повече не мисля да търпя и да си затварям очите

Стари зададени въпроси

Модератори: naksdy, Форум Модератор

повече не мисля да търпя и да си затварям очите

Мнениеот Hatatilta » Пон Яну 20, 2014 3:51 pm

Тай като наще мили администратория явно предпочитат за пореден път да си затворят очите и цял ден не получавам отговор от супорта от тях,явно някои хора ще продължават и да играят с чувството че са велики и безнаказани аз мисля повече дане търпя.
Сега вече е ред да си спазя едно обещание от преди няколко месеца с наща адмнистрация ще се срещаме явно в съда.За да разберът и останалите играчи какво трябваше да изтърпя за пореден път ще направя достояние на всички това което на наложи да търпя явно вчера!!!
Тъй като преди време имахме една много обширна дискусия на супорта с администрация по повод ето този играч http://classic.sofiawars.com/player/139476/ който отправи не един и два пъти обиди на расова и етническа основа към мен уж му беше направена някаква забележка естествено измъкна се почти безнаказан.Както и да е явно приемаме ,че му е била направена забележка вече не му стиска явно да си сипе обидите та подстрекава съотборниците си.И ето че стигаме до този играч http://classic.sofiawars.com/player/358535/.След направени няколко нападения над героя ми от него му пусах ,понеже не взимаше никакви монети щото съм със сейф,че ако цели дами убие любимеца ще му е много трудно.В случея нарупих комуникативния правилник на играта понеже не бях обърнал езика и писах на латиница и получавам в отговор ето това:
http://prntscr.com/2kn90y
и почваме нарушения по правилника на играта
лична обида ,обида на етническа основа------->по правилник------->изказвания (лозунги, приветствия, и фрази) от расистки, фашистки, националистически характер, а също така и други форми на унижение на човешкото достойнство по религиозен, полов или друг признак.
След като му казах ,че ще се оплача за нанесената ми обида ето какво получавам явно човека има чувство за безнаказаност(както е при повечето играчи от неговите нива) http://prntscr.com/2knayi
и ето стигаме и до поредната обида http://prntscr.com/2knbsb
след всичко това трябваше да прочета и заплахи за саморасправа http://prntscr.com/2kneh9

И така госпожи и госпдоа администратори тай като повече не смятам да търпя подобно отношение нито да си затварям очите и го разбирайт екакто искате написаното от мен ако искате ме блоирайте ама каквото искате правете
това което съм посочил тук заедно с предишните обиди и прочие от играча Мафето утре сутрин отиват в областната дирекция на МВР град Сливен.До понеделник ще заведа и лично дело срещу вас в съда администрация както и фирмата която държи правата на играта.Като цяло ситуацията ви се отежнява и от факта ,че районнта прокуратура в родния ми град ще се самосезира за тези нарушения както и за компютърни такива което още повече отежнява вашето положение.Съветвам ви да си наемете качествен адвокат защото няма да се предам докато не видя осъдителна присъда за някой от администрация заради ваща безотговорност и след като допускате подобни прояви от страна на играчите.Няма и да се спра докато не видя и тези двама индивида от незнам каъв пол със осъдителна присъда и в затвора.
След като вие можете администрацията да си затваряте очите , и да допускате ерархия в играта,да давате поводи за безнаказаност на определена явно група от хора в играта,аз имам лично достойнство и няма да позволя никой да го потъпква и да ме унижава.С добрия си тон спрямо администрация аз бях до тук.От тук на сетне можете да се досетите какво следва.Но лично аз ще се заема този казус да стане медийно достояние >ще пиша открито писмо до някои медии и която откликне ще ви поканя както някога една групичка родители поканиха администрацията на БГМАФИА.КОМ в ефира на бтв тогава
да обясните как допускате и толерирате подобно поведение от страна на потребителите!!!
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 6 times
Have thanks: 42 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: повече не мисля да търпя и да си затварям очите

Мнениеот Остър » Пон Яну 20, 2014 4:00 pm

Куче дето лае, не хапе.
Аватар
Остър
Побойник
Побойник

Has thanked: 53 times
Have thanks: 169 times

Мнениеот Dezertiora » Пон Яну 20, 2014 5:20 pm

Няма лоша реклама.
when skies are grey
Аватар
Dezertiora
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 83 times
Have thanks: 148 times

Мнениеот HAMPI » Пон Яну 20, 2014 5:45 pm

Чета и рева ..... рева и пак чета ...... корема ме заболя вече районна прокуратура суивен чуваме ли се :Д
Ако на човек може да му се вярва - договор не е необходим,ако не може да му се вярва - договорът става излишен !!

Джон Готи
Аватар
HAMPI
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 102 times
Have thanks: 228 times
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот stesii » Пон Яну 20, 2014 6:13 pm

Божеее,колко мъка има по свят,Божеее!
Rating: 1.22%

Аватар
stesii
Новобранец

Has thanked: 1 time
Have thanks: 3 times
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот stesii » Пон Яну 20, 2014 6:23 pm

по тоя* свят :Д
Аватар
stesii
Новобранец

Has thanked: 1 time
Have thanks: 3 times
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот protestanti2 » Пон Яну 20, 2014 6:35 pm

всички в затвора ВЕЕЕЕЕ
МАЙКА ВИ ДАИБА
Rating: 2.44%

Аватар
protestanti2
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 8 times

Мнениеот abuser » Пон Яну 20, 2014 6:55 pm

Пич ти си циганин.
Изображение

Аватар
abuser
Редник
Редник

Has thanked: 32 times
Have thanks: 136 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Hatatilta » Пон Яну 20, 2014 6:59 pm

abuser написа:Пич ти си циганин.

ти това на баща си ли го каза че не разбрах
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот abuser » Пон Яну 20, 2014 7:01 pm

Hatatilta написа:
abuser написа:Пич, ти си циганин.

ти това на баща си ли го каза че не разбрах

На теб го казах. Интелект на шимпанзе.
Изображение

Аватар
abuser
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот abuser » Пон Яну 20, 2014 7:02 pm

саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа саморасправа
Изображение

Аватар
abuser
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот leshpera » Пон Яну 20, 2014 7:03 pm

Аз пък се кефя, то иначе с туй робско мислене и още 200 години няма се оправим, те и без туй в съдебната и изпълнителната власт май само си спят. Трябва жалби, жалби, жаби... и гражданско общество. И музиката да сФири.
Аватар
leshpera
Редник
Редник

Has thanked: 23 times
Have thanks: 25 times

Мнениеот protestanti2 » Пон Яну 20, 2014 9:31 pm

каде СТЕ БЕ МЪРШИ !!!

Аватар
protestanti2
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 8 times

Мнениеот kryon » Пон Яну 20, 2014 11:56 pm

И аз искам XS да ги видя осъдени ама с тея шегички дето складираш на флашка най много да заведеш преписка и след време да разбереш че е в коша но ОПИТАЙ И УСПЕХ
Аватар
kryon
Редник
Редник

Has thanked: 13 times
Have thanks: 69 times
Национални знамена:
Afghanistan

Мнениеот Hatatilta » Вто Яну 21, 2014 12:19 am

kryon написа:И аз искам XS да ги видя осъдени ама с тея шегички дето складираш на флашка най много да заведеш преписка и след време да разбереш че е в коша но ОПИТАЙ И УСПЕХ

на някой хора им е много смешно в къщи зад компютрите но уви много скоро ще им се стъжни
явно от фирмата както и някои играчи не осъзнават че не всички са 13 годишни пубери плачещи в полите на майките си.Нито го правя за пари нито ще правя извънсъдебни и съдебни такива договорки с който и да било
но както казах докато не видя тия двамата индивида с осъдителни присъди от минимум 3 години затвор както е по закон+някой от администраторите за некадърноста и нехайството си няма да се спра

преди го казах и пак ще го кажа мн ми се иска да видя физиономията на собственика на фирмата когато влезе в офиса им и ги пита защо има заведено дело срещу него,администрация и фирмата

аз до тука темата я приключвам администрация отдавна изчерпаха лимита ми на търпени
за смешковците които им е много смешно аз си имам своите хора и в полицията и в съда в сливен и вече си имам и уговорените срещи за утре
моя съвет към онези две въпросни лица+хората носещи отговорност по формата отново е да се консултират по скоро с адвокат и да си намерят стойностен такъв защото ще им е нужен
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот HAMPI » Вто Яну 21, 2014 1:03 am

Смени дилъра Хасанчо.. Нали знаеш че куче което лае не хапе.. Забърши си пяната около устата и ходи плаши сливенските мангали с тия номера :Д
Ако на човек може да му се вярва - договор не е необходим,ако не може да му се вярва - договорът става излишен !!

Джон Готи

Аватар
HAMPI
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 102 times
Have thanks: 228 times

Мнениеот abuser » Вто Яну 21, 2014 1:39 am

По-добре пробвай да осъдиш "Топлофикация".
Изображение

Аватар
abuser
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот God-Loki » Вто Яну 21, 2014 2:24 am

Тея глупости, които приказваш, не вървят тука. Можеш много да лаеш ама реално нищо няма да направиш. Да заплашваш акаунтите, да заплашваш администрацията за игра, в която доброволно си се включил и доброволно вземаш участие - не постигаш нищо. Няма и да постигнеш нищо - консултирай се наистина с адвокат по тоя въпрос да видиш кво ще ти каже :D .
CHAOS

Изображение
Аватар
God-Loki
Редник
Редник

Has thanked: 296 times
Have thanks: 102 times
Национални знамена:
Norway

Мнениеот Остър » Вто Яну 21, 2014 11:46 am

God-Loki написа:Тея глупости, които приказваш, не вървят тука. Можеш много да лаеш ама реално нищо няма да направиш. Да заплашваш акаунтите, да заплашваш администрацията за игра, в която доброволно си се включил и доброволно вземаш участие - не постигаш нищо. Няма и да постигнеш нищо - консултирай се наистина с адвокат по тоя въпрос да видиш кво ще ти каже :D .

нищо няма да му каже, направо ще му подаде хапчетата

Аватар
Остър
Побойник
Побойник

Has thanked: 53 times
Have thanks: 169 times

Мнениеот dzaabo » Вто Яну 21, 2014 4:02 pm

HAMPI написа:Смени дилъра Хасанчо.. Нали знаеш че куче което лае не хапе.. Забърши си пяната около устата и ходи плаши сливенските мангали с тия номера :Д

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Хамп :) До колкото помня ..Наскоро и ти виеше на умряло . Нещо много затихна . Какво ти дадоха ? Нали нещо щеше да ходиш до офиса и да ги изкъртиш или нещо да им се обясняваш в любов .Все тая какво . Ама нещо се кротна .Та кажи .Какво ти дадоха та да си затвориш устицата а сега и да се подиграваш на други хора ? Преди време не ти беше много смешно . Както и да е . :)
Мене лично на тази етап играта ме устройва .Не е толкова изоставена както си мислех .Наистина има още много да се желае но за основните неща все пак има кой да ги гледа .Вярно че не е много бързо .Но рано или късно поне ги гледат и взимат определени мерки .Знам го от опит .
Аватар
dzaabo
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 320 times
Have thanks: 100 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Hatatilta » Вто Яну 21, 2014 4:15 pm

що бе дзабо
и аз взимам мерки по-бързо обаче от тях
ето днес си подадох жалбата в полицията,имам си приятелите и познатите там,направих си подготовка и на документите за граждански иск на мене си ми е добре хараламбита мамбита нека им е смешно скоро ще им е тъжно
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот abuser » Вто Яну 21, 2014 4:21 pm

Ти си нелеп.
Изображение

Аватар
abuser
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Hatatilta » Вто Яну 21, 2014 4:31 pm

?
защото искам приятелчетата ти и адмнистрация да си понесът последствията ли
ако това наричаш нелепо то нелепия в случея си ти не аз
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Correy » Вто Яну 21, 2014 4:36 pm

Няма ли да осъдиш и Abuser на 3 години в затвора и глоба от 5000 евро ? Та той също те обиди в интернет и то не само веднъж !?!?

Correy
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 71 times
Have thanks: 65 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот abuser » Вто Яну 21, 2014 4:37 pm

Еми той е циганин. :(