Кога се очаква следващото обновление в играта?

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Re: Кога се очаква следващото обновление в играта?

Мнениеот FerveXcho0 » Пет Ное 18, 2011 4:47 pm

Остър написа:Чудесно.
Ето ти въпроси.

Хубаво, сравнявате руската и тази версия, като съпоставяте броя играчи, обвързвайки го с новостите, които пускате. Съпоставете тогава и населението на държавите, за да ви стане ясно, че концепцията ви е тотално сбъркана.
Нали не очаквате 500 000 регистрирани потребители (по принцип), за да пуснете... нещо си? Това просто НИКОГА няма да се случи тук.
Да не би пикът с регистрациите да премина?
Просто преосмислете цифрите в играта, за да паснат на броя играчи, който може да имате вие тук в тази версия. Очевидно няма да е особено голям. Не разбирам защо се мерите с братушките изобщо?! Значи когато ви изнася давате руската версия за пример, когато не ви, казвате да не сравняваме, защото това там са си те, а това тук сме си ние. Последно?

Съгласен съм!!!!

! Stanka написа:
Спам!
Ника в играта: TpaukoB

[Ru]Здравствуйте! Из Болгарии, и я горжусь тем, болгарский! Подскажите Вас!
[En] Hello! From Bulgaria and I am proud Bulgarian! 'll Show you!
[Bg] Здравейте! От българия съм и съм горд БЪЛГАРИН! ЩЕ ВИ ГО ПОКАЖА!
[De] Hallo! Von Bulgarien aus und ich bin stolz bulgarischen! Zeig dich!
Rating: 1.22%

Аватар
FerveXcho0
Редник
Редник

Has thanked: 13 times
Have thanks: 33 times
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот Stanka » Пет Ное 18, 2011 5:22 pm

Не си спомням администрацията да е казвала точна бройка играчи, които чака, за да пусне някоя опция.

Да, чакат се определена бройка хора да достигнат 10то ниво, но не се притеснявайте, бройката ще е съобразена с възможностите за нашата държава.

И както виждате се пуска по едно ново нещо на месец. Досега пропуск в това отношение не е имало.
Изображение
Аватар
Stanka
Побойник
Побойник

Has thanked: 40 times
Have thanks: 63 times
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот bellegor » Пет Ное 18, 2011 8:11 pm

пак ви казвам.направете секи месец да има обновления...не кой знае колко важни ами да са ЗАБАВНИ или полезни...например "докато пренасяха полезните изкопаеми от метрото няколко варела със силно рдиоактивни течности паднаха и са много опасни,полицията се нуждае от помощници,отидете да проверите" да кажем отиваш и има нещо от рода на патрул и там да можеш да срещнеш някакви същества като плъхтролите или при по голям късмет пък варел който да е като куфарче ама вътре да има руда и такивав работи по-важни и да има общо да кажем 100 варвела... така ще направите свръх готината игра
СОФИЯ ЩЕ Е НАША !!!
Изображение
I will stop drinking when johnie walker stops walking

Готвим атентат срещу сървъра
Rating: 1.22%

Аватар
bellegor
Редник
Редник

Has thanked: 156 times
Have thanks: 27 times

Мнениеот GgotqnN » Пет Ное 18, 2011 10:53 pm

Оправете бъговете в сайта и тогава добавяйте нови неща !
Аватар
GgotqnN
Новобранец

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Мнениеот Остър » Съб Ное 19, 2011 12:05 pm

Да видя някъде въпроса да беше зададен към теб? Той е зададен към администрацията и след като тя не бяга от въпросите, ще очакваме отговор, но от тях. Въпроса е няколко поста пи-нагоре. Ти за радост не се числиш към тези, които управляват сайта.
Някъде да казах, че трябва да има точна бройка. Не. Не вади само думите от контекста, които ти изнасят опитвайки се сляпо да защитиш... и аз не знам всъщност какво и кой. Да си на заплата, ще те разбера, ама не си. За това не се напъвай да отговаряш на всяко мое питане, което не е адресирано към теб, защото ще го класифицирам като СПАМ, както ти правиш обикновено.

Не се притеснявам, ама хич даже не се притеснявам аз за бройката. Притеснявам за сбърканата концепция, защото постоянно сравнявате с руската, когато ви изнася и съответно казвате, че това е българската, когато не ви. Това е притеснение само на администрацията, защото те се издържат от СМС-ите в играта и е в техен интерес да работят за развитието. Не казвам, че не го правят. Не омаловажавам трудът им, но просто трябва да се мисли за играта тук, а не... някъде си. И както казах, цифрите са важни.
Сега, недей да ми отговаряш, защото теб нищо не съм те питал.

Със здраве и успех в развитието.

! Stanka написа:
Спазвай добрия тон във форума!

И не чакай администрацията да отговаря на всяко твое мнение. Очакваш по цял ден да киснат във форума и да чакат с трепет и вълнение да пуснеш коментар, на който да отговорят ли? Ако администраторите си нямаха друга работа и по цял ден чоплеха форума, нямаше да има модератори.
Rating: 2.44%

Аватар
Остър
Побойник
Побойник

Has thanked: 53 times
Have thanks: 169 times

Мнениеот Taekwondista » Съб Ное 19, 2011 3:09 pm

Admin написа:
bellegor написа:защо и вие не направите регалия месец с играта ....и между другото тръгвате в грешна посока..след време ще свтана свъщото като с "Gameforce" без важни обнвления половината улици няма да можеш да използваш и ще стане много тъпо

Какво значи без важни обновления?

Нали вече знаете, че предстоят обновления.

Коя игра обновявят по 2 пъти месечно?

Поздрави

Аз лично съм в платформата на едни други Браузър игри (MondoGames) от доста години, и там обновленията са дори повече - някои месеци достигат до 3-4. Там са решили и проблема с преводите. Доколкото разбирам, при вас това е голям проблем, щом го представяте няколко пъти като причина въпросните обновления да не са пуснати. Във платформата на MondoGames самите играчи можеха да станат част от екипа - чрез попълване на формуляри и т.н. Така те стават преводачи и помощници, които отговарят за преводите на новите неща в играта (от английски и френски) и за това да отговарят на новаците в игрите, които не знаят някоя подробност или нещо по-съществено за игрите им. По-този начин се премахна и изключителната комерсиализация в игрите на MondoGames, които беше подобна на тази в SofiaWars, само че не с дини :) , а с друга ВИРТУАЛНА единица. Помагайки на екипа на MondoGames, играчите, които преди това не си позволявахме да пращаме СМС-и започнахме да се издигаме в класациите на отделните игри на платформата. Системата беше проста: правиш преводи и отговаряш на въпроси, трупаш точки, които в края на месеца се преобразуват във въпросната виртуална парична единица.
Искам да кажа и нещо, което е доста важно, за да не си помислите, че всеки може да стане помощник/преводач. От общо около 4 000 000 регистрирани потребители по целия свят, по-малко от 100 сме тези, които са помощници, преводачи или и двете.

Мисля, че една подобна система би подобрила най-малко това, доколко работи играта, какви бъгове има и т.н., защото докато преводачите се занимават с преводи, помощниците с въпроси на новаци, то истинският екип на платформата си гледа доколко изправни са им игрите - бъгове, корекции, оптимизации...
Изображение
When a man lies, he murders some part of the world.
These are the pale deaths which men miscall their lives.
All this I cannot bear to witness any longer.
Cannot the Kingdom of Salvation take me home?

Clifford Lee Burton

Изображение
Аватар
Taekwondista
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 51 times
Have thanks: 130 times
Национални знамена:
Republic of Korea

Мнениеот Criss Cross » Съб Ное 19, 2011 9:39 pm

Хубаво, че помагаш на MondoGames, но тук не са ти MondoGames.

Хиляда пъти ви обясни Админа, че щом нещо е готово в Руската версия не може да се вземе веднага при нас, защото ще се загуби интереса на играчите.

Ако не ви харесва, че обновленията се бавят - никой не ви кара да играете на сила.

Не е проблем превода, не са проблем бъговете. Просто фирмата е решила да пуска SofiaWars на части и така ще бъде.
Изображение
Изображение + Изображение + Изображение = Criss Cross

Бръм, бръм, бръм, бръм, бръм, бръм, бръм...
Аватар
Criss Cross
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 2 times
Have thanks: 9 times

Предишна

Назад към Архив