Най-добрият град за живеене в България

Новини и обсъждане на проблеми в страна. Публикувайте тук интересни статии и материали.

Модератор: Форум Модератор

Кой е най-добрият град за живеене в България?

София
53
17%
Пловдив
36
11%
Варна
55
17%
Бургас
36
11%
Русе
9
3%
Стара Загора
15
5%
Плевен
8
3%
Добрич
10
3%
Сливен
2
1%
Шумен
1
0%
Перник
4
1%
Ямбол
1
0%
Хасково
0
Няма гласували
Пазарджик
1
0%
Благоевград
4
1%
Велико Търново
19
6%
Враца
6
2%
Габрово
5
2%
Видин
3
1%
Асеновград
2
1%
Казанък
2
1%
Кюстендил
1
0%
Кърджали
2
1%
Монтана
2
1%
Димитровград
3
1%
Търговище
0
Няма гласували
Силистра
3
1%
Ловеч
3
1%
Дупница
1
0%
Разград
2
1%
Свищов
0
Няма гласували
Горна Оряховица
2
1%
Смолян
0
Няма гласували
Петрич
0
Няма гласували
Сандански
2
1%
Самоков
1
0%
Севлиево
2
1%
Лом
0
Няма гласували
Велинград
0
Няма гласували
Карлово
0
Няма гласували
Нова Загора
0
Няма гласували
Троян
1
0%
Айтос
0
Няма гласували
Ботевград
2
1%
Пещера
1
0%
Гоце Делчев
2
1%
Харманли
1
0%
Карнобат
0
Няма гласували
Свиленград
0
Няма гласували
Друг
12
4%

Общо гласове : 315

Re: Най-добрият град за живеене в България

Мнениеот Mari92 » Пет Яну 20, 2012 10:39 pm

А и между другото СОФИЯНЦИ нека лятно време да не ни препълвате града АКО МОЖЕ...не се диша от вас през лятото стойте си в Софията нямате работа във Варна , а и не сте добре дошли...мисля , че всяка година ви го показваме това!!
Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното.
Аватар
Mari92
Новобранец

Has thanked: 1 time
Have thanks: 1 time
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот mause » Пет Яну 20, 2012 10:53 pm

Mari92 написа:А и между другото СОФИЯНЦИ нека лятно време да не ни препълвате града АКО МОЖЕ...не се диша от вас през лятото стойте си в Софията нямате работа във Варна , а и не сте добре дошли...мисля , че всяка година ви го показваме това!!

Ако не дойдем лятото вие ще умрете от глад бре!
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 38 times
Have thanks: 229 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот Mari92 » Пет Яну 20, 2012 11:02 pm

По добре от глад отколкото от миризмата с която обсипвате града ни!!!!
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот mause » Пет Яну 20, 2012 11:11 pm

А, не, той така си мирише, не е от нас :)
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Mari92 » Пет Яну 20, 2012 11:13 pm

И нз защо някой като каже "софиянец" мислят , че е фрашкан с пари...хахахха ооооооо софиянци не са толко богати...беднотия братче колкото искаш...идват във Варна изхарчват парите които са спестили от закуска и после даже няма с какво да се приберат до скъпата им София хахах ох жалка работа е всяко лято тука...
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот mause » Пет Яну 20, 2012 11:15 pm

Mari92 написа:И нз защо някой като каже "софиянец" мислят , че е фрашкан с пари...хахахха ооооооо софиянци не са толко богати...беднотия братче колкото искаш...идват във Варна изхарчват парите които са спестили от закуска и после даже няма с какво да се приберат до скъпата им София хахах ох жалка работа е всяко лято тука...

Да ти кажа във Варна не ходят много кореняци софиянци ;) Твърде мизерно е там :D
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Mari92 » Пет Яну 20, 2012 11:24 pm

Хаха кой ти каза , че не идват...хахахха тъпкано братче...ама много скъпо им се вижда всичко даже билетчето в автобуса им се свиди да си платят..искат безплатно да се возят..хахха е нищо поне ни забавлявате цяло лято с присъствието си без Вас щеше да е скучно нямаше да имаме на кого да се присмиваме цяло лято..като подвижен цирк сте хаха както и да е!
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот mause » Пет Яну 20, 2012 11:27 pm

Е вече си противоречиш ;) хем да не сме идвали, хем без нас щяло да е скучно ... реши се какво искаш и тогава пиши пак ;) А във Варна идват псевдо-софетата дето от София са видяли първо Студентски град ;)
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот iliapa » Пет Яну 20, 2012 11:35 pm

Mari92 написа:А и между другото СОФИЯНЦИ нека лятно време да не ни препълвате града АКО МОЖЕ...не се диша от вас през лятото стойте си в Софията нямате работа във Варна , а и не сте добре дошли...мисля , че всяка година ви го показваме това!!

А АКО МОЖЕ, вие да не ни препълвате града през...цялата година :lol: :lol: :lol: Като ви е по-" 'убаво " на село, си " 'одете " там...Чета ти постовете и се смея на глас :lol: :lol: :lol:

Mari92 написа:И нз защо някой като каже "софиянец" мислят , че е фрашкан с пари...хахахха ооооооо софиянци не са толко богати...

Само ми е чудно откъде я доби тая представа :lol: :lol:
mause те затапва с 2 изречения, ти тука романи пишеш и не можеш да отговориш "качествено" :lol: :lol:
Последна промяна iliapa на Пет Яну 20, 2012 11:39 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
iliapa
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 25 times
Have thanks: 63 times
Национални знамена:
Grenada

Мнениеот mause » Пет Яну 20, 2012 11:37 pm

iliapa написа:

А АКО МОЖЕ, вие да не ни препълвате града през...цялата година :lol: :lol: :lol: Като ви е по-" 'убаво " на село, си " 'одете " там...Чета ти постовете и се смея на глас :lol: :lol: :lol:

Аз затова се заяждам, за да е весело :)
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Mari92 » Пет Яну 20, 2012 11:40 pm

А аз те оставям да си мислиш ,че се "заяждаш" ...щом това те радва :) явно нямаш други забавления Ви живота :)
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот Mari92 » Пет Яну 20, 2012 11:42 pm

iliapa затапвал ме бил...хахах ех софиянчета все си мислят за по-добри..даже в споровете...работата е там , че не ми е зор да тръгвам да се правя на 'остроумна' като него.
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот mause » Пет Яну 20, 2012 11:44 pm

Mari82 аз хич не си давам зор... просто се заяждам на дребно :) Явно и това те е засегнало, но си е твой проблем, аз сега нямам какво да правя, но след малко ще си намеря, не се притеснявай за мен :)
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Mari92 » Пет Яну 20, 2012 11:45 pm

Хах не се обиждам лесно...особено пък от такива като тебе...опитай с нещо друго... :)
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот mause » Съб Яну 21, 2012 12:02 am

Mari92 написа:Хах не се обиждам лесно...особено пък от такива като тебе...опитай с нещо друго... :)

Ооо, не знаех че се познаваме, но щом знаеш какъв съм, значи се. Хайде тогава черпи по едно малко за добрата среща :D
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Mari92 » Съб Яну 21, 2012 12:03 am

Бих , но софиянци никога не минавате само с "едно малко" а и нали сте фрашкани с пари..вземи черпи ти :)
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот mause » Съб Яну 21, 2012 12:05 am

Ехх тази мнителност... ако беше черпила едно после щях да върна жеста ... уви всеки преценява за другия според себе си :)
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Mari92 » Съб Яну 21, 2012 12:10 am

mause написа:Ехх тази мнителност... ако беше черпила едно после щях да върна жеста ... уви всеки преценява за другия според себе си :)

Да прав си - видях хаха Колкото и да ми е приятно да си "бъбрим" така хубаво...трябва да те оставям..ех жалко имах още много нещица за казване, но нямам време...Айде със здраве.Bye.
Аватар
Mari92
Новобранец

Мнениеот mause » Съб Яну 21, 2012 12:14 am

Аз нямам толкова неща за казване... реагирам на момента, по интересно е така ;) Със здраве и много успехи ;)
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот petko13333 » Нед Яну 22, 2012 1:45 am

ПЛОВДИВ МАЙНА! ;)
Аватар
petko13333
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 16 times

Мнениеот nikodim4o » Нед Яну 22, 2012 5:24 pm

iliapa написа:

Mari92 написа:И нз защо някой като каже "софиянец" мислят , че е фрашкан с пари...хахахха ооооооо софиянци не са толко богати...

mause те затапва с 2 изречения, ти тука романи пишеш и не можеш да отговориш "качествено" :lol: :lol:

Варна е село ли ? Я помисли пак! Вземи си се потормози и прочети малко... Жалък ставаш с некомпетентността си!
Ако не са морските градове и региона на Стара Загора за 2 години от България ще останете само "гражданите" и ще се чудите как да подкарате трактора, че да изкарате малко ядене... Смешни хора сте софиянците, виждате само това което ви иска и не забелязвате най-важното. Имате работа заради провинцията и т.н. "селяни" правят живота във "великолепния" Ви град поносим! Вместо да плюете по тези, които ви доставят храната, вземете се осъзнайте и проявете малко уважение ! Засрамете се малко... Вие си стоите при мама и тате, дават ви всяко залаче в устата, идват и в тоалетната да ви помогнат да не се тормозите да се изчистите сами и вие само стоите в разни игри да им харчите парите. Като дойде някой "селянин", който е изпратен със 100 лева за цял месец и който е пълен със знание и мотивация и е с ясна цел в живота ви прави просто за посмешище ! За десетина години така се извъртат нещата, че вие работите на бензиностанцията или в ресторанта и прислугвате на "селянина" и вие му чистите кабинета! От перене се самозабравяте и в един момент вродената ви селяния излиза на повърхността.
Не забравяйте, че София е построена от принциалистите и едва ли все още има живи кореняци в истинския смисъл на думата!
ОСЪЗНАЙТЕ СЕ !!!
Rating: 2.44%

Аватар
nikodim4o
Редник
Редник

Has thanked: 51 times
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот mause » Нед Яну 22, 2012 5:49 pm

Много интересно защо винаги хората от провинцията са засегнатите и обидените в този спор. Не аз съм виновен че сте се родили другаде. Ясно е че завиждате (не че има за какво, но това е друга тема).
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот iliapa » Нед Яну 22, 2012 6:36 pm

nikodim4o написа:
iliapa написа:

Варна е село ли ? Я помисли пак! Вземи си се потормози и прочети малко... Жалък ставаш с некомпетентността си!
Ако не са морските градове и региона на Стара Загора за 2 години от България ще останете само "гражданите" и ще се чудите как да подкарате трактора, че да изкарате малко ядене... Смешни хора сте софиянците, виждате само това което ви иска и не забелязвате най-важното. Имате работа заради провинцията и т.н. "селяни" правят живота във "великолепния" Ви град поносим! Вместо да плюете по тези, които ви доставят храната, вземете се осъзнайте и проявете малко уважение ! Засрамете се малко... Вие си стоите при мама и тате, дават ви всяко залаче в устата, идват и в тоалетната да ви помогнат да не се тормозите да се изчистите сами и вие само стоите в разни игри да им харчите парите. Като дойде някой "селянин", който е изпратен със 100 лева за цял месец и който е пълен със знание и мотивация и е с ясна цел в живота ви прави просто за посмешище ! За десетина години така се извъртат нещата, че вие работите на бензиностанцията или в ресторанта и прислугвате на "селянина" и вие му чистите кабинета! От перене се самозабравяте и в един момент вродената ви селяния излиза на повърхността.
Не забравяйте, че София е построена от принциалистите и едва ли все още има живи кореняци в истинския смисъл на думата!
ОСЪЗНАЙТЕ СЕ !!!

И къде по-точно съм написал, че Варна е село?
Изображение
Аватар
iliapa
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 25 times
Национални знамена:
Grenada

Мнениеот nikodim4o » Нед Яну 22, 2012 8:42 pm

mause написа:Много интересно защо винаги хората от провинцията са засегнатите и обидените в този спор. Не аз съм виновен че сте се родили другаде. Ясно е че завиждате (не че има за какво, но това е друга тема).

Завиждам ?!? И ти е ясно ... Тълковен речник да ти препоръчам или и сам ще успееш да го намериш ? Не съм засегнат, просто ти набивам в празната тиква каква е реалноста та да спраш да се плюмчиш !

Илияпе, ти или си много просто момче или наистина само си редиш постовете във форума без значение дали има нещо смислено написано.

Оттеглям се от спора, защото осъзнах, че вие сте върховна раса и няма да мога да се преборя с вродената ви простотия.
Аватар
nikodim4o
Редник
Редник

Has thanked: 51 times
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот Reichstag » Нед Яну 22, 2012 9:01 pm

Нагли , алчни , неграмотни и умствено изостанали са 70 % от ШОПарите , които разричат на мама и тате дето едно време са крали от държавата а сега са преуспели вече ... и тешкари ... а не мой раздели на 2 магарета плявата патрон се пише ...
мани беги :D
Reichstag
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 14 times
Have thanks: 189 times
Национални знамена:
Germany

ПредишнаСледваща

Назад към Дискусии за страната