Фостата

Стари теми и постове

Модератор: Форум Модератор

Фостата

Мнениеот replay92 » Пон Фев 11, 2013 8:25 pm

https://www.facebook.com/pages/%D0%A4%D ... 6274070091 - Това е новата мода! Обърнете внимание как се пишат думите и на какво дередже сме! Тази нова сензация е плъзнала навсякъде! Много е забавно: Паяджина фостата затеп! Думи състоящи се от 5 букви имат по 8 грешки! Когато едно дете стане 1-ви клас то няма да знае как се пише мама или тате, но ще знае как се пише ФОСТАТА!!! Това е нашето бъдеще хора!!!! В YouTube попаднах на едно момиче което мисли като мен! Ето линк за клипа който е направила http://www.youtube.com/watch?v=SC-kMrHB ... ng&index=1 ! Моля тези които имат профили в YouTube да дадат по едно плюсче! Надявам се скоро хората да се осъзнаят и да спрат да слушат това: http://vbox7.com/play:b856063561 !!! Защото някои патриоти които ми се правят че много харесват България и я уважават да харесат тази страница дадена по-горе! Моля ви поне малко разум да вложите и да спрете да популяризирате това нещо! Затова българите бягат в чужбина!!!!
Rating: 1.22%

Аватар
replay92
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 105 times
Have thanks: 136 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Фостата

Мнениеот NoWaLLz » Пон Фев 11, 2013 9:07 pm

абе пич, много на сериозно си го взел... ;д за забавление се прави всичко (:
След 24ч. ще ви изтече баровския статус. Трябва незабавно да го подновите в Бостана, иначе останалите ще ви се подиграват!

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 135 times
Have thanks: 218 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот replay92 » Пон Фев 11, 2013 9:11 pm

NoWaLLz написа:абе пич, много на сериозно си го взел... ;д за забавление се прави всичко (:

Това е подигравка с българския език! Нормално ли е децата като отидат на училище да казват "На маика ти пот*ата" !? Поне като псуват да псуват грамотно нали!? :D
Аватар
replay92
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 105 times
Have thanks: 136 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот replaceable liar » Пон Фев 11, 2013 9:11 pm

Поредната простотия.. :|
Изображение

Кураж, борба, сила, воля, непреклонност и винаги верни на името и традициите,
винаги "Левски" от 1914 година!

Сърце и душа за Левски София! ❤

replaceable liar - Classic Sofia Wars.
replaceable liar - Sofia Wars

replaceable liar
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Призрак с Пагони
Призрак с Пагони

Has thanked: 797 times
Have thanks: 303 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот NoWaLLz » Пон Фев 11, 2013 9:23 pm

попринцип глупостите стават по-гледани и харесвани от булшинството, по простата причина, че са по - интересни явно
След 24ч. ще ви изтече баровския статус. Трябва незабавно да го подновите в Бостана, иначе останалите ще ви се подиграват!

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот sav4o » Сря Фев 13, 2013 4:04 am

Хм, като малки (8-10год), на първия компютър на братовчедка ми, ни беше изключително забавно да си правим слайдове, със измислени изречения, в които думите бяха нарочно със странен правопис. Сега ми стоят някъде из архивите като спомен от детството. След това на около 14-15 да кажем, бях разказвач ( модератор) във форумно рпг, където едно от любимите ми неща беше да поправям грешките на другите мод-ове, понеже от един такъв се очаква да пише грамотно...
Това което се опитвам да намекна е, че неграмотните текстове които сме чели като малки далеч не водят към писането на такива като големи! ( и НЕ не претендирам че пиша безгрешно :) )
Пък и в зората на чат програмите никой не ползваше кирилицата, vseki pi6e6e na latinica :D
Но и това не пречи на никой да пише по чатовете на кирилица сега нали?
Поздрави :)
Нямам нищо общо с потребители с подобни имена на моето!(например savata)

Селянията не е местожителство, тя е състояние на душата ;)
Писна ми от разни хлапета, които си мислят че щом са родени в София, значи са по-умни, по-богати и по-надарени от простосмъртните от провинцията. B*tch please!
Аватар
sav4o
Новобранец

Has thanked: 5 times
Have thanks: 9 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот leshpera » Сря Фев 13, 2013 3:20 pm

NoWaLLz написа:попринцип глупостите стават по-гледани и харесвани от булшинството, по простата причина, че са по - интересни явно

не се ли пише бОлшинство, поне като нареждате някого не падайте до неговото ниво хихихи
Аватар
leshpera
Редник
Редник

Has thanked: 23 times
Have thanks: 25 times

Мнениеот NoWaLLz » Сря Фев 13, 2013 5:00 pm

leshpera написа:
NoWaLLz написа:попринцип глупостите стават по-гледани и харесвани от булшинството, по простата причина, че са по - интересни явно

не се ли пише бОлшинство, поне като нареждате някого не падайте до неговото ниво хихихи

И к'во ся, даскал ли ще ми се явяваш?

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот leshpera » Сря Фев 13, 2013 6:25 pm

Какъвто ни материала такива ни и управниците и обратното, същото важи и за играта в пълна сила.

Аватар
leshpera
Редник
Редник

Has thanked: 23 times
Have thanks: 25 times

Мнениеот ELT1GRE » Сря Фев 13, 2013 7:47 pm

replay92 написа:https://www.facebook.com/pages/%D0%A4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0/127726274070091 - Това е новата мода! Обърнете внимание как се пишат думите и на какво дередже сме! Тази нова сензация е плъзнала навсякъде! Много е забавно: Паяджина фостата затеп! Думи състоящи се от 5 букви имат по 8 грешки! Когато едно дете стане 1-ви клас то няма да знае как се пише мама или тате, но ще знае как се пише ФОСТАТА!!! Това е нашето бъдеще хора!!!! В YouTube попаднах на едно момиче което мисли като мен! Ето линк за клипа който е направила http://www.youtube.com/watch?v=SC-kMrHB ... ng&index=1 ! Моля тези които имат профили в YouTube да дадат по едно плюсче! Надявам се скоро хората да се осъзнаят и да спрат да слушат това: http://vbox7.com/play:b856063561 !!! Защото някои патриоти които ми се правят че много харесват България и я уважават да харесат тази страница дадена по-горе! Моля ви поне малко разум да вложите и да спрете да популяризирате това нещо! Затова българите бягат в чужбина!!!!

Това не е нещо, което започва в България. Казва се Spinderman/Спиндерман (нарочно написано Spiderman с правописна грешка) и е създадено точно в чужбина. Не си мисли, че като избягат българите в чужбина няма да го срещнат.

Или по-друга причина - болшинството хора са глупави. Преди няколко месеца водих един разговор с доцент на тема Турските сериали в България и моето мнение, че българите стават глупави, защото гледат затъпяващи турски сериали. И той ми отговори следното - И обратното! Тогава осъзнах и друга страна на проблема - Българите гледат затъпяващи турски сериали, защото самите те са глупави. Така че този Спиндерман си е социална форма на изявление на нискоинтелигентни човешки същества.
SEMPER FIDELIS!

Аватар
ELT1GRE
Новобранец

Has thanked: 1 time
Have thanks: 19 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот tuningfen95 » Сря Фев 13, 2013 9:02 pm

Вие ако не схващате какво представлява Spindermaan сте елементарни....
Той се подиграва на всички неграмотни,които немогат да пишат или пишат на латиница.Това че има такива дето са харесали страницата във ФБ и не знаят за какво става на въпрос и обичат само да се псуват е така.И като гледам replay92 ти направо си копирал думите на момичето от клипа,която е елементарна - говори на shit, viral, после казва цитирам точно "..това беше от мен и от Хеиди която я боли к*ра въобще".Това момиче говори за морал,а ако я питате какво е морал няма да ви отговори."ФОСТАТА кен сък май дик Фостата",а специално вие тука във форума не мисля че схващате нищо от това което пише спиндерман.Хвалите ми Сафрона - тоя не може да говори нормално,оригва се,показва си задника и нищо не казвате.Кълне и псува като хамалин които носи печка до 16 етаж.
mrshutev написа:Щом има някакъв проблем и админите са казали,че ще го оправят,
значи ще го оправят-не е нужно на всеки 6мес. да им напомняме...
Разберете го!
Аватар
tuningfen95
Редник
Редник

Has thanked: 127 times
Have thanks: 59 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянец

Оплакване

Мнениеот Anastasii1232 » Пет Юни 07, 2013 6:31 pm

Искам да се оплача от играч Ренде който е мод. в чата играч loserzzz89 само ми изпраща целувки и ме дразни пречи на чата,а модератор Ренде не го банна.
Бъди горд,че си Българин!!!
Аватар
Anastasii1232
Редник
Редник

Has thanked: 21 times
Have thanks: 15 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот loserzzz89 » Пет Юни 07, 2013 6:36 pm