Реконструкция на Противопоставянето

Дискутиране на последните теми

Re: Реконструкция на Противопоставянето

Мнениеот Куросанчо » Сря Апр 27, 2016 3:05 pm

AdminSW написа:
@Куросанчо - анкета във форума е в пъти по непредставителна извадка, отколкото запитване до лидерите на бандите и лични мнения на всички играчи. Най-лесно е да се направят никове във форума (които няма такива играчи в играта, както е и вашия ник) и да се гласува със стотици гласове ЗА или ПРОТИВ. За това не се направи такава анкета!

Ами измислете нещо по-справедливо тогава. Аз лично съм гласувал с НЕ, както и 50% от бандата ни, а другите 50% не са взели учстие в гласуването. Та при 50:50 от една банда как мога да си правя изводи за останалите 19 банди? Пък и като го няма черно на бяло резултата да го видя още повече не вярвам всички да са били ЗА както твърдите. А относно никовете за форума има IP адреси MAC адреси и т.н. всичко може да се провери стига да има желание ;)
Аватар
Куросанчо
Новобранец

Has thanked: 5 times
Have thanks: 1 time
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот ShitS » Сря Апр 27, 2016 3:21 pm

Админе, браво за мнението, хубаво е че вземате отношение в тема с толкова негативен облик.

За мен района във формат 6:6 ще е много по-атрактивен. Смятам също, че баланса ще се подобри ако най-високия район е само за 13-14, на долу не виждам проблем районите да са за 11-12;9-10 и т.н.
Аватар
ShitS
Редник
Редник

Has thanked: 18 times
Have thanks: 20 times
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот gele76 » Сря Апр 27, 2016 3:54 pm

Мда, разделете районите на:

14-13
12-11
10-09
08-07-06

За ниските нива това ще е стимул
Аватар
gele76
Новобранец

Has thanked: 0 time
Have thanks: 3 times

Мнениеот strashnia1 » Сря Апр 27, 2016 7:46 pm

Админите ще направите ли нещо или да си замръзяваме героите и да търсим някоя игра, която е за всички?
strashnia1

Has thanked: 3 times

Мнениеот m1ro0o1998 » Сря Апр 27, 2016 8:37 pm

gele76 написа:Мда, разделете районите на:

14-13
12-11
10-09
08-07-06

За ниските нива това ще е стимул

Много яко предложение.
ето ме и мен в играта ---> http://www.sofiawars.com/player/10229/
Аватар
m1ro0o1998
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 66 times
Have thanks: 21 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Shayy » Сря Апр 27, 2016 11:52 pm

Да уместно е след пускането на 14-то ниво,да са активни райони по следния начин
14-13 и без това аудиторията от активни играчи е на 12то ниво
след това смъкнете 12-11 и така по стълбичката

Идея е и да се направи на принципа 6х6 така ще има повече боеве и съответно по бързо
ще бъдат направени битки.

И едно въпросче към играча Ципибейби от поста му малко по нагоре

Да те цитирам ".И другите трябва да чакат тази банда да си направи битките,за да имат шанс."
КЪДЕ бяхте вие 2дни Понеделник и Вторник ???
Защо чакат вашите ДИНЯРИ,нека си мерят якостта с тези на БГ нали това е идеята ???
ВИЕ се крихте и чакахте БГ да си направят битките,че да си играете спокойно.
И както сам каза няма как да има МИР и вие казахте ДА на този вид район.
Че и на ДЕВИЗИ си го слагаха играчите ви,а защо НЕ играят ???

От сряда вечерта до петък ще влизат в боеве срещу такива като мен и моята якост.
После Катила нека се бие в гърдите че е убил Бунтарчето в района.

Разберете ме всички правилно ама всички и софета и прованси.
Нямам и не искам конфликт с НИКОЙ,но района е направен по ЯКОСТ
и докато едните се крият,конфликт ВИНАГИ ще има.
Това не е игра на котка и мишка.

Както АЗ така и 99% от играчите искат да си мерят силите с равни, НО
докато се играе на криеница,това няма как да стане.

И в този текст също да добавя и десетки промени да се направят по районите,
докато едни се крият за да си изкарат лесни победи,БАЛАНС няма как да има !!!

Стига сте се заяждали и отяждали направено е много ясно и просто.
И се извинявам ако съм засегнал някои от горепосочените Играчи.
Rating: 1.22%

Аватар
Shayy
Редник
Редник

Have thanks: 19 times
Национални знамена:
Ireland

Мнениеот stassi » Чет Апр 28, 2016 3:13 am

Хора, стегнете се...

Старото противопоставяне харесваше ли ви? (Освен някой страшен куфар, друг няма да каже 'да')

Съответно се търсят нови варианти. ФАКТ, че БГ е най-силната банда на сървъра, но ПО ДЯВОЛИТЕ и ние сме смъртни! :) Вторник вечер, когато силните прованси се престрашиха да пишат, играхме ние срещу тях. Надолу нямаше дисбаланс! И падахме, и бихме... И районите вървяха ОК.

Минали са 3 дена и всички вече сте толкова недоволни. 3 дена! Предното противопоставяне седя 2 години, никой не беше доволен от него и за 2 години не е имало толкова рев, колкото за 3 дена..

Според мен единствените ощетени от новото противопоставяне са 12ките. Наистина, ако се отделят по различен начин нивата, най-вероятно ще е по-добре за всички.

Да, наистина идеята е да се пишем на якост. Ние не харесвахме да се мешаме със слаби играчи, не го харесваха и силните прованси. Защо да не играем едни срещу други? Дисбалансът идва ЕДИНСТВЕНО от страха на няколко човека... Които от 3 дена, 1 са се писали срещу нас и то за 3-4 битки. Ако играем силни срещу силни, това е само в плюс за по-слабите играчи! Няма да играете срещу Психара да ви бие с по 100к крит и няма да играете срещу Мираж, която ще ви бие още повече. Ще играете срещу хора НА ВАШАТА ЯКОСТ, с ВАШИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ. Просто изчакайте да мине време и нещата лека-полека ще се наредят.

Според мен (лично мнение) е все тая дали ще са 6 на 6 или 8 на 8, или 4 на 4. Или дали ще влизаме на 20к или на 25к якост. Просто трябва да се бием хора с еднаква якост едни срещу други. Който следи какво се случва, е видял, че и ние сме хора, и ние падаме, не сме непоклатими... Не сме някакви магически геройчета, които никога не умират.

ПП: Това противопоставяне е направено да бъде ЧЕСТНО ЗА ВСИЧКИ. По-назад някъде един (понякога) мъдър човек ви го е казал - просто няма място за тънки сметки и нагаждачи. Сори.
Аватар
stassi
Новобранец

Has thanked: 26 times
Have thanks: 12 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот БЕСНИЯ » Чет Апр 28, 2016 2:29 pm

оставяйте ги бедните бг-та да си вземат куфарите, ясно е че квот и да става само тях слушат :-) само като я слушам тая над мен и ми става ясно колко е наясно със ситуацията :-D
Модератор изпрати героя ви в затвора за срок от 1 д. Причина: Обида към подарък: хаха 1во мрънка за ново простивопоставяне, сега мрънкаш да сме пишели на силните. абе в орландовци кви книги четете.

яко а
Аватар
БЕСНИЯ
Новобранец

Has thanked: 9 times

Мнениеот strashnia1 » Пет Апр 29, 2016 12:25 am

И аз съм съгласен, че при якост 15-16к да те пуска на район с 6к е смешно, но и с 25к при положение, че повечето са с доста по ниска якост също не става, за това предлагам нещо около 18-20к и битки 6 срещу 6 понеже ще се правят повече боеве , това е от наблюденията ми цяла седмица на битките от една страна има 17-18 играчи, а от другата 13-14, и се прави само една група, вместо 2. Съгласен и за разделянето на по нива 14-13, 12-11, 10-9. 8-7 и т.н. А ако се направят 6 на 6 може да се върнат и 3-те намеси вместо 2. Това е моето мнение. Успех с промените в играта.

strashnia1

Мнениеот roshkoo » Пет Апр 29, 2016 12:37 pm

На район гарата си играем на котка и мишка, на стъклен едва се събират хора, а на кулите и пазара изобщо и 1 бой няма... Определено трябва да се промени нещо, новите играчи се отказват още преди да са почнали :)

Аватар
roshkoo
Редник
Редник

Has thanked: 4 times
Have thanks: 11 times

Мнениеот Millennium » Пет Апр 29, 2016 2:18 pm

Според мен са нужни три неща:
1. Максималната якост на район Гарата да бъде 15 000.
2. Боевете да са 6:6.
3. Максималният брой битки да се намали на 20, а не както е сега 30 битки на седмица. 30 битки са прекалено много и в момента се случва така, че по слабите играчи не ни пуска, защото играчите с прекалено голяма якост не могат до четвъртък да си направят боевете и за нас остава само петък да играем.
Хубавите жени ни карат да купуваме бира, а грозните да я пием. - Ал Бънди
Аватар
Millennium
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 10 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот dodida » Пет Апр 29, 2016 3:48 pm

ВЕЩИЦА написа:Престанете да мрънкате!
Мрънкахте против старото противопоставяне - искахте ново.
Еми ЕТО ВИ новото, така както го искахте - имаше обсъждане на идеята за това противопоставяне. Някой от вас, форумни умници, каза ли, че е ПРОТИВ? Сега за какво мрънкате пак?
Май на повечето връзката "мозък-пръсти, кълвящи по клавиатурата" е безвъзвратно прекъсната.

Здравейте,

реших да пиша като един от хората писали относно проблема с боеве включващи топ играчите заедно с две нива по-ниски,( които не разползагат със зоб, коли и модификации дори малко да ги доближат) в предходната на промените дискусия за противопоставянето. Тогава други играчи ме нападнаха и обясниха, че не съм била адекватна и други работи.

На мен лично старото не ми пречеше.

За да не излезе,че пак никой не е изказал мнение ПОДКРЕПЯМ разделянето 11-12, 13-14, битки 6 на 6.
Може, ако се остави да има 30 боеве, те да се провеждат и събота и неделя.

Ясно е, че е необходимо време, за да се настрои противопоставянето както трябва. Не виждам причина да истерясваме и да се нахвърляме един срещу друг:)
Аватар
dodida
Новобранец

Has thanked: 1 time
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот progressive89 » Съб Апр 30, 2016 12:07 am

Ами ако искате равновесие 1во да направят така,че 1вите битки да са от слабите играчи не от силните и да отчита тия дето са точно 25к якост да не е от 15-25к ами точно 25к така ще си играят слаби с/у слаби и динени на динени :)
Аватар
progressive89
Новобранец

Has thanked: 5 times
Have thanks: 2 times

Мнениеот БЕСНИЯ » Пон Май 02, 2016 1:38 pm

най-тъпото е че дори и да запиша 30 битки и да ги загубя, дори да си направя и 10те намеси за седмицата и загубя, пак не ми достигат около 2к държави за да си проведа подземието с по 1 подсилка и мини подземието с 2 :-) а това си е горе долу минимума за провеждането на едно сполучлови подземие. И в крайна сметка какво става, силните си правят кефа дори да не им трябват държави, а останалите правим супата по-студена.... молба за компенсация :-)
Модератор изпрати героя ви в затвора за срок от 1 д. Причина: Обида към подарък: хаха 1во мрънка за ново простивопоставяне, сега мрънкаш да сме пишели на силните. абе в орландовци кви книги четете.

яко а
Аватар
БЕСНИЯ
Новобранец

Has thanked: 9 times

Мнениеот aaaaaaaaaaaaaaaa » Вто Май 03, 2016 2:26 pm

Здравейте аз съм от играчите в топ 20 при грабители и хулигани повечето ме познават.Миналата седмица средната ми якост беше 32 к якост и до четвъртък бях изиграл 8 битки ,а стоя целодневно на играта.В петък изиграх още малко битки и за първи път откакто играя останах с не изиграни райони.Предложението ви е следното да се правят 25 битки седмично да се вдигнат държавите и наградите за тях.Всеки ден да има лимит за битките до понеделник изиграни 5 или повече битки не ги ли изиграеш да оставаш с 20 битки.Вторник да си направил 10 битки и така ще се играе иначе пак ще останем с неизиграни битки заради тънки сметки.Ако започнеш от сряда да играеш битките ти да са 15 бр. другите да са загубени ,но ако си изиграл и 25-те в понеделник нищо да не се губи така е справедливо и ще се играе.Също така битките е хубаво да бъдат 6 на 6 и да може да се определят както при мелетата силен срещу силен и посредствен срещу последствен в един бой.Тази седмица няма да играя и повечето ги призовавам да не играят да се види ,че този вариант в момента не става.Тази седмица в районите няма да участвам и призовавам повечето да не играят в този провален сегашен формат.
Сегашното ми име е Dimitar SV ,ако някой се чуди кой съм.
Аватар
aaaaaaaaaaaaaaaa
Новобранец

Have thanks: 4 times

Мнениеот обичам » Вто Май 03, 2016 4:33 pm

Трябва да се корегира якостта и стартовата бройка, за да останат хора в сървъра.

Моето предложение:
- боеве 6:6
- опция за провеждане на два паралелни боя, в които играчите отново да се разпределят по якост.
- Две намеси на бой стигат, но ако има два боя, да има граница на якостта и да не се намесват слаби в силния бой, както и обратното.
- Да се запази сегашната идея за записване с ясен старт на боя.
- Да се запази увеличения брой боеве.
- Да се повиши дропа на държави, защото това което се дава сега е унизително. :|
обичам

Have thanks: 0 time

Мнениеот pacolin » Сря Май 04, 2016 11:45 am

Аз съм сегласен със страшния, но няма ли да е по добре минималната якост да е 10к а максималната 15к за 12 ниво ?
List of mentals
Аватар
pacolin
Новобранец

Has thanked: 1 time
Национални знамена:
Barbados

Мнениеот Dushevadeca » Сря Май 04, 2016 12:22 pm

Вече 10 дена откак пуснахте тая шизофрения. Резултатите дотук:

1) от понеделник до сряда в 12-ти район, Гарата, се бият предимно 14-ки, тук-таме някоя 13-ка заблудена и нещата изглеждат така целодневно:
Offtopic :
4.05.2016 11:40:03 Върната ви е таксата за участие в размер 3 за участие в груповия бой.
4.05.2016 11:37:41 Заплатихте 3 за участие в груповия бой.
4.05.2016 11:10:04 Върната ви е таксата за участие в размер 3 за участие в груповия бой.
4.05.2016 11:04:09 Заплатихте 3 за участие в груповия бой.
4.05.2016 10:10:04 Върната ви е таксата за участие в размер 3 за участие в груповия бой.
4.05.2016 10:04:17 Заплатихте 3 за участие в груповия бой.
4.05.2016 09:40:04 Върната ви е таксата за участие в размер 3 за участие в груповия бой.
4.05.2016 09:35:54 Заплатихте 3 за участие в груповия бой.

2) от сряда до петък следобяд - само 13-ки, тук-таме някоя успала се 14-ка и някоя топова 12-ка. Резултатите с участието на масата 12-ки са все така НУЛЕВИ.
3) в петък следобяд до полунощ се бият 12-ки, предимно

Шибаният сумарен резултат за цялата шибана седмица е 4 направени битки и депутатско място с 60 точки! Като половината от депутатите на 12-то даже нямат ни битки, ни точки!!! Преди правех по 25 битки и без да съм топова 12-ка половината и повече бяха победи, сега само 4 загуби!!!
Първият ефект, за който предрекох преди 10 дена, вече настъпи. Вчера едвам събрах 3-ма за подземка, като единият беше без грам подсилки, а другият вече се вайкаше какво ли ще е следващото му подземие - БЕЗ ДЪРЖАВИ! В резултат половината от времето в боевете с босовете го чакахме и накрая не довършихме Обамчика навреме, въпреки, че имахме над 15мин! А масовият отговор на поканите ми за подземие изглеждаше така:
3.05.2016 22:39 Входящо съобщение от играч [RONIN] ФАНТА[12]:

Няма държави :/

В заключение: ВИЕ ЕБАВАТЕ ЛИ СЕ, БЕ!!! Искате да затриете 12-то ниво или как?!? Пускайте 14-ти район и пращайте 13 и 14-ти лвл в него и ги разкарайтеот Гарата! Само седите и ми мишкувате, а 12-ките започват да говорят как ще бият шута на скапаната ви недомислица и ще влязат във фризера!

П.П. И кой идиот реши да ми затрие на 1-ви май маса кашкавали, бомби, ядене и прочее боен инвентар, 10 дена преди да свърши подземката?!? Сега с плюнки ли да ги замерям агентите, а? А новите подаръци, с новият боен инвентар, О, ЧУДО! ще се отварят на 10-ти май, точно когато свършва подземието! Преди 10 дена изразих съмнение, че сте си назначили маркетингов директор, завършил Първо Помощно, ама сега се убеждавам, че май сте му съученици :mrgreen:
Ако не бях дошъл на този свят, вина не бихте имали, но Аз дойдох и оправдание - нямате!
Св. София - Премъдрост Божия
Rating: 2.44%

Аватар
Dushevadeca
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 48 times
Have thanks: 289 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот strashnia1 » Сря Май 04, 2016 1:57 pm

Работи ли се по промяна на противопоставянето, никой нищо не казва? До кога ще продължава това?
strashnia1

Мнениеот AdminSW » Сря Май 04, 2016 3:25 pm

Да, работи се по промени. Надявам се по-скоро първите промени да станат факт.
За връзка с Администрацията:

http://www.classic.sofiawars.com/support/
http://www.sofiawars.com/support/

AdminSW
Администратор
Администратор
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 105 times
Have thanks: 297 times

Мнениеот aaaaaaaaaaaaaaaa » Чет Май 05, 2016 7:13 pm

Просто и ясно го казвам за да го разберете не играйте временно на районите за да се вземат по-бързи и адекватни мерки. Аз съм упорит и няма да играя - Проведени боеве 1 от 30 .Искам да мога с якост 33 к да мога да играя от понеделник до петък ,а не само последния ден !!!
Аватар
aaaaaaaaaaaaaaaa
Новобранец

Мнениеот aaaaaaaaaaaaaaaa » Сря Юни 01, 2016 4:16 pm

Днес е сряда играя предимно през деня днес целия ден имаше битки ,но не успях с 38 к якост да направя повече от една ,така беше и вчера и в понеделник! И сега какво в петък как да направя 26 битки това значи да нямам личен живот,а съм в топ 20 на играчите в нападения и хулигани.Нямам думи !!! Вече и на мен ми минава през мисълта да се откажа ,както направиха доста от топ играчите.
Аватар
aaaaaaaaaaaaaaaa
Новобранец

Мнениеот Firefox » Сря Юни 01, 2016 5:32 pm

Битки има всяка вечер ;)
Аватар
Firefox
Новобранец

Has thanked: 2 times

Мнениеот doktor_haus » Сря Юни 01, 2016 9:17 pm

Firefox написа:Битки има всяка вечер ;)

де ги видя ? я ела на 7мо и пак си помисли дали има,или за според теб играта се върти само около големите нива :?:
Изображение
Аватар
doktor_haus
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 24 times
Have thanks: 92 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот mause » Сря Юни 01, 2016 9:53 pm

doktor_haus написа:...или за според теб играта се върти само около големите нива :?:

Бъркаш се, играта се върти около наливачите, няма значение нивото
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 38 times
Have thanks: 229 times
Национални знамена:
Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Дискусии