Пак късмет, нали? vol. 2

Стари теми

Модератор: Форум Модератор

Пак късмет, нали? vol. 2

Мнениеот NoWaLLz » Вто Яну 14, 2014 3:55 pm

viewtopic.php?f=81&p=224696#p224697

Така, господин Пингвин, с времето изниква още един въпрос - докога ще се оправдавате с тоя късмет? Зададох в посочената по-горе тема няколко въпроса, ето ще ви ги цитирам тук:

NoWaLLz написа:Добре де, късмет веднъж - два - три пъти, ама всеки път ли каръщина? Каръщина при мен, при още един при трима, но при всеки втори ли? Малко не ти ли се струва нелогично? Не ти ли се струва нелогично също така, че предимно тия Яфони и другите 'джунджурии' се падат на малките нива? Това с каква цел е?

Ще се опитате ли да ми отговорите с нещо по-различно от "шанс", "късмет" и някакви техни производни? Ама честно?

И преди да сте посегнали към ключа и на тая тема ще посоча, че в миналата НЕ получих отговор,който отговаря на по-горните въпроси, не знам точно с какво основание заключихте темата. Е нека тук поне да отговорите на тях... :)
След 24ч. ще ви изтече баровския статус. Трябва незабавно да го подновите в Бостана, иначе останалите ще ви се подиграват!

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 135 times
Have thanks: 218 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Пак късмет, нали? vol. 2

Мнениеот AdminSW » Вто Яну 14, 2014 4:08 pm

NoWaLLz написа:И сега ще ви се наслаждавам на сладкодумните постове от рода на "Късмет!", "Въпрос на късмет!", "Всичко е рандъм!" ... Просто, ако може си ги запазете, ще направите услуга както на мен, така и на другите, които са на моето мнение.

Добре де, хем искате да ви отговорим, хем не искате да ви отговорим. Като ви отговорим нещо, защо сме затваряли темата. Аз не знам какво очаквате да чуете? Че взимаме някои малки акаунти и почваме на тях да им раздаваме специални предмети, че тези на високите нива да ги хване яд ?

Ако вие си купите примерно 1000 фиша от тотото има голям шанс да НЕ спечелите джакпота (примерно тото 6 от 49) Нали? Това мисля, че е напълно нормално. В същото време на същия тираж някой пенсионер отива до тотото и си купва 2-3 фиша... и така се случва, че този пенсионер спечелва джакпота. В този случай вие ще отидете ли в тотото и ще се оплачете ли как някъв си там пенсионер, който е похарчил не повече от 1-2 лева за фишове е спечелил джакпота, а вие ,който сте дал над 1000 лева не сте го спечелили?

Така е и в подаръците. Всеки има равен шанс като отвори подарък да му се падне специален предмет. На някои може да им се падне от първия подарък, а на друг да не му се падне и от 1000000000000000000000000000 подарък. За това е шанс и колкото повече подаръци отворите толкова по-голяма вероятност има да получите специален предмет.
За връзка с Администрацията:

http://www.classic.sofiawars.com/support/
http://www.sofiawars.com/support/
AdminSW
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 105 times
Have thanks: 297 times
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот NoWaLLz » Вто Яну 14, 2014 4:46 pm

И така, след като си ми дал меко казано неуместен пример, с който единствено целиш да ме разубедиш в това което съм писал, аз ще ти дам една статийка и както така с лека ръка правиш съпоставка между играта (като цяло шанса в нея) и по-конкретно подаръците, така и направи сравнение между това което четеш в статията и 'късметлийската' ви игра. :)

http://e-vestnik.bg/?p=7142&cp=2 - Това е обещаната статия.

Май се намират доста прилики, а? :)))))
След 24ч. ще ви изтече баровския статус. Трябва незабавно да го подновите в Бостана, иначе останалите ще ви се подиграват!

ДА АМА НЕ..
Rating: 1.22%

Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот WeakPlayer » Вто Яну 14, 2014 8:29 pm

AdminSW написа:
NoWaLLz написа:И сега ще ви се наслаждавам на сладкодумните постове от рода на "Късмет!", "Въпрос на късмет!", "Всичко е рандъм!" ... Просто, ако може си ги запазете, ще направите услуга както на мен, така и на другите, които са на моето мнение.

Добре де, хем искате да ви отговорим, хем не искате да ви отговорим. Като ви отговорим нещо, защо сме затваряли темата. Аз не знам какво очаквате да чуете? Че взимаме някои малки акаунти и почваме на тях да им раздаваме специални предмети, че тези на високите нива да ги хване яд ?

Ако вие си купите примерно 1000 фиша от тотото има голям шанс да НЕ спечелите джакпота (примерно тото 6 от 49) Нали? Това мисля, че е напълно нормално. В същото време на същия тираж някой пенсионер отива до тотото и си купва 2-3 фиша... и така се случва, че този пенсионер спечелва джакпота. В този случай вие ще отидете ли в тотото и ще се оплачете ли как някъв си там пенсионер, който е похарчил не повече от 1-2 лева за фишове е спечелил джакпота, а вие ,който сте дал над 1000 лева не сте го спечелили?

Така е и в подаръците. Всеки има равен шанс като отвори подарък да му се падне специален предмет. На някои може да им се падне от първия подарък, а на друг да не му се падне и от 1000000000000000000000000000 подарък. За това е шанс и колкото повече подаръци отворите толкова по-голяма вероятност има да получите специален предмет.

Добре всичко е ШАНС...тогава обясни това как по дяволите софетата и прованса имат почти еднакъв брой любимци - + 2 броя ?? всеки ден следя тази статистика и се запазва до ден днешен...нали уж всичко е късмет как тогава става това балансиране ?????????????????? примера с тотото да ти дам значи всеки път джакпота като стигне 50 000 да бъде спечелен ... малко нелогично нали ? и намирисващо отдалече
Rating: 2.44%

Аватар
WeakPlayer
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 39 times

Мнениеот cska_genocide » Вто Яну 14, 2014 8:38 pm

WeakPlayer написа:
AdminSW написа:

Добре всичко е ШАНС...тогава обясни това как по дяволите софетата и прованса имат почти еднакъв брой любимци - + 2 броя ?? всеки ден следя тази статистика и се запазва до ден днешен...нали уж всичко е късмет как тогава става това балансиране ?????????????????? примера с тотото да ти дам значи всеки път джакпота като стигне 50 000 да бъде спечелен ... малко нелогично нали ? и намирисващо отдалече

Баланса се появи след втория ден , оревахте всичко тука че софиянците имали кучета а вие нет . Сега ревете пък защо имало баланс
Аватар
cska_genocide
Редник
Редник

Has thanked: 83 times
Have thanks: 11 times
Национални знамена:
Brazil

Мнениеот NoWaLLz » Вто Яну 14, 2014 9:29 pm

Тоя май не се научи, че се пише според темата на самата тема, а темата се определя най-вече от заглавието или от текста на първия пост. Флуудърски работи ...

ДА АМА НЕ..
Rating: 1.22%

Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот zigabot » Сря Яну 15, 2014 12:01 am

Ти па кво кълнеш бе
тва че не си вкарал една стотинка в тъпата игра те прави герой ли ? ще си те татуирам на гърба заедно с Левски :)
като си земеш 5 подаръка много ясно че няма да ти дате невероятните предмети
има много играчи кадето без да са наливали много пари са зели предметите , ама с игра
то не става днеска играх 3 часа а вчера 2 и половина . Така и пари да даваш , за нищо няма да ставаш
Шанса си е шанс , се пак ако дадеш 1000000000 евро левчета много ясно че ще събереш сичко за нула време
А и се пак за неща кадето ти харесват даваш пари : бира , цигари , цафенце и тн. а и сигорно имаш 2-3 чифта обувки поне :) господин 0-ла лева
Па-рам-пам-пам
Умрете в мъка бе , бедняци
Аватар
zigabot
Редник
Редник

Has thanked: 26 times
Have thanks: 22 times
Национални знамена:
Italy

Мнениеот NoWaLLz » Сря Яну 15, 2014 12:11 am

zigabot написа:
Скиора написа:Шанс, шанс, колко да е шанс? Защо гледам камиона, телефона и пумияра все в играчи от първо до 100-тно място? Или има отношение, колко пари си вкарал в тъпата игра? Е нямате късмет, все още инвестираните реални пари в героя ми ще си останат 0-ла лева. И тука и в класика, пари няма да ви дам. И явно за това и не получавам нищо, освен безсмислени отвари.
Парите дет ви наливат за лекарства да ги дадете.

Ти па кво кълнеш бе
тва че не си вкарал една стотинка в тъпата игра те прави герой ли ? ще си те татуирам на гърба заедно с Левски :)
има много играчи кадето без да са наливали много пари са зели предметите , ама с игра
то не става днеска играх 3 часа а вчера 2 и половина . Така и пари да даваш , за нищо няма да ставаш
Шанса си е шанс , се пак ако дадеш 1000000000 евро левчета много ясно че ще събереш сичко за нула време
А и се пак за неща кадето ти харесват даваш пари : бира , цигари , цафенце и тн. а и сигорно имаш 2-3 чифта обувки поне :) господин 0-ла лева

Като си вземеш 5 подаръка много ясно, че няма да ти даде, а като си вземеш 2 подаръка и то малки много ясно, че ще ти даде... хахах f.ck logic, господин всезнайко :))

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот zigabot » Сря Яну 15, 2014 12:21 am

не бе то аз с един очакваш да ми се падне сичко , ама не стана :)
а и се пак не говорих булвално
смисал исках да кажа че човека 0-ла лева е големия герой
Па-рам-пам-пам
Умрете в мъка бе , бедняци
Аватар
zigabot
Редник
Редник

Has thanked: 26 times
Have thanks: 22 times
Национални знамена:
Italy

Мнениеот NoCommentS » Сря Яну 15, 2014 12:42 am

Госпада Админи,може ли да ми кажете какъв е % за падане на специален предмет от подаръците?Сега купих 18 големи подаръка на веднъж и не ми даде нито телефон,нито куче,нито камион.И какво излиза,че средно има вероятно по-малко от 5% шанс да ти се падне какъвто и да е специален предмет от подарък!С такъв рандъм вие вместо да привличате хора почвате да ги отказвате!Съгласен съм,че няма как да се падне на всички,но да вземеш 20 големи подаръка на куп и да не ти даде нито едно от 3-те неща(казвам 3 защото тези пътувания са със срок на годност и реално по никакъв начин няма да спомогнат за играта ни напред) е меко казано глупост.Как очаквате хората да вкарат пари при положение,че имаме хора с по над 90 подаръка общо от 3-те етапа и нямат нито 1 специален предмет?Мислите ли,че тези хора утре ще отидат до кеш терминала или ще вкарат данните на банковите си сметки,за да налеят пари в играя,в която реално може да налееш хиляди левове и да не получиш нищо?Хайде със здраве си го ползвайте рандъма и продължавайте да давате кучета,коли и телефони на 1-2--ниво играчи,все пак тях трябва да ги зарибите,че хората на високите нива почнаха да се отказват вече;)
Аватар
NoCommentS
Редник
Редник

Has thanked: 30 times
Have thanks: 42 times

Мнениеот Correy » Сря Яну 15, 2014 2:45 am

Така е направена играта. До късмет са специалните неща в подаръците и го знаете, а клоуните които твърдят, че има нещо нагласено... :D :lol: ДА! Господ Бог така ги е нагласил! Сърдете се на него, че нямате късмет!
Лично на мен в класика на Великден от 60 големи подаръка не ми се падна тигъра и спрях да играя 3-4 месеца немах нерви, аз също много се дразня, но такава е играта...... :x
Correy
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 71 times
Have thanks: 65 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Скиора » Сря Яну 15, 2014 9:36 am

zigabot написа:Ти па кво кълнеш бе

Ако искаш ще ти сложа главата отзад на колата ми да се мърда докато карам, ама не ми давай наколон на оная работа. А колко подаръка съм взел, можеш да видиш в профила ми. Името ми в играта е същото като тука. И да не съм дал и една стотинка. Играта е безплатна. Ама да не ми минават ония ретарди с лафа, че всичко е до късмет. Явно като не даваш пари, нема готини неща в подаръците. Майната му, полза от мен за тях няма, ама пък за социалното проучване на малоумието на българина, имам 100% успеваемост. :mrgreen:
Колкото по-идиотско е деянието, толкова по-философско е оправданието!

Инвестирани пари в героя на SW-0-ла лева.
Аватар
Скиора
Редник
Редник

Has thanked: 1 time
Have thanks: 11 times

Мнениеот WeakPlayer » Сря Яну 15, 2014 11:42 am

Скиора написа:
zigabot написа:Ти па кво кълнеш бе

Ако искаш ще ти сложа главата отзад на колата ми да се мърда докато карам, ама не ми давай наколон на оная работа. А колко подаръка съм взел, можеш да видиш в профила ми. Името ми в играта е същото като тука. И да не съм дал и една стотинка. Играта е безплатна. Ама да не ми минават ония ретарди с лафа, че всичко е до късмет. Явно като не даваш пари, нема готини неща в подаръците. Майната му, полза от мен за тях няма, ама пък за социалното проучване на малоумието на българина, имам 100% успеваемост. :mrgreen:

Ето защо нямате подаръци :) http://prikachi.com/images/775/6126775h.png
Аватар
WeakPlayer
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 39 times

Мнениеот NoWaLLz » Сря Яну 15, 2014 3:03 pm

Администраторите отговарям по други теми, тук никой не се появява да каже пак "ами късмет" :lol:

Май леко сме зачекнали темата за смарангясалите маратури?

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот NoWaLLz » Вто Яну 21, 2014 9:56 pm

UP.

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот masutra » Вто Яну 21, 2014 10:41 pm

хахахах баси смешниту ахахахах умряли за кученце и камионче :Д
Аватар
masutra
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 319 times
Have thanks: 25 times

Мнениеот NoWaLLz » Вто Яну 21, 2014 10:45 pm

masutra написа:хахахах баси смешниту ахахахах умряли за кученце и камионче :Д

Детенце, марш обратно в пясъчника?

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Назад към Архив