КОЙ ПРЕБИ СТУДЕНТИТЕ?И ЗАЩО?

Новини и обсъждане на проблеми в страна. Публикувайте тук интересни статии и материали.

Модератор: Форум Модератор

КОЙ ПРЕБИ СТУДЕНТИТЕ?И ЗАЩО?

Мнениеот kryon » Пет Ное 15, 2013 1:53 am

НЕКА НЕ ЗАБРАВЯМе ЛУКАНОВАТА ,ЖАН ВИДЕНОВАТА ЗИМА че НОВА НИ ЧАКА!!!
Аватар
kryon
Редник
Редник

Has thanked: 13 times
Have thanks: 69 times
Национални знамена:
Afghanistan
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: КОЙ ПРЕБИ СТУДЕНТИТЕ?И ЗАЩО?

Мнениеот dzaabo » Пет Ное 15, 2013 3:43 am

Мога само да кажа че живеем в държава в , която за съжаление много хора работят и не могат да свържат двата края а депутати и като цяло държавната администрация не допринасят с нищо за благото на народа .
Тези стачки за съжаление продължиха много дълго и виждам че нещата не отиват на добре .
Студентите направиха добре че и те се вдигнаха ...От една страна те също трябва да бъдат чути защото все пак те са бъдещето на България .Но !!! От друга страна трябва да отсеят гнилите ябълки между тях защото има хора , които се опитват да наслагват агресия и по - този начин придават съвсем друго значение на протестите .
Днес гледах клип във Фейсбук в който бият студенти ...Ако написалият тази тема има в предвид това видео ...
Мога само да кажа че така е заснето че да изглежда като полицейско насилие но ако се вгледаме по - внимателно можем да видим че те предизвикват полицията с вандалски прояви . Не казвам че полицаите трябва да бият хора . Но там забелязах как младеж скача върху автомобил ..Начи ако тоя келеш ми скочи така на колата не ми дреме дали е студент или стачкуващ но лично ще му счупя и двете краченца .Преди него във видеото също се виждаше как студенти предизвикват куките .
Това според мен е провокация за да може да се излъчи в чуждестранни телевизии и Европейският съюз да натисне депутатите .Като цяло е добре замислено .
Но не одобрявам чупенето на лична собственост на хора , които не участват в тези протести .
Така че ...Ако имаш в предвид клипът от фейсбук или където и да е мога да кажа само ...МАЛКО ИМ БЕШЕ БОЯ !!!
За другите Студенти , които си стачкуват по местата където учат аз лично съм с тях и ги подкрепям с цялото си сърце .
Това е от мен .
Rating: 1.22%

Аватар
dzaabo
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 320 times
Have thanks: 100 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот doktor_haus » Пет Ное 15, 2013 5:24 am

къде ги бият бе,че те сами си направиха противокация,лично гледах лайф стреама и се виждаше как псуват полицайте,хвърлят пиратки и некви други неща по тях,дърпат оградите,ако бе в чужда държава тва,не само че щяха да ги набият ми и да ги опандизят с солидни глоби,а колкото до тоя де скочи на колата,не бой ми не знам кво тряше да го направят
Изображение
Аватар
doktor_haus
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 24 times
Have thanks: 92 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот biqqko » Пет Ное 15, 2013 5:32 am

dzaabo написа:Мога само да кажа че живеем в държава в , която за съжаление много хора работят и не могат да свържат двата края а депутати и като цяло държавната администрация не допринасят с нищо за благото на народа .
Тези стачки за съжаление продължиха много дълго и виждам че нещата не отиват на добре .
Студентите направиха добре че и те се вдигнаха ...От една страна те също трябва да бъдат чути защото все пак те са бъдещето на България .Но !!! От друга страна трябва да отсеят гнилите ябълки между тях защото има хора , които се опитват да наслагват агресия и по - този начин придават съвсем друго значение на протестите .
Днес гледах клип във Фейсбук в който бият студенти ...Ако написалият тази тема има в предвид това видео ...
Мога само да кажа че така е заснето че да изглежда като полицейско насилие но ако се вгледаме по - внимателно можем да видим че те предизвикват полицията с вандалски прояви . Не казвам че полицаите трябва да бият хора . Но там забелязах как младеж скача върху автомобил ..Начи ако тоя келеш ми скочи така на колата не ми дреме дали е студент или стачкуващ но лично ще му счупя и двете краченца .Преди него във видеото също се виждаше как студенти предизвикват куките .
Това според мен е провокация за да може да се излъчи в чуждестранни телевизии и Европейският съюз да натисне депутатите .Като цяло е добре замислено .
Но не одобрявам чупенето на лична собственост на хора , които не участват в тези протести .
Така че ...Ако имаш в предвид клипът от фейсбук или където и да е мога да кажа само ...МАЛКО ИМ БЕШЕ БОЯ !!!
За другите Студенти , които си стачкуват по местата където учат аз лично съм с тях и ги подкрепям с цялото си сърце .
Това е от мен .

Наричаш тези студенти бъдещето на България? Жална ни майка тогава, срещу 50 лева се правят на маймуни викат и скачат по добре от колегите си артисти. Ок пада правителството и какво става? Намерете първо други политици пък тогава стачкувайте и бутайте правителството. Всички видяхме че Президента няма собствено мнение и ще назначи 2-ро служебно правителство, което да управлява интересите на бойко. Много мога да пиша по темата, но не ми се спори с хора които нямат собствено мнение и позволяват всичко от телевизията да им се набие в главата. До автора на темата правилния ти въпрос трябва да е КОЙ РАЗГРАБИ БЪЛГАРИЯ след 1989-та година нямаме почти нищо построено само се рушат заводи, приватизира се всичко което има ресурс за разграбване, затварят се блокове на аеца.... преноса на тока е по скъп от самия ток ???
kryon написа:НЕКА НЕ ЗАБРАВЯМе ЛУКАНОВАТА ,ЖАН ВИДЕНОВАТА ЗИМА че НОВА НИ ЧАКА!!!

Ти като си налял над 10к лева в играта предполагам зимата не ти е проблем? С тия пари можеше да помогнеш на доста хора в реалния живот. Някой да не си помисли че защитавам БСП от тази партия харесвам само 1 човек и това е Кадиев.

Аватар
biqqko
Редник
Редник

Has thanked: 3 times
Have thanks: 18 times

Мнениеот Unforgiven_M » Пет Ное 15, 2013 10:26 am

Полицията да намери начин ЗАКОНОВО да се справи с хулиганите. Тя НЯМА право да бие, а още повече да бие 10 други, щото един е скачал по кола. Защото всеки полицай ударил някого в случая е престъпник /нарушава закона/. Дали правата им са малко е друга тема. Въпроса е, че в това което им е разписано като права, не влиза възможността да бият когото и да е. А ако си позволят малко повече бой, мисля че ще стане доста по-страшно за всички. За хубаво или за лошо нашите полицаи нямат права, като някои други. Мисля си, че е за добро, понеже полицаи стават и не съвсем читави хора.
Това е дребният проблем, обаче. По-големият е, че този парламент съществува изкуствено и е нереално да продължи така да я кара. Трябват си нови избори, за да се успокоят нещата. Не че след тях, при какъвто и да е резултат ще цъфнем, но по-този начин да се държи властта на всяка цена, изкуствено, без мнозинство, без подкрепа - не става!
Прост народ сме. Търпяхме да ни крадат 20+ години, да ни лъжат и тъпчат и още не сме се събудили. Заслужаваме си ги тези...
Аватар
Unforgiven_M
Редник
Редник

Has thanked: 255 times
Have thanks: 102 times

Мнениеот Jack_Ass » Пет Ное 15, 2013 12:25 pm

Във връзка с продължаващите протести, от НАП напомниха на протестиращите, че тези от тях които са прехвърлили 50 000 лева от надници са длъжни да се регистрират по ДДС.

Аватар
Jack_Ass
Редник
Редник

Has thanked: 53 times
Have thanks: 58 times
Национални знамена:
Antigua and Barbuda

Мнениеот John77 » Пет Ное 15, 2013 2:02 pm

kryon написа:НЕКА НЕ ЗАБРАВЯМе ЛУКАНОВАТА ,ЖАН ВИДЕНОВАТА ЗИМА че НОВА НИ ЧАКА!!!

Ти като си налял над 10к лева в играта предполагам зимата не ти е проблем? С тия пари можеше да помогнеш на доста хора в реалния живот. Някой да не си помисли че защитавам БСП от тази партия харесвам само 1 човек и това е Кадиев.[/quote]

Че кой си ти та да гледаш на хората в протфеилите? Имал - дал..
Ниските скорости са за жени, а истинските мъже карат с над 300 км/ч !!!

http://vbox7.com/play:97f08e4644

http://www.sportal.bg/news.php?news=450287
Формула 1 - Календар за 2014
Аватар
John77
Новобранец

Has thanked: 8 times
Have thanks: 9 times
Национални знамена:
United States

Мнениеот biqqko » Пет Ное 15, 2013 2:11 pm

John77 написа:

Ти като си налял над 10к лева в играта предполагам зимата не ти е проблем? С тия пари можеше да помогнеш на доста хора в реалния живот. Някой да не си помисли че защитавам БСП от тази партия харесвам само 1 човек и това е Кадиев.

Че кой си ти та да гледаш на хората в протфеилите? Имал - дал..[/quote]

Проблема е твой че не може да стоплиш!Подсказвам все едно да си богаташ и да се редиш на опашки по социалните кухни и да се храниш там.
Аватар
biqqko
Редник
Редник

Мнениеот tartaletko1 » Пет Ное 15, 2013 3:13 pm

абе що за дребни душици наизлязохте пак бе???? вижте каква е темата и спрете да гледате в джоба на криона. някой от вас познава ли го тоя човек наистина, та си позволявате да му казвате за какво и как да си хар
Аватар
tartaletko1
Редник
Редник

Has thanked: 4 times
Have thanks: 152 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот tartaletko1 » Пет Ное 15, 2013 3:17 pm

си харчи парите? не бъдете злобни и дребни мижитурки.!!!! за това каквото става в играта си го ругайте колкото искате. чудете се и се възмущавайте на него, ахила, чефо и злобата че са набили по Х.К лв в играта, но не смейте да ги съдите ,защото не вие им давате парите и храните семействата.

който се е припознал-----много му здраве. бхн5-6м
Аватар
tartaletko1
Редник
Редник

Has thanked: 4 times
Have thanks: 152 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Millennium » Пет Ное 15, 2013 7:25 pm

dzaabo написа:Днес гледах клип във Фейсбук в който бият студенти ...Ако написалият тази тема има в предвид това видео ...

Този "келеш", както ти го наричаш, скочи върху колата на Антон Кутев, заради което заслужава само и единствено респект, а не да се упреква.
Обаче с мирен протест никога нищо не се е постигало. Все едно французите през 1789 година да бяха направили мирна революция. Или пък Априлското въстание да беше мирно. Пълни глупости са това с мирните протести. Затова и няма никакъв ефект. Изобщо кого можеш да изплашиш с мирен протест(особено след като говорим за комунистическа и турска сган).

biqqko написа:Наричаш тези студенти бъдещето на България? Жална ни майка тогава, срещу 50 лева се правят на маймуни викат и скачат по добре от колегите си артисти.

Дай ми доказателство, че стачкуват за 50 лева! Лично познавам студенти, които съм сигурен, че и стотинка не са взели. Жална ни майка за такива като тебе - турски подлоги, които слагат феса.
Друг е въпроса, че през февруарските протести се предлагаха пари, за да се стачкува срещу боклуците от ГЕРБ. Можеш ли да познаеш кой предлагаше пари, по-точно коя партия или ти е много труден(неудобен) въпроса?! Защо за февруарските протести, които бяха платени, никой не каже нищо, а се говори за тези, че били платени. На живо видях как предлагат пари за да се направят протести в моя град срещу ГЕРБ.
Сегашните протести, ако бяха платени нямаше да са толкова хора, а щяха да са десетки пъти повече.

Проблема ни е, че се допуска да гласуват хора без средно(а дори и без основно) образование. Понеже точно тези хора, най-вече пенсионери и цигани, си продават гласа за едно кебапче или една бутилка олио.
Обзалагам се, че ако се забрани на хората без средно образование да гласуват, т.е. циганите и пенсионерите, БСП няма да събере дори 1/5 от сегашните гласове.
И още нещо. Правите ли си сметка, че за всички избори ДПС праща БЕЗПЛАТНИ автобуси, т.е. българският данъкоплатец поема разходите, до Турция, за да може колкото се може повече турци да гласуват. Отделно в Родопите и Кърджали на партийните митинги представители на ДПС винаги говорят на турски език.
И после още казвайте, че в партията подкрепяща ДПС, имало бъдеще.

Ама то Васил Кунчев (Левски) го е казал още отдавна: "Действия трябват, а не думи.", както и още един по-малко известен за повечето от вас негов цитат: "Без революция сме загубени во веки веков."
Хубавите жени ни карат да купуваме бира, а грозните да я пием. - Ал Бънди
Аватар
Millennium
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 10 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот kryon » Пет Ное 15, 2013 11:53 pm

АБЕ КОМУНИСТИЧЕСКИ ПОДЛОГИ!!!БИЯТ БЪДЕЩОТО НА ТАЯ ДЪРЖАВА ДАНО И ТИ ДА ИМАШ ДЕТЕ И ТО ДА НЕ Е СЪГЛАСНО СЪС ТВОЕТО МИСЛЕНЕ И ДА ГО ВИДИШ ТАМ ОКЪРВАВЕНО
Аватар
kryon
Редник
Редник

Национални знамена:
Afghanistan

Мнениеот kryon » Съб Ное 16, 2013 1:42 am

Обществото е еволюирало и затова иска революция ,а революция без кръв не е имало никога досега .
Аватар
kryon
Редник
Редник

Национални знамена:
Afghanistan

Мнениеот abuser » Съб Ное 16, 2013 10:09 am

Реално тоя проблем никога не си е отивал. Полицията си превишава правата от както я има в тая държава....
Изображение
Аватар
abuser
Редник
Редник

Has thanked: 32 times
Have thanks: 136 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Millennium » Съб Ное 16, 2013 12:50 pm

които са против протестите, да го прочетат това.

Добър ден, роби! Бачкате ли здраво за 300 лева, А? И за 200 ще бачкате, ако политика огладнее...Сигурно не Ви е срам да си гледате децата как обикалят покрай витрините с китайски боклуци, със старите си изтъркани 'обущета'...Бачкайте и ги лишавайте, че политика е гладен...Спи, народе! Преклонена главица сабя не я сече! Спи, народе! 240 душмани безсмъртни имаш, дето 7 000 000 никога не могат да ги победят, защото са 7 милиона - всеки за себе си! Спи, народе...Бъдеще има за теб някъде далеко в чужбина, далеко от род и родина, далеко от стара ти майка, далеко от клети ти дечица, без тебе да раснат, че някое и друго евро да пратиш! Спи, народе! Баба ти докато я пребиват и изн*силват за 40 лева! Ръка не вдигай на душманина - ръцете са ти да бачкаш за 300 лева! Ръцете са ти да си милваш детенцето, дето плаче за нови дрешки и обувки! Спи, народе...ИМАШ 500 ГОДИШЕН СТАЖ!

И поздрав за всички пенсионери, които се продадоха за 1 кебапче и 1 бутилка олио.

Изображение
Аватар
Millennium
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот TheSpecialOne » Съб Ное 16, 2013 8:28 pm

Millennium написа:Хубаво е турските фесове, които са против протестите, да го прочетат това.

Добър ден, роби! Бачкате ли здраво за 300 лева, А? И за 200 ще бачкате, ако политика огладнее...Сигурно не Ви е срам да си гледате децата как обикалят покрай витрините с китайски боклуци, със старите си изтъркани 'обущета'...Бачкайте и ги лишавайте, че политика е гладен...Спи, народе! Преклонена главица сабя не я сече! Спи, народе! 240 душмани безсмъртни имаш, дето 7 000 000 никога не могат да ги победят, защото са 7 милиона - всеки за себе си! Спи, народе...Бъдеще има за теб някъде далеко в чужбина, далеко от род и родина, далеко от стара ти майка, далеко от клети ти дечица, без тебе да раснат, че някое и друго евро да пратиш! Спи, народе! Баба ти докато я пребиват и изн*силват за 40 лева! Ръка не вдигай на душманина - ръцете са ти да бачкаш за 300 лева! Ръцете са ти да си милваш детенцето, дето плаче за нови дрешки и обувки! Спи, народе...ИМАШ 500 ГОДИШЕН СТАЖ!

И поздрав за всички пенсионери(комунистически боклуци), които се продадоха за 1 кебапче и 1 бутилка олио.

Изображение

Не че нещо, ама тия 240 кой ги праща там? Извънземните?
Аватар
TheSpecialOne
Редник
Редник

Has thanked: 5 times
Have thanks: 73 times

Мнениеот biqqko » Съб Ное 16, 2013 8:42 pm

Millennium написа:
dzaabo написа:
Дай ми доказателство, че стачкуват за 50 лева! Лично познавам студенти, които съм сигурен, че и стотинка не са взели. Жална ни майка за такива като тебе - турски подлоги, които слагат феса.

В Пловдивския университет предлагаха по 50 лв на студентите като ги събираха да ходят в София. Пак ви казвам промиват ви мозъците с тази телевизия. От 89-та година до сега който и да е дошъл е грабил. Ако хората заминали в чужбина се върнат тук колко % ще скочи безработицата? 30-40-50% ? Погледнете реално нещата сега, едно време с заплати по 150-300 лв хората са ходили по 20 дни на море и по 20 дни на балкан. Масово са имали собствено жилище без ипотеки и прочие. Кой бойко мутрата ли искате пак да върнете? Стачкувате и не знаете буквално за какво стачкувате? Искате промяня? После да не ревете пак че е станало по лошо? Едно време пак студентите подскачаха за костов, навиваха будилници и прочие да звънят с мотото да събудили страната... е така хубаво я събудиха че заради оправлението на костов се приватизира всичо печалившо за жълти стотинки, уреди се затварянето на блоковете в АЕЦА. от 38-мо място по жиснен стандат в света на кое сме сега? Всички викат комунисти и прочие ама знаят ли изобщо какво значи това и задали ли са си въпроса кога е имало комунизъм в България? Айде без да пишете пак неподготвени глупости. Чакал съм 5 часа пред кабинет за спешна помощ, през това време на какви ли не трагедии се нагледах имаме безхаберна здравна помощ, какво е това здравеопазване за животоспасяващи операции да се пращат смс-и и да се събират пари от роднини и приятели? Отворете си очите бе хора от ден на ден живеем по зле.
Аватар
biqqko
Редник
Редник

Мнениеот Millennium » Съб Ное 16, 2013 9:38 pm

И какво предлагаш? Да стоим и да търпим как ни се гаврят ли? Хората вече се чудят как да изкарват деня(не месеца, а деня). От всякъде изнемогват, докато разни трътльовци карат луксозни Мерцедеси, имат луксозни вили, че и това даже не им стига и крадат от българският народ.

А за февруарските протести защо не споменавате как беше плащано на хората да викат срещу правителството и да се вършат безредици. Казваш, че от ПУ са взимали 50 лева. Дано си го видял с очите си, а не само да си дочул и да говориш. Защото аз като казвам за февруарските, че бяха платени, съм сигурен, защото се убедих с очите си как предлагат пари на хора от моя град.

И между другото както си мислех, че правителството няма как да стане по-жалко, то взе че достигна и дъното. Пускам новините и какво гледам, Станишев се извинява на "българските" турци за насилствената смяна на имената им. Абе, утрепка долна(Станишев), защо турците не се извинят на нас, задето колиха и изнасилваха българските жени и момичета, а ние им се извиняваме? Как можахте да опетните името на Левски, Ботев, Раковски, Волов и прочие българи дали живота си за свободата на България.

Евала, турски фесове, подкрепяйте ДПС! Скоро очаквайте Станишев да каже, че турско робство не е съществувало и българите са живели мирно с османците, но разни ТЕРОРИСТИ като Левски са разрушавали мирното ни съжителство.
Аватар
Millennium
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Millennium » Съб Ное 16, 2013 10:27 pm

По-интересното беше, че на митинга на БСП и ДПС, репортерката на БТВ попита няколко човека знаят ли поне кой е министър-председателя на България, при което нито един не успя да и отговори.
Иначе ДПС хубаво бяха осигурили безплатни автобуси и влакове, кебапчета и напитки, дори плакати им раздаваха, 100% и по няколко десетолевки са им раздали, ама така ли не можаха да им кажат кой е министър-председателя.

И какво излиза, хората са отишли на митинг на БСП и ДПС, в подкрепа на правителството, а дори не знаят кой е министър-председателя.

И другото, което ми направи впечатление. На митинга бяха основно (може би грубо казано около 90%) цигани, турци и пенсионери.
Аватар
Millennium
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот samy44 » Нед Ное 17, 2013 1:37 pm

АРЕ ДА МЛУКВАТЕ ГЕРБАДЖИИ СМОТАНИ!!!!БСП Е ПАРТИЯ,КОЯТО ЩЕ ОПРАВИ ДЪРЖАВАТА.ТОВА,ЧЕ ГЕРБ СА ПЛАТИЛИ НА СТУДЕНТИТЕ ДА ПРОТЕСТИРАТ ПОКАЗВА КОЛКО СА МАЛУМНИ ТЕ.НЯКАКЪВ СТУДЕН ЩЕ МИ КАЗВА,ЧЕ ТОВА СА КОМУСТИ-НЕ ТЕ ВЕЧЕ НЕ СА.ПРЕДИ ВРЕМЕ БЯХА,СЕГА ВЕЧЕ НЕ СА.
Аватар
samy44
Редник
Редник

Has thanked: 12 times

Мнениеот abuser » Нед Ное 17, 2013 1:55 pm

samy44 написа:АРЕ ДА МЛУКВАТЕ ГЕРБАДЖИИ СМОТАНИ!!!!БСП Е ПАРТИЯ,КОЯТО ЩЕ ОПРАВИ ДЪРЖАВАТА.ТОВА,ЧЕ ГЕРБ СА ПЛАТИЛИ НА СТУДЕНТИТЕ ДА ПРОТЕСТИРАТ ПОКАЗВА КОЛКО СА МАЛУМНИ ТЕ.НЯКАКЪВ СТУДЕН ЩЕ МИ КАЗВА,ЧЕ ТОВА СА КОМУСТИ-НЕ ТЕ ВЕЧЕ НЕ СА.ПРЕДИ ВРЕМЕ БЯХА,СЕГА ВЕЧЕ НЕ СА.

Какво ще оправят БСП бе? Държавата ще се оправи, когато последният комунист пукне!
Изображение
Аватар
abuser
Редник
Редник

Has thanked: 32 times
Have thanks: 136 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот dorki » Нед Ное 17, 2013 3:51 pm

samy44 написа:АРЕ ДА МЛУКВАТЕ ГЕРБАДЖИИ СМОТАНИ!!!!БСП Е ПАРТИЯ,КОЯТО ЩЕ ОПРАВИ ДЪРЖАВАТА.ТОВА,ЧЕ ГЕРБ СА ПЛАТИЛИ НА СТУДЕНТИТЕ ДА ПРОТЕСТИРАТ ПОКАЗВА КОЛКО СА МАЛУМНИ ТЕ.НЯКАКЪВ СТУДЕН ЩЕ МИ КАЗВА,ЧЕ ТОВА СА КОМУСТИ-НЕ ТЕ ВЕЧЕ НЕ СА.ПРЕДИ ВРЕМЕ БЯХА,СЕГА ВЕЧЕ НЕ СА.

Глупако, а БСП и ДПС не платиха ли на циганите и турците бе ?
dorki
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 221 times

Мнениеот Millennium » Нед Ное 17, 2013 7:07 pm

Турска подлога, ти вчера видя ли "симпатизантите" на БСП и ДПС, които бяха на митинга, на въпроса кой е министър-председателят никой не успя да отговори. Ама иначе кебапчета и напитки хубаво си похапнаха. Че и безплатен транспорт им уредиха. Нищо, че едно 90% от тях бяха цигани, турци и пенсионери.

Хубаво им са платили да дойдат на митинга ама така ли не можаха да им кажат кой е министърът ни?
Аватар
Millennium
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот HAMPI » Нед Ное 17, 2013 7:26 pm

Аз само ще цитирам нещо което е мнооого вярно и мноого на място казано !!

"Казах , че моята толерантност свърши! Търпях ви 24 години и 22 години преди това. Справих се в живота въпреки вас! Гледах ви как крадете , лъжете и манипулирате и се надявах ,че някои ден съвестта ви ще проговори и ще се спрете... Уви.... Отговарям на някаква жена , която ми написа ,че никои няма право да обижда електората на БСП. Така е. До днес! Заради 1 000 000 бедни, заблудени и манипулирани хора(електорат на БСП), 2 000 000 Българи живеят в чужбина и още 6 000 000 мизерстват в България! Заради 1 000 000 не мислещи и манипулирани от собствените си лидери, 8 000 000 изгубиха мечтите си, живота си, вярата си. Никои нямал право да обижда привържениците на БСП!?!?! Напротив! 8 000 000 Българи имат това право!"

Сами44 такива като теб трябва да мълчат в момента и да се срамуват !! ;)
Ако на човек може да му се вярва - договор не е необходим,ако не може да му се вярва - договорът става излишен !!

Джон Готи

Аватар
HAMPI
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 102 times
Have thanks: 228 times

Мнениеот samy44 » Пон Ное 18, 2013 9:40 am

Такива като теб трябва