Кога се очаква следващото обновление в играта?

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Re: Кога се очаква следващото обновление в играта?

Мнениеот chichkoparichko » Вто Ное 15, 2011 1:16 am

Аз пък искам да кажа друго.Поредната глупост, която стана с банката. Вместо да направите играчите да могат да разменят руда за пари, то обратното(така е, копирано е от руската, дори не е измислено от вас). Ето за това няма да има хора. Вместо да направите нещата по-равностойни, те пак си гледам изгодата.Вие не разбирате ли, че хората без дини нямат шансове да са на ниво, заради хората с дини и остават два варианти. Или да се откажат или да дадат пари. Но понеже вие сте почтени хора и парите не ви интересуват ще помислите над въпроса какво може да се направи, защото ако не го направите хората ще намаляват, а нали вие го правите за тях? Ще го направите защото след 10 левел обувките стават над 50 хиляди и е почти невъжможно да събереш за тях освен с дини. И това е най малкото, което ще направите. Не ме интересува дали го има в руската или не. Русия няма нищо общо с България. Това не го правите за мен, а за играта и хората. Защото не всички имат пари да дават за играта, която е за развлечение. И после как смеете да питате защо са толквоа малко хората. Как защо? Заради вас бе драги мои. Всичко си зависи от вас. Когато играта стане неравностойна на хората им писва. И преди всичко е това, не защото въртите на едно място. Най-добре щеше да е ако нямаше подпомагания срещу пари, но това ми е ясно, все пак и вие трябва да печелите от цялата работа(тука не споря). Но направете така, че нещата да са поне малко равностойни. За какво ми е банката..за нищо. Това мога да си го правя при Монката и даже ми е по на оферта. Измислете нещо вие, стига копирали, стига. Дайте нещо различно, нещо което ще накара хората да продължат да играят. Сега още е рано.Не им прави впечатление неравностойността, но занапред това ще ви е основния проблем. И понеже България е малка за разлика от Русия, хората вместо да се покачват ще стават по-малко. И тогава вече ще е късно. Много мога да пиша, поне това го мога, но нека това е за начало. Та исках да кажа да направите нещо ново, а именно да можеш да разменяш руда за пари и да помислите за равностoйността в играта. :)
Rating: 13.41%

Аватар
chichkoparichko
Новобранец

Has thanked: 1 time
Have thanks: 12 times
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот bellegor » Вто Ное 15, 2011 11:14 am

можем да: както казаха по нагоре руснаците са 19 пъти повече от нас И СА СВЕТОВНА ИКОНОМИЧЕСКА СИЛА може би заради това те нямат проблем с цените а и както казаха по нагоре
не трябва да чакаме защото това тотално ще обърка нашата стратегия...Примерно развиваме се ставаме много силни (9-10 ниво) и тогава ги пускате тея работи............и кво става (с извинение ебавате ни майката) почват некви където до са са били пълни нубове с 3-4 нива под нас и изведнъж почват да ни побеждават.....ако сложите и другите опции играта ще стане по интересна ИЩЕ ИМА ЗАКАКВО ДА Я РЕКЛАМИРАМЕ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ а и както се каза не може да давам по 10 лева да 30 дини тоест за нещо което не съществува ;)
СОФИЯ ЩЕ Е НАША !!!
Изображение
I will stop drinking when johnie walker stops walking

Готвим атентат срещу сървъра
Rating: 1.22%

Аватар
bellegor
Редник
Редник

Has thanked: 156 times
Have thanks: 27 times
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот galen » Вто Ное 15, 2011 11:34 am

Искам да попитам нещо.Какво правят колите които се правят в автозавода ??
Аватар
galen
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 7 times

Мнениеот gonecrazy » Вто Ное 15, 2011 1:48 pm

chichkoparichko написа:Аз пък искам да кажа друго.Поредната глупост, която стана с банката. Вместо да направите играчите да могат да разменят руда за пари, то обратното(така е, копирано е от руската, дори не е измислено от вас). Ето за това няма да има хора.

Пич в банката точно това се прави разменя се руда за пари а не пари за руда(както е при монката) ти май никак не си запознат и даже 1 руда дава повече пари от 1 диня... за другите работи съм съгласен но тук си в грешка мой човек :)
Аватар
gonecrazy
Новобранец

Have thanks: 4 times

Мнениеот vivaduce » Вто Ное 15, 2011 1:56 pm

Така ли gonecrazy :o Лоооооооооооол не знаех. Айде отивай да направиш този вид размяна, щом си толкова запознат.

По темата да попитам. Отляво при рекламките за ротативките и съвета, вече се вижда и такава за Къци. Това означава ли, че скоро ще го пуснете?
Аватар
vivaduce
Новобранец

Has thanked: 3 times
Have thanks: 19 times

Мнениеот gonecrazy » Вто Ное 15, 2011 2:06 pm

vivaduce виж не се заяждам ти защо се заяждаш това че няма сертификат пуснат който може да се купива не означава че неможеш да си набавиш макар и по-трудно и да направиш размяна какво искаш не мога да те разбера ?
Аватар
gonecrazy
Новобранец

Мнениеот vivaduce » Вто Ное 15, 2011 2:22 pm

Искам да ти кажа да не избързваш със заключенията, тъй като chichkoparichko е прав в случая. И размяната е от монети към руда ;)
Аватар
vivaduce
Новобранец

Has thanked: 3 times
Have thanks: 19 times

Мнениеот gonecrazy » Вто Ное 15, 2011 2:27 pm

Да така е прави сте не съм погледнал аз все си мислих че е обратно сажалявам
Аватар
gonecrazy
Новобранец

Мнениеот krisi9825 » Вто Ное 15, 2011 2:52 pm

Като нефтопровода е за 10 левъл защо не сте пуснали клуб и автозавода ???
Явно проблема не е в левъла!!!
www.moswar.ru руската
Изображение
krisi9825
Редник
Редник

Has thanked: 19 times
Have thanks: 12 times

Мнениеот Excallibur » Вто Ное 15, 2011 5:46 pm

Хем постоянно приканяте да не се сравняват двете версии, хем го правите вие и то по отношение цялостното развитие на играта. Хайде тогава и аз ще направя същото сравнение :
Русия - население 141М+
България - население 7,5М+
Съотношение - приблизително 19 пъти повече в полза на руснаците. Какво тогава се случва с цифрите в играта :
- 146 души 10-то ниво умножено по 19 = 2774 играча, което явно е 2,7 пъти повече от 1000;
- 57324 регистрирани по 19 = 1089156, което е 1,37 пъти повече от 789 436.
Очевидно е, че се справяме доста по-добре от руснаците.

Ако чакате 1милион от българското население да играе вашата игра то Вие ще сте по-известни от Би Ти Ви бе хора :P просто е ъъпсурд !!!
Rating: 2.44%

Аватар
Excallibur
Редник
Редник

Has thanked: 122 times
Have thanks: 16 times

Мнениеот dke » Вто Ное 15, 2011 6:28 pm

chichkoparichko написа:... Ще го направите защото след 10 левел обувките стават над 50 хиляди и е почти невъжможно да събереш за тях освен с дини.

Може да е малко отклонение, но обувките ги взех без дини.Как? Лесно - Сейф, събирам 4,5к предишната вечер (ако ги купуваш докато си 9 ниво както направих аз), 8 часа в БК. Сутринта се започна с Рушветчии всеки от които дава средно 900 стотинки. 60 рушветчии (можеш и повечко да биеш) като умножиш по 900 стотинки и като събереш с другите суми и ти излиза 50к. Дори да те ударят пак имаш шанс да събереш. Друг въпрос е колко рушветчии или други НПЦ можеш да биеш и дали твоята фракция е атакувала НПЦ или софиянци/провинциалисти. Дини ти трябват за баровски статус обаче, за да можеш през 5 мин да биеш. Дини за стотинки не съм обменял от 3 ниво натам.
Аватар
dke
Редник
Редник

Has thanked: 41 times
Have thanks: 46 times

Мнениеот galen » Вто Ное 15, 2011 7:54 pm

galen написа:Искам да попитам нещо.Какво правят колите които се правят в автозавода ??

хмм някой може ли да ми отговори ??
Аватар
galen
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 7 times

Мнениеот Misterios » Вто Ное 15, 2011 7:56 pm

galen написа:
galen написа:Искам да попитам нещо.Какво правят колите които се правят в автозавода ??

хмм някой може ли да ми отговори ??

Като бъде пуснат автозавода, всички ще разберем. :)
Аватар
Misterios
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 39 times
Have thanks: 57 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот blabla91 » Сря Ное 16, 2011 10:03 am

Абсолютно съм съгласен "този" :) Доколкото разбрах в руската версия са минали близо 2 години докато отключат всички опции...Второ: не знам кой ви ги е показвал тези формули, но аз съм се занимавал със статистика и ми прави впечатление, че не отчитате много важни фактори при изчисленията и всяка страна от "спора" ( спор слагам в кавички защото за спор са нужни две страни, а тук има само една) нагажда изчисленията си както и е удобно в нейна полза. По-просто казано - изопачаване на фактите. Играйте си играта - нали е за кеф. Не се оплаквайте - никой не е казвал, че хората правят играта за нас потребителите, правят я за да изкарат пари като дават възможност да се играе и безплатно (според мен триумфа при победа и постигане на високи резултати без дини е много по-голям). Сърдете се на мобилни оператори, енергоснабдяване, водоснабдяване и всички други институции, които ви лъжат и мамят, а не на собствениците на играта - играта няма да ви нахрани или стопли - тя просто ще ви носи удоволствие :) Това е все едно да се сърдим на мерцедес, че не са пуснали още летяща кола. Хората ви предлагат условия и никой не ви кара на сила да играете, като не ви харесва не го правете. Имате възможност, играйте руската изобщо правете каквото си искате - никой не ви е вързал на сила. Някой изобщо замисля ли се колко хора са нужни за направата и поддръжката на играта. Който смята, че може да се справи по-добре нека да си направи игра и да пуска всички опции и да променя и какво ли не...Живеем в свободна държава и всеки може да си прави каквото си иска!

Аватар
blabla91
Редник
Редник

Has thanked: 15 times
Have thanks: 16 times

Мнениеот Quintus Horatius » Сря Ное 16, 2011 10:07 am

този написа:младежи и девойки...пари се събират лесно - на мен комплекта за 12то ниво ми излезе малко над 140 000 пари и съм си го купил без дини...тази игра се играе най-вече с акъл , после идват комплексарите без личен живот , които си вкарват 2/3 от заплатките тук - те се знаят кои са...за всичко останало - играта се развива много правилно в момента и не мога да ви разбера какво циврите като деца , при положение , че ние - високите нива не се оплакваме толкова от липсата на нови неща , а точно ние трябва да го правим...

Ама извинете,моля Ви се.Вие по високите нива все пак сте супер,хипер,мега акълии и умници(макар,че не си ми на образованието и годините).Ние малките нива не я разбираме тази игра.А и сте и старички-щом аз съм ти младеж(на 40 години съм все пак),значи ти си поне на 60 години,взимаш малка пенсия,недоволен от всичко и всички и най-важното пенсионерско качество-обичаш да поучаваш и да държиш назидателен тон.Ние не цивриме,а искаме работещи игрови опции.И не слагай,ако обичаш квалификации кой какъв е,защото не се знае задклавишното устройство у вас каква чудо е.
Rating: 9.76%

Аватар
Quintus Horatius
Редник
Редник

Has thanked: 70 times
Have thanks: 80 times

Мнениеот bellegor » Сря Ное 16, 2011 11:01 am

Quintus Horatius написа:
този написа:младежи и девойки...пари се събират лесно - на мен комплекта за 12то ниво ми излезе малко над 140 000 пари и съм си го купил без дини...тази игра се играе най-вече с акъл , после идват комплексарите без личен живот , които си вкарват 2/3 от заплатките тук - те се знаят кои са...за всичко останало - играта се развива много правилно в момента и не мога да ви разбера какво циврите като деца , при положение , че ние - високите нива не се оплакваме толкова от липсата на нови неща , а точно ние трябва да го правим...

Ама извинете,моля Ви се.Вие по високите нива все пак сте супер,хипер,мега акълии и умници(макар,че не си ми на образованието и годините).Ние малките нива не я разбираме тази игра.А и сте и старички-щом аз съм ти младеж(на 40 години съм все пак),значи ти си поне на 60 години,взимаш малка пенсия,недоволен от всичко и всички и най-важното пенсионерско качество-обичаш да поучаваш и да държиш назидателен тон.Ние не цивриме,а искаме работещи игрови опции.И не слагай,ако обичаш квалификации кой какъв е,защото не се знае задклавишното устройство у вас каква чудо е.

мисля че с многооо праввв
СОФИЯ ЩЕ Е НАША !!!
Изображение
I will stop drinking when johnie walker stops walking

Готвим атентат срещу сървъра

Аватар
bellegor
Редник
Редник

Has thanked: 156 times
Have thanks: 27 times

Мнениеот Vasil24 » Сря Ное 16, 2011 3:05 pm

Quintus Horatius написа:

Абсолютно си прав! 11 и 12 - ти левел всички наливат пари в играта! Аз почнах 4 -5 дни след като я пуснаха тая игра и сега съм осми левел . Преди месец и половина почнах с баровския статус. Вярно бях на море и от това ме нямаше известно време , но все пак 12- ти левел без наливане на дини толкова бързо няма как да стане.
Изображение
Аватар
Vasil24
Редник
Редник

Has thanked: 53 times
Have thanks: 28 times
Национални знамена:
Italy

Мнениеот Priest » Сря Ное 16, 2011 3:11 pm

krisi9825 написа:Като нефтопровода е за 10 левъл защо не сте пуснали клуб и автозавода ???
Явно проблема не е в левъла!!!
http://www.moswar.ru руската

Не е в нивото. А вие знаете ли че руската версия е на 2 години а нашата на няколко месеца разлика голяма а ?

Няма как всичко да бъде пуснато на веднъж.Стига с тази руска версия не може да ги сравнявате.2 години са повече от 5-6 месеца както и да го гледате.А и те имат много повече потребители от нас.
Аватар
Priest
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 2 times
Have thanks: 48 times
Национални знамена:
Spain

Мнениеот prodigy » Сря Ное 16, 2011 3:39 pm

Добре го изтъквате това, че руската била на 2 години, а нашата на 5 месеца, но аз вече ви казах - сорса го взимате наготово. Нямате почти никакви технически пречки да пуснете всички опции в играта. Е, освен ако екипът не изпитва недостиг на качествени програмисти. Но Админ вече каза, че опциите са готови, просто очевидно липсва желание да се пуснат, което за мен е неразбираемо. Самите вие чисто финансово бихте спечелили.
Rating: 2.44%

Аватар
prodigy
Побойник
Побойник

Has thanked: 420 times
Have thanks: 324 times

Мнениеот Priest » Сря Ное 16, 2011 3:45 pm

prodigy написа:Добре го изтъквате това, че руската била на 2 години, а нашата на 5 месеца, но аз вече ви казах - сорса го взимате наготово. Нямате почти никакви технически пречки да пуснете всички опции в играта. Е, освен ако екипът не изпитва недостиг на качествени програмисти. Но Админ вече каза, че опциите са готови, просто очевидно липсва желание да се пуснат, което за мен е неразбираемо. Самите вие чисто финансово бихте спечелили.

Първо се прави превод след това тестове и когато администрацията на играта ще пусне обновленията.Както колегата е казал липсата на хора(над 10 ниво) е една от причините да не се бърза с пусканията.
Аватар
Priest
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Have thanks: 48 times
Национални знамена:
Spain

Мнениеот Остър » Сря Ное 16, 2011 6:23 pm

Хубаво, сравнявате руската и тази версия, като съпоставяте броя играчи, обвързвайки го с новостите. Съпоставете тогава и населението на държавите, за да ви стане ясно, че концепцията ви е тотално сбъркана.
Нали не очаквате 500 000 регистрирани потребители, за да пуснете... нещо си? Това просто НИКОГА няма да се случи тук.
Да не би пикът с регистрациите да премина?
Просто преосмислете цифрите, за да паснат на броя играчи, който може да имате вие тук в тази версия. Очевидно няма да е особено голям. Не разбирам защо се мерите с братушките изобщо?!

Аватар
Остър
Побойник
Побойник

Has thanked: 53 times
Have thanks: 169 times

Мнениеот streetdog » Сря Ное 16, 2011 8:23 pm

Искам да задам конкретен въпрос:
Предвид факта, че постоянно сравняваме руската и българската версия, защо след като в руската ресурсите са в пъти повече цените на българската и на руската са изравнени ?

Аватар
streetdog
Редник
Редник

Has thanked: 13 times
Have thanks: 45 times

Мнениеот minimalism » Сря Ное 16, 2011 8:47 pm

Нека някой АДМИНИСТРАТОР да изпише няколко заключителни реда по въпроса и темата да се приключи !
Аватар
minimalism
Редник
Редник

Has thanked: 21 times
Have thanks: 29 times

Мнениеот orfi » Сря Ное 16, 2011 8:53 pm

кога пускат автозавода ? :?:
Аватар
orfi
Новобранец

Has thanked: 5 times
Have thanks: 6 times

Мнениеот Criss Cross » Сря Ное 16, 2011 9:26 pm

Когато - тогава. Ще получите съобщение преди да бъдат пуснати новите неща.
Изображение
Изображение + Изображение + Изображение = Criss Cross

Бръм, бръм, бръм, бръм, бръм, бръм, бръм...
Аватар
Criss Cross
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Have thanks: 9 times

ПредишнаСледваща

Назад към Архив