Как може 18-ка да е 84к якост ?

Стари зададени въпроси

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Мнениеот Кихлибарчето » Нед Фев 02, 2014 9:25 pm

То това е прекалено !
Има 50к разлика от 17-то до 18-то Ниво на къде отива тази игра ?

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
http://prikachi.com/images/983/7022983z.png
Unforgiven_M RESPECT!!!
Аватар
Кихлибарчето
Новобранец

Has thanked: 0 time
Have thanks: 2 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Как може 18-ка да е 84к якост ?

Мнениеот faceless nooone » Нед Фев 02, 2014 9:38 pm

еми има някакви математици,които ще ти развият теория как става.само почакай малко
Аватар
faceless nooone
Новобранец

Has thanked: 3 times
Have thanks: 1 time
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот TheCrazyAliens » Нед Фев 02, 2014 9:45 pm

Unforgiven_M RESPECT !
Аватар
TheCrazyAliens
Редник
Редник

Has thanked: 1 time
Have thanks: 8 times

Мнениеот Sf game » Нед Фев 02, 2014 9:47 pm

В затвора е...,дано не го пуснат повече ...
Като чуете за "ОНАЯ" падайте на колене !!!
http://www.classic.sofiawars.com/player/554620/
Аватар
Sf game
Редник
Редник

Has thanked: 10 times
Have thanks: 7 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Vane64 » Нед Фев 02, 2014 9:51 pm

За връзка с мен Vane64
Аватар
Vane64
Призрак с Пагони
Призрак с Пагони

Has thanked: 58 times
Have thanks: 205 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот dorki » Нед Фев 02, 2014 9:55 pm

:( :(
dorki
Редник
Редник

Have thanks: 221 times

Мнениеот Dezertiora » Нед Фев 02, 2014 9:57 pm

when skies are grey
Аватар
Dezertiora
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 83 times
Have thanks: 148 times

Мнениеот Dezertiora » Нед Фев 02, 2014 9:58 pm

Ако тук обидя някой грозен и тъп модератор нали не може да ми дава наказание в играта?
when skies are grey
Аватар
Dezertiora
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Мнениеот Pothead » Нед Фев 02, 2014 10:00 pm

не бе ти луд ли си ЦЕФАКА е ял много витамини тая зима, че има страшен грип.... или зобец за 20-то ниво ама от някоя друга игрица....
Дезертиора, а ако обичащ не обиждай Поли :lol: нали знаеш, че баща я кара до работа за да не я целува за ЧАО ЧАО....
Rating: 1.22%

Аватар
Pothead
Новобранец

Have thanks: 24 times

Мнениеот Dezertiora » Нед Фев 02, 2014 10:02 pm

Да съм споменал нещо за г-жа Поли? :)
when skies are grey
Аватар
Dezertiora
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Мнениеот kosenceto » Нед Фев 02, 2014 10:03 pm

:cry: :cry:
Аватар
kosenceto
Новобранец

Has thanked: 54 times
Have thanks: 22 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот abuser » Нед Фев 02, 2014 10:04 pm

Стига бе, Поли си разбира от работата толкова много :D
Изображение

Аватар
abuser
Редник
Редник

Has thanked: 32 times
Have thanks: 136 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот blackjack11 » Нед Фев 02, 2014 10:08 pm

abuser написа:Стига бе, Поли си разбира от работата толкова много :D

nqma po tuzen chovek ot neq v tazi igra. Ima vsqkakvi individi , no kato neq 2ri igrach ne sum vizdal. Nikoga nqma da zabravq kak mi se izvinqvashe samo shtoto viko e nakara zadeto me vkara bezpri4nno v zatvora 20min predi bitkata s galite :)). Stiskay vlasta v pixelite dokato moze6 , shtoto s toq mantalitet si za nikude v zivota.

Аватар
blackjack11
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 75 times

Мнениеот goplay » Нед Фев 02, 2014 10:13 pm

Аз искам да разбера как се правят 380 двубоя за 24 часа.... че нещо и математиката ми е зле и часовете ....
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."

К.Иречек, 13.12.1881
Аватар
goplay
Редник
Редник

Has thanked: 14 times
Have thanks: 78 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Китко Стронцов » Нед Фев 02, 2014 10:14 pm

Ех то не беше хулене и маяне, болкука си остава боклук за цял живот. Какво ви е виновна Поли сега, а, че вие сте некадърни и завстливи. Изгниите в тази игра и си мислете, че сте най - великите :D. GAME OVER
Изображение
Аватар
Китко Стронцов
Редник
Редник

Has thanked: 18 times
Have thanks: 16 times

Мнениеот kosenceto » Нед Фев 02, 2014 10:16 pm

380 / 24 = 15.8
60 / 15.8 = 3.79
толко е просто
Аватар
kosenceto
Новобранец

Have thanks: 22 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот keraanger » Нед Фев 02, 2014 10:24 pm

Дали ми трябва някой супер хакер или бъгър или там както са ви епитетите да ми каже, че да играя онлайн игри е загуба на време. Времето си е мое и ще си го губя както си намеря за добре, дали ще наливам пари или не си е въпрос на личен избор от моя страна, дали е смислено или безсмислено си го преценявам аз. Ако вие господа и дами не искате да го правите си удряйте печата и може и да не е толкова драматично, вече станахте досадни. То не бяха латински, корейски турски и прочие драми и сериали...айде ако ще се блоквате, действаите вече не сте ни интересни! Че сървърът им бил скапан и какво от това, че платформата им била не знам си каква ми чудесно, вие нали не искате да я играете, какво ви вълнува та даже и показно да ни правите. Досада...
Аватар
keraanger
Новобранец

Has thanked: 1 time
Have thanks: 2 times
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот BEPMAXT » Нед Фев 02, 2014 10:27 pm

Кихлибарчето написа:Как може 18-ка да е 84к якост ?
То това е прекалено !
Има 50к разлика от 17-то до 18-то Ниво на къде отива тази игра ?

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
http://prikachi.com/images/983/7022983z.png

Можеше и още ама нали да има потника некой за идол и да требва да мине за тва се спря на 84 ;-) хахахахах
Аватар
BEPMAXT
Новобранец

Have thanks: 11 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот zlobila6 » Нед Фев 02, 2014 10:28 pm

Да се изкажа и аз като черешката на тортата ;) искахте бъгване ето ви бъгване 9 човека - седмо място. чак ме е яд,че не знаех за тия бъгове по-рано щях да си спестя някоя стотинка. за тия месеци ви се нагледах на простотията на всичките. наслушах ви се на проблемите, обидите и най-вече комплексите. то не беше псуване,то не беше хулене - е изяжте се от яд. на нито един от нас не му пука, нито за пари, нито за време,нито за нищо. защото спечелихме много повече - приятели. а вие си оставате злобни недоклатени същества. най-смешни са ми ънфоргивен, дезертьора и потхед, те са ми любимите,толкова ги е яд,че има по-добри,по-умни и по-осигурени,че чак получават остър ПМС. писъци,рев, оплаквания и говорене за морал.. ох леле подуенските баби,живи да ги ожалиш. да се бяхте замислили какъв всъщност е проблема на тая игра. не 1,2,3 или 10 рими, гълъба, дини, нинджи, про-та,провинциалисти,софианци та даже и марсианци, проблема е,че вие почти всички сте как да го кажа.... ъммм еми по български прости. не гледате че ви "клатят" а гледате кой е по добър от вас да го плюете. давайте по-силно, по-смело, по-далече, шампиони стееееееее ама по плюене ;) в живота милички сте си същите жално гледащи комплексари. и до повече няма да стигнете, хайде сега всички заедно да се изправим и да кажем - велики стееее. гълъбите отлитат, някъде дето е по топличко,слънчево и определено по готино. на ексес - мили господа, вие наистина не сте добре! вземете си наемете бизнес консултант, много ама мнооого, ама наистина мноооого ви е нужен. аааа за да не забравя за логовете дето пуснах и още ревете като ощипани моми - е бога ми това е най-хубавото нещо което видях в тая игра! и да измама имашееее !!!!!! и да няколко от най-ревящите "невинни и набедени от лошата злобила" са взимали по 2,3,4,5,6,7 та даже и по 20 к дини за 200-300 лв ей в тоя момент отказахте тия дето си играеха честно и си плащаха като попове. замислете се защо ли? на всички обидени - ама въобще не ми дреме колко сте засегнати. не си правете труда да пишете - така или иначе - няма да разбера ;) Хонър за мен беше ЧЕСТ ДА ИГРАЯ С ВАС!!!!! на малкото приятели извън бандата - благодаря за споделените часове игра,надявам се да продължим да подържаме контакти. на нормално мислещите - късмет и здрави нерви ако продължавате да играете, на останалите - вземете си мнението и си заврете там където му е мястото ......... е добре де в дневника примерно :D и с огромно удоволствие от мен - GAME OVER!!!!!!!!
Аватар
zlobila6
Редник
Редник

Have thanks: 145 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот mariobgr » Нед Фев 02, 2014 10:29 pm

Муаме пуканки и лочим кока-кола. Не обичам Пепси.
Информация и новини за играта - http://sofiawars.info
Аватар
mariobgr
Новобранец

Has thanked: 9 times
Have thanks: 33 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот CipyBaby » Нед Фев 02, 2014 10:36 pm

Дързост и Красота - Еп. 923842938928 :roll:
Изображение
Аватар
CipyBaby
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Have thanks: 231 times

Мнениеот blackjack11 » Нед Фев 02, 2014 10:38 pm

zlobila6 написа:Да се изкажа и аз като черешката на тортата ;) искахте бъгване ето ви бъгване 9 човека - седмо място. чак ме е яд,че не знаех за тия бъгове по-рано щях да си спестя някоя стотинка. за тия месеци ви се нагледах на простотията на всичките. наслушах ви се на проблемите, обидите и най-вече комплексите. то не беше псуване,то не беше хулене - е изяжте се от яд. на нито един от нас не му пука, нито за пари, нито за време,нито за нищо. защото спечелихме много повече - приятели. а вие си оставате злобни недоклатени същества. най-смешни са ми ънфоргивен, дезертьора и потхед, те са ми любимите,толкова ги е яд,че има по-добри,по-умни и по-осигурени,че чак получават остър ПМС. писъци,рев, оплаквания и говорене за морал.. ох леле подуенските баби,живи да ги ожалиш. да се бяхте замислили какъв всъщност е проблема на тая игра. не 1,2,3 или 10 рими, гълъба, дини, нинджи, про-та,провинциалисти,софианци та даже и марсианци, проблема е,че вие почти всички сте как да го кажа.... ъммм еми по български прости. не гледате че ви "клатят" а гледате кой е по добър от вас да го плюете. давайте по-силно, по-смело, по-далече, шампиони стееееееее ама по плюене ;) в живота милички сте си същите жално гледащи комплексари. и до повече няма да стигнете, хайде сега всички заедно да се изправим и да кажем - велики стееее. гълъбите отлитат, някъде дето е по топличко,слънчево и определено по готино. на ексес - мили господа, вие наистина не сте добре! вземете си наемете бизнес консултант, много ама мнооого, ама наистина мноооого ви е нужен. аааа за да не забравя за логовете дето пуснах и още ревете като ощипани моми - е бога ми това е най-хубавото нещо което видях в тая игра! и да измама имашееее !!!!!! и да няколко от най-ревящите "невинни и набедени от лошата злобила" са взимали по 2,3,4,5,6,7 та даже и по 20 к дини за 200-300 лв ей в тоя момент отказахте тия дето си играеха честно и си плащаха като попове. замислете се защо ли? на всички обидени - ама въобще не ми дреме колко сте засегнати. не си правете труда да пишете - така или иначе - няма да разбера ;) Хонър за мен беше ЧЕСТ ДА ИГРАЯ С ВАС!!!!! на малкото приятели извън бандата - благодаря за споделените часове игра,надявам се да продължим да подържаме контакти. на нормално мислещите - късмет и здрави нерви ако продължавате да играете, на останалите - вземете си мнението и си заврете там където му е мястото ......... е добре де в дневника примерно :D и с огромно удоволствие от мен - GAME OVER!!!!!!!!

на нито един от нас не му пука, нито за пари, нито за време,нито за нищо. защото спечелихме много повече - приятели.

citira6 me po4ti doslovno ot drugata tema. Tova oznachava li che si mi povliqla pozitivno i sum se vuzpriel mantalitet ? :roll:
Аватар
blackjack11
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 75 times

Мнениеот бабаалкохол » Нед Фев 02, 2014 10:40 pm

Сега е момента, да се пуснат дини с намаление....мдааааа.... :idea:
Аватар
бабаалкохол
Редник
Редник

Has thanked: 135 times
Have thanks: 120 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Pothead » Нед Фев 02, 2014 10:41 pm

Ама ние не сме засегнати Гозпожа ЗЛОБИЛА, просто ни е кеф, че се омитате от тука и няма да се налага да ви гледам жалките бъгави профили повече.... а колкото да съм ревал .. като толкова говориш покажи каде съм ревал.. Аз и без бъгове и без да вкарвам диня си ви клатех, КЛАТЯ СЕГА и ЩЕ "ГИ" клатя на очи тия дето остават, когато на мен ми е кеф. Да ти е ясно. Така, че Фъс от тука и да не съм ви видел повече в тая игра!
Аре у ЛЕВООООООООО :lol:
Аватар
Pothead
Новобранец

Have thanks: 24 times

Мнениеот Моя си работа » Нед Фев 02, 2014 10:41 pm

Ииии бъси змийъита, бъси и купона :D Абе играйте бре, къде хукнахте всички, играйте, какво като и админите разбраха за бъговете. Ще мине месец, два три, ще ви догонят другите играчи и после пак ще намерите някой бъг. Няма да умрете 2-3 месеца без бъгове..Е , ако вече са "запушени" всички бъгове, не знам, ще стоите на втора страница, не е много приятно, ама нейсе...На нас не ни пречи, както не ни пречеше, че сте на първа. ;)
Изображение
Аватар
Моя си работа
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 34 times
Have thanks: 179 times

Следваща

Назад към Архив Въпроси