е това. Значи следващия път когато отново нямам залог на билета то няма да имам печалба ?! Има правила, които както аз спазвам, така и тези които са ги писали. Или поправете точките по-горе или моля за извинение от съответния подател на съобщението. Ако не искате да вършите работата, с която сте се захванали просто спрете, залозите са доста добър и прогресивен начин за разнообразяването на играта и не малко хора биха ви заместили. Не искам да пренебрегвам работата ви напротив поздравявам ви! Благодаря и поздрави

Мисля че достатъчно ясно съм написал в правилата в точка 2 "2.Билети без прогноза, ще се приемат, ако има посочена такава в тази тема." - тоест в темата за залози ,така че не виждам смисъл да коментираме темата.Ако имаш прогноза тук във форума ,но на билета нямаш ,залога ти пак ще е валиден!
И все пак ви моля всички които залагате ,постарайте се да пишете прогнози и на билетите си!!! Не мисля че е сложно.
;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Изображение
Аватар
Лъки Лучано
Побойник
Побойник

Национални знамена:
Italy

Мнениеот Лъки Лучано » Пет Авг 31, 2012 2:16 pm

IcEcReaM написа:Няма ли да има залози от нашата родна "Б" група?

Ами най-вероятно не ,защото ще ми стане наистина много работата ако пусна мачове и от Б група.

Изображение
Аватар
Лъки Лучано
Побойник
Побойник

Национални знамена:
Italy

Мнениеот Лъки Лучано » Чет Сеп 06, 2012 9:56 pm

Taekwondista написа:Ще има ли залози и за някои други спортове, например баскетбол и колоездене?

Аз лично такива залози няма да пускам.Занимавам се предимно с футболните залози.
Ако колегите ми имат желание ,да пускат. ;)

Изображение
Аватар
Лъки Лучано
Побойник
Побойник

Национални знамена:
Italy

Назад към Архив