Специално за половинката

Разговори за всичко на света...

Модератор: Форум Модератор

Специално за половинката

Мнениеот diyanakoleva73 » Нед Сеп 12, 2021 5:49 pm

Привет, лесбийка съм и от скоро имам половинка жена във своя живот. Досега аз лично съм била само с жени, докато тя е била и с мъже. Искам да експериментирам с нея и да разчупим малко нещата в леглото. Мисля си за дилдо, което мога да използвам като член на мъж. Сигурно сте виждали по сцените с лесбийки. Бихте ли ми препоръчали къде мога да открия подобно нещо. Ще съм много благодарна!
Аватар
diyanakoleva73
Новобранец

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Какъв си ти?: Провинциалистка

Re: Специално за половинката

Мнениеот peterivanov14 » Пон Сеп 13, 2021 1:37 pm

Рядко хората се осмеляват да обявят ориентацията си публично и открито и поздравления за това! '"Инструментът", който си описала е страпон. Аз лично си падам по експериментите леглото, разбира се с жени и използвам секс играчки. Аз лично пазарувам от сайта cleopatrabg.com и съм срещал да предлагат страпон също. Всичко което съм си наумил да пробвам в леглото съм го срещал там. Определено имат зареден магазин за любители за секса.
Аватар
peterivanov14
Новобранец

Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот diyanakoleva73 » Сря Сеп 15, 2021 9:24 am

Никога не съм намирала за проблем да крия ориентацията си и смятам, че е глупаво хората да го правят. Залъгват само себе си. Голяма работа, че някой си пада по същия пол. А по въпроса ми много ти благодаря. Открих в cleopatrabg точно така както го беше написал. Вече остана да изненадам приятно любимата ми. :mrgreen:
Аватар
diyanakoleva73
Новобранец

Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот Agro » Сря Сеп 15, 2021 12:48 pm

Мии то добре не я криеш (ориентацията си) ама защо си се пръкнала тука да ни я "навираш" в носа? Дръж я за себе си. Пък ако не знаеш от къде може да си вземеш вибратор, то да те е.а и лесбийката...
И деца може да четат. За това педерастията, и всякакви такива грешки на природата, се възприемат като нещо модерно.
Че и ръкопляскания очаква. Гнусна работа :x
Agro

Какъв си ти?: Провинциалист

Назад към Офф-топик