Чалгизирането на България

Новини и обсъждане на проблеми в страна. Публикувайте тук интересни статии и материали.

Модератор: Форум Модератор

Чалгизирането на България

Мнениеот Admin » Чет Апр 19, 2012 3:46 pm

Една интересна тема за дискутиране
Поздрави!
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Has thanked: 29 times
Have thanks: 283 times
Какъв си ти?: Софиянец

Re: Чалгизирането на България

Мнениеот ninel » Чет Апр 19, 2012 3:49 pm

всичко е наред, няма какво друго да правите, та мохабети ще въртим, а?
Изображение
Аватар
ninel
Редник
Редник

Has thanked: 110 times
Have thanks: 83 times
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот Reichstag » Чет Апр 19, 2012 5:30 pm

HEAVY Изображение METAL
Reichstag
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 14 times
Have thanks: 189 times
Национални знамена:
Germany
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот TheUnique » Съб Апр 21, 2012 9:31 am

Чалгата е пълна шитня ама има яки каки :mrgreen:
прав ли съм? :D
Изображение
Through sin and self destruction I stumble home,never alone...... ;]
Аватар
TheUnique
Редник
Редник

Has thanked: 7 times
Have thanks: 28 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот replaceable liar » Съб Апр 21, 2012 11:43 am

TheUnique написа:Чалгата е пълна шитня ама има яки каки :mrgreen:
прав ли съм? :D

И какво им е якото? Изкуствени са от горе до долу. :lol:
Аватар
replaceable liar
Призрак с Пагони
Призрак с Пагони

Has thanked: 811 times
Have thanks: 303 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот Unbreakable » Нед Апр 22, 2012 8:02 am

Хаха , е как бе . Ако не друснем един мазен кючек все едно не сме се забавлявали . Аз лично съм върла античалгарка . По - отвратителна "музика" едва ли съществува . Някак си не ми се вижда нормално пластмасова кака с избелени коси да ми пее неща от сорта на "обичай ме " , "мрази ме" , "е*и ме " и т.н. Лошото е ,че става все по-зле . Наскоро си бях в България за известно време и ооо .. шок и ужас - нямаше заведение в което влязох , където да не се пееше за някакъв си кус-кус .
Имам чувството ,че българския народ все повече затъпява с тази "музика" .
И все пак признавам ,че има и много смислени и хубави песни , но те са от онази ретро чалгата , която никога няма да се върне отново . До там ли стигнаха .. да не могат да измислят един смислен текст .. От малкото нови чалга "хитове" , които имах "удоволствието" да чуя , останах с впечатлението ,че ако няма 2 мин. женско пъшкане в началото на "песента" значи не се брои . Егати гротескната картинка ! :х
По време на кратката си визита в Бг успях още да видя 11 г. момиченца как тресат дупета в училищния двор . Май се надрпреварваха коя колко бързо може да си врътне гъза . Когато аз бях на 11 не знаех какво е чалга ..не съм могла да си представя ,че след няколко поколения над 90% от тийновете на 12-13г. ще могат да пият повече от върл селски пияница , не съм могла да си представя ,че на същата тази възраст момичетата ще могат да практикуват всички пози от Кама Сутра безпроблемно . Яд ме е ,че децата ми никога няма да имат толкова хубаво детсво каквото аз съм имала . Яд ме е ,че може би няма да успея да ги опазя и ще станат част от днешните ... как да ги нарека ... същества ?! Вече не виждам дечица да си играят по улиците .. всички са вкъщи пред комповете .. тъпчещи се с боклуци .. тлъстеещи .. затъпяващи най-вече . Само аз ли помня времената в които всеки ден се събирахме половин махала детиняци и хвърчахме по улиците от сутрин до вечер ?
От кога се смята за нормално 10 годишна пикла да се снима по прашки .. Видяла наща ,че във клиповете на фолк "певиците" всички са с колкото се може по-оголени тела и колкото се може по-дебела шпакловка на лицето ( към нея разбира се добавяме и омазани с черно очи в тип панда) ии решила и тя да се щтракне така пред огледалцето (разбира се) . Удря малко фотошоп тук-там , качва я във фейса и почва да се кефи на коментарите на 40+ загоряли чичковци и малки чи**джийчета . Къде изчезна достойнството на момичетата .. къде са задръжките ?!? С всеки изминал ден се убеждавам все повече и повече ,че България бавно , но сигурно се превръща в един огромен публичен дом .Ааа , щях да пропусна и жалките подобия на момчета с мега тънко оскубани вежди , впити дънки и очила по-големи от сателитна чиния. Та то в тях няма нищо мъжествено .. Най-големия проблем е ,че всиките тези неща , което изредих се толерират и поощтряват и докато това е така ще затъваме все по-дълбоко в тинята .

Ох , каквото и да напиша все ми се струва прекалено малко за да изразя мнението си . Бих могла да пиша още много , но просто не виждам смисъл . Няма да променя нищо с някакъв пост във форум на онлайн игра и все пак бих искала да посъветвам нещо всички момичета , които четат мнението ми - бъдете естествени и имайте поне капка достойнство . Ценете себе си и се харесвайте такива каквито сте . Нямате нужда от всичките тези *@$*!@*# по лицето си за да изглеждате добре .. Приберете ц***те си обратно под блузката , върнете з***иците си обратно в дънките , скрийте средния си пръст и се усмихнете вместо да правите онези нелепи патешки фейсове . Ще видите колко стойностни и интелигентни момчета ще ви харесват не защото изглеждате лесни и евтини , а защото наистина сте красиви !

Спирам до тук , защото както казах - няма как да променя нищо с поста си . Просто исках да изкажа мнението и същевременно възмущението си от манталитета на младите хора в България :)
Изображение
The greatest pleasure in life is doing what people say you can't do.
Rating: 6.1%

Аватар
Unbreakable
Новобранец

Has thanked: 3 times
Have thanks: 13 times

Мнениеот replaceable liar » Нед Апр 22, 2012 10:54 am

Unbreakable - е това е мнението!
Rating: 1.22%

Аватар
replaceable liar
Призрак с Пагони
Призрак с Пагони

Has thanked: 811 times
Have thanks: 303 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Unbreakable » Нед Апр 22, 2012 11:17 am

replaceable liar написа:Unbreakable - е това е мнението!

Хаха , това предполагам е комплимент :D Малко попрекалих с писането и не съм си подредила много много поста , защото го надрасках на бързо .. ама смисъла може да се хване .
Изображение
The greatest pleasure in life is doing what people say you can't do.
Аватар
Unbreakable
Новобранец

Has thanked: 3 times
Have thanks: 13 times

Мнениеот TheUnique » Пон Апр 23, 2012 8:15 pm

че чалгата е тъпа-тъпа е
че каките са яки-яки са :mrgreen:
но все пак съм абсолютно сигурен че момичетата ги харесват с грим повече ,отколкото естествено :D
имаше един израз "на всички кифли мога да махна 90% от красотата само с мокра кърпичка"
и ето така стигаме до извода че гримирането е важна част от външния вид на жената :roll:
и въпреки че той ви състарява кожата ,вие,жените продължавате да си го слагате
има една от нашето училище: 10ти клас ама ако я видиш без грим би си помислил че е на 30
Изображение
Through sin and self destruction I stumble home,never alone...... ;]
Аватар
TheUnique
Редник
Редник

Has thanked: 7 times
Have thanks: 28 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Назад към Дискусии за страната