Ново ниво!

Дискутиране на последните теми

Ново ниво!

Мнениеот Fire Penguin » Пон Фев 10, 2014 11:00 pm

Ново ниво!

Това е дългоочаквано събитие вече е факт: вече е достъпно новото 12 ниво! От този момомент всички желаещи ще могат да вземат участие в приятелското състезание по достигане на новото ниво.

А 50 играчи, които първи достигнат 12-ниво, ще станат носители на уникална юбилейна регалия!

На 12-то ниво ви очакват

Нови подаръци: «Тайсънки Heavy Edition», които подсилват с +7% към всеки показател и злият подарък «Троянски кон», който ще отслаби всички показатели на противника с -7%. Тези ексклузивни подаръци са достъпни от 12-то ниво!
Използвайте черните тайсънки заедно с обикновените
и ще получите +12% подсилване за 5 часа!

Укрепления на банди
Регалията от бандата на играчите 12 ниво ще стане още по-силна! Достигнете новото ниво и получете допълнителния бонус до +22 към ловкостта и предпазливостта.

Нови възможности
Максилния брой спускания в метрото е увеличен до 20,
а предметите може да се модифицират в завода до М14.

Внимание: напомняме ви, че докато на 12-то ниво не се съберат достатъчно играчи, те ще участват в боевете с играчи от предишното ниво.

Скоро в играта!

И съвсем скоро на 12-то ниво ще има нови възможности и предмети,
които ще направят вашия герой още по-силен:
Нови вкусни допинги в Мола, даващи голям бонус в сравнение със сега съществуващите!
Нови дрехи: оръжие и чанта в мола, а също така и нови аксесоари в Дюкяна за най-силните играчи!
Нов амулет с възможност да го направите още силен!
Нови нива на цеховете в автозавода и нови, по-мощни коли!
И най-важното: отварянето на нов район за противопоставянето на картата на града!

Бързи дуели
Всички играчи, от 2-ро ниво, могат да изпозват събрания тонус, за да си възстановяват моментално силите след дуел и да започнат следващ. А ако имате в инвентара си запас от шникърси, ще можете да ги ядете, без да излизате от уличките.

Противопоставяне
Играта се развива, постянно се появяват нови локации и опции, и за да не успеете навсякъде ви трябва време. Ние разбираме, че играчите не само трябва да успяват навсякъде, но и да не жертват личния си живот или ангажиментите. Затова на основание на статистиката на боевете ще бъде намалено количеството боеве за противопоставянето за седмицата.

Всеки играч ще може да проведе не повече от 20 боя за седмицата, а кметът и депутатите ще имат не повече от 2 намеси за ден.

Предимствата на 20 боя пред 30:

Повече възможности за планиране на личното време и времето в играта, за да успявате навсякъде;
по-малко усилия за получаване на достъп до най-мощните способности от държавния трезор;
с намаляването на броя боеве се намалява и разходът на предмети за боевете, което означава, че ще можете да си позволите да ги използвате и в другите групови боеве.
Броят на гласовете на избирателите и държавите за боевете в противопоставянето няма да се намалят, а изискванията за получаване на държавна длъжност, ще се намалят така, че активните играчи отново да успяват да постигнат максимални резултати.

Намеси в боевете за всички
Активните играчи, на които боевете са интересни заради победата на своята фракция, съвсем скоро ще могат да се намесват в боевете, без да са депутати.

Всеки играч ще може да се намесва в определен брой боеве през седмицата.
За намесите в боя няма да се дават гласове, а това означава, че тези боеве няма да повлияят върху предизброната надпревара.
Наградата за участие ще са държави.
Тази възможност ще се появи в някои от следващите обновления.

Денят на влюбените
Подаръци-валентинки
Наближава влюбеният празник — Свети Валентин, и в цялата столица вече текат приготовления! В мола вече се появиха разнообразни подаръци, които можете да изпратите на скъпите за вас хора или да покажете своите чувства!

Празничните подаръци ще бъдат достъпни в играта до 18 февруари (18.02.2014 21:59)!

Празнична мисия
Асторк, който обикаля из уличките не може да стои настрана, и каза, че е готов да зарадва всеки жител на Столицата с празничен подарък, и дори не един!
А освен това, играчите от 5 ниво и нагоре ще могат да намерят в подаръците билет на рядко пътуване и целувки 20%, а от 8 ниво ще се падат клещи и изгубено злато.

Има два начина да се получат сърцата:

От дуели: от първите 20 дуела за деня ще можете да получите
от 2 до 4 при нападение над играч същото или по-високо ниво
и от 1 до 3 при нападение над играч по-ниско ниво;
От подаръците в Мола:
като отворите подаръка «Diamond Hearts», ще намерите в него 20 сърца, а подаръка «Заедно завинаги» ще ви даде 5 сърцал Обърнете внимание на това, че тези ръчно изработени подаръци стават все по-скъпи с времето. Също така можете да подарите на друг играч не повече от 2 подаръка без той да ви е върнал такъв - ако искате да направите повече приятни изненади точно на този човек, той трябва да ви покаже същото внимание! Също така нивото на получателя не трябва да се различава от вашето с повече от 3.

Фотофон при Галфонсо

Освен Асторк, сърчицата са заинтересували и столични фотограф Галфонсо, който е готов да ви снима на уникален празничен фон. Този фон ще бъде достъпен само до края на седмицата! Не закъснявайте!
Аватар
Fire Penguin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Has thanked: 88 times
Have thanks: 65 times
Какъв си ти?: Софиянец

Re: Ново ниво!

Мнениеот naksdy » Пон Фев 10, 2014 11:51 pm

Това с намаляването броя боеве в противопоставянето е много тъпо. Поне да бяхте намалили и необходимите точки за получаване на седмичния куфар от противопоставянето
Rating: 1.22%

Аватар
naksdy
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 15 times
Have thanks: 81 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот gak123 » Вто Фев 11, 2014 9:01 am

Да, и според мен гласовете за куфара трябва да се намалят пропорционално на боевете. Така е леко тъпо
Аватар
gak123
Новобранец

Has thanked: 6 times
Have thanks: 4 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот бегай бегай » Вто Фев 11, 2014 2:38 pm

! Fire Penguin написа:
Спазвайте добрия тон на общуване

у русия никъде не намалят дадените игри кой има кой няма време това хич няма общо!!!!!!!!! кой няма време нема да си губи и малкото свободно време да ви цъка тука!!!!!! има игра наречена не се сърди човече / дама. там е за вас хс администрацон и всички подрастващи. с тъпи рекламки из замунда нема да привлечете хлапетии . хлапетата си цъкат зц ли е цс ли е и крафтове некви и други за които не дават пукната стотинка ;) мисля че със моите 16 лева ли 20 ли нема да забогатеете . и все пак питайте русняците как издигнаха играта до ниво което винаги има нови и нови играчи и мед има дори и да няма купувам и ше купувам там не тука. за 500 рубли получавам качество и удоволствие и най вече приятна игра а тука само да си късам нервите с некадърни изработки - достатъчно са ми в реала :) гледачката предсказа през 2013-та година 1100 героя, към 11-ти февруари 2014-та 690 направете си изводите. смятам темата за приключена
преди Изображение

след sofia wars Изображение
Аватар
бегай бегай
Новобранец

Национални знамена:
Bangladesh

Мнениеот Fire Penguin » Вто Фев 11, 2014 3:44 pm

Уважаеми бегай бегай,

Да не си мислите, че това е наше решение? Това е въведено в руската версия на 8 февруари. Ако не ми вярвайте, питайте някой, който е запознат с темата, преди да пишете коментари.

ПП: И на техните играчи това ограничение не им допада.
Аватар
Fire Penguin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Мнениеот бегай бегай » Вто Фев 11, 2014 4:34 pm

и ти ли ми пишеш на господине :lol: е поне аз съм жена а не като вас уважаеми пингвин , жена а под роклята ....... ;) никъде в русия не са променяли игровата структура. там играя повече от две години със мъжа ми. единствена промяна е че махнаха 15 на 15 ли 20 на 20 ли и го направиха като вие как сте направили. никъде не са намаля ли броя боеве. никъде там няма след 30-40 дуела травми , никъде няма там да ми се дига риска и да ме бият на 10 минути. знам че всичко е с цел за пари ама така просто не става.това е от мен
преди Изображение

Аватар
бегай бегай
Новобранец

Национални знамена:
Bangladesh

Мнениеот NICCI » Вто Фев 11, 2014 4:45 pm

драги ми админи както пише в новините и във форума от 11,20 сутринта има нововъведение в което пише че спусканията в метрото са увеличени до 20,а мен ме спира на 16 ниво.Пуснато ли е изобщо това или не?
NICCI

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот Fire Penguin » Вто Фев 11, 2014 5:05 pm

бегай бегай написа:и ти ли ми пишеш на господине :lol: е поне аз съм жена а не като вас уважаеми пингвин , жена а под роклята ....... ;) никъде в русия не са променяли игровата структура. там играя повече от две години със мъжа ми. единствена промяна е че махнаха 15 на 15 ли 20 на 20 ли и го направиха като вие как сте направили. никъде не са намаля ли броя боеве. никъде там няма след 30-40 дуела травми , никъде няма там да ми се дига риска и да ме бият на 10 минути. знам че всичко е с цел за пари ама така просто не става.това е от мен

Моля, да ме извините. :roll:

Мисля, че говорим за различни руски версии ;)
Аватар
Fire Penguin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Мнениеот Fire Penguin » Вто Фев 11, 2014 5:08 pm

NICCI написа:драги ми админи както пише в новините и във форума от 11,20 сутринта има нововъведение в което пише че спусканията в метрото са увеличени до 20,а мен ме спира на 16 ниво.Пуснато ли е изобщо това или не?

Става въпрос за играчи 12-то ниво.
Аватар
Fire Penguin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Мнениеот бегай бегай » Вто Фев 11, 2014 5:44 pm

Fire Penguin написа:
бегай бегай написа:и ти ли ми пишеш на господине :lol: е поне аз съм жена а не като вас уважаеми пингвин , жена а под роклята ....... ;) никъде в русия не са променяли игровата структура. там играя повече от две години със мъжа ми. единствена промяна е че махнаха 15 на 15 ли 20 на 20 ли и го направиха като вие как сте направили. никъде не са намаля ли броя боеве. никъде там няма след 30-40 дуела травми , никъде няма там да ми се дига риска и да ме бият на 10 минути. знам че всичко е с цел за пари ама така просто не става.това е от мен

Моля, да ме извините. :roll:

Мисля, че говорим за различни руски версии ;)

аз пиша за оригинала мослар.ру а не за изчанчените под игри ;)
преди Изображение

Аватар
бегай бегай
Новобранец

Национални знамена:
Bangladesh

Мнениеот dream team » Сря Фев 12, 2014 10:15 am

Ограничаването до 20 боя в Противопоставянето не би ли трябвало да намали и нужните гласове за куфарчетата от райони с една трета?

За текущите избори пък гледам има хора, които вече са направили повече от 20 боя.
dream team

Мнениеот згада » Сря Фев 12, 2014 11:46 am

Докато не се въведе опцията с намесите за всеки, новото правило определено е в полза на по-многобройната фракция!
За момента софиянци сме малко прецакани, ми се струва :evil:
Аватар
згада
Новобранец

Have thanks: 3 times

Мнениеот NICCI » Чет Фев 13, 2014 4:00 pm

Fire Penguin написа:
NICCI написа:драги ми админи както пише в новините и във форума от 11,20 сутринта има нововъведение в което пише че спусканията в метрото са увеличени до 20,а мен ме спира на 16 ниво.Пуснато ли е изобщо това или не?

Добре драги ми админе да го бяхте написали тогава ясно и конкретно в новините че броя на спусканията е увеличен на 20 за 12 ниво.Така както е написано се отнася все едно за всички.Пак правите полвинчати работи.
NICCI

Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот AdminSW » Пет Фев 14, 2014 12:08 pm

NICCI написа:
Fire Penguin написа:

Добре драги ми админе да го бяхте написали тогава ясно и конкретно в новините че броя на спусканията е увеличен на 20 за 12 ниво.Така както е написано се отнася все едно за всички.Пак правите полвинчати работи.

Изображение

Аз мисля, че е доста ясно написано - "НА 12-ТО НИВО ВИ ОЧАКВАТ"
Може би да има някакво заблуждение заради това, че има малко разстояние между укрепления на банди и нови възможности, но това разстояние се е получило заради картинката (с маските). Не мисля, че сме написали нещо заблуждаващо.
За връзка с Администрацията:

http://www.classic.sofiawars.com/support/
http://www.sofiawars.com/support/
AdminSW
Администратор
Администратор
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 105 times
Have thanks: 297 times

Назад към Дискусии