Подаръци КОГААААААААААААА ?

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Re: Подаръци КОГААААААААААААА ?

Мнениеот dzaabo » Вто Дек 23, 2014 2:34 pm

Gashko написа:@dzaabo ти като си изразяваш мнението и аз имам правото на глас. Администрацията нито 1 , нито 1000 ще даде аз не го казах за да се подмажа - просто си е така! ;)

Добре :) Вярвам ти ..А успокой се сега :D
Аватар
dzaabo
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 320 times
Have thanks: 100 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот Gashko » Вто Дек 23, 2014 2:36 pm

Аз не го казах за да ми вярваш.. ко ми е на ... дали ше ми вярваш :DDDDDDDDDDDDDD
Виждам какво съм писал като съм бил на 12 и ми иде да се застрелям.
Аватар
Gashko
Побойник
Побойник

Has thanked: 233 times
Have thanks: 106 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот kriskoo0 » Вто Дек 23, 2014 2:40 pm

http://www.classic.sofiawars.com/player/115/

ХАХААХХ, вижте с какви подаръци ще ни замажат очите - админско подаръче...
и пак мултаците ще изплуват...
Аватар
kriskoo0
Редник
Редник

Has thanked: 12 times
Have thanks: 19 times
Национални знамена:
United States

Мнениеот Hatatilta » Вто Дек 23, 2014 2:48 pm

що бе сега ще преравнят админа на светец,икона ще му напраят,свещи ще палят
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 6 times
Have thanks: 42 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот GEFORCE » Вто Дек 23, 2014 4:51 pm

Нямам голяма надежда, че ще получим отговор от администрацията, но все пак искам да попитам - КОГА ЩЕ ОТГОВОРИТЕ НА ВЪПРОСИТЕ НИ СВЪРЗАНИ С '' подаръците'' МИСЛИТЕ СИ ЧЕ ХОРАТА ЩЕ ОСТАНАТ ДОВОЛНИ СЛЕД ТАЗИ ТАКА НАРЕЧЕНА ИЗДЪНКА
Аватар
GEFORCE

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Мнениеот Gashko » Вто Дек 23, 2014 4:52 pm

"23.12.2014 09:46 Входящо съобщение от играч АдминистрацияAdministration[13]:
Здравейте,

При първа възможност днес трябва да ви отговорим."

Да видим. Времето минава. :)
Аватар
Gashko
Побойник
Побойник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Hatatilta » Вто Дек 23, 2014 5:28 pm

aма ти още ли храниш надежди некви
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Gradi » Вто Дек 23, 2014 7:14 pm

Абе Hatatilta как успяваш всеки пост да ти е по тъп от предишния ? Имаш талант да си тъпанар ли ?
Аватар
Gradi
Редник
Редник

Has thanked: 149 times
Have thanks: 79 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Остър » Вто Дек 23, 2014 9:58 pm

да им го турим
после си турам печата и това е, бал съм ги и миндилите
Аватар
Остър
Побойник
Побойник

Has thanked: 53 times
Have thanks: 169 times

Мнениеот Рораримбо » Вто Дек 23, 2014 10:13 pm

Явно подаръци няма да има пуснали са админския вече, а утре е почивен ден.

Тъй като в условията за ползване всичко са си вързали, аз сериозно обмислям жалба в комисията за защита на потребителите. Ако не друго ще м създам малко работа. http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd& ... ment_id=19

Отделно ще говоря с няколко медии, които познавам за едно хубаво оплюване, ама заслужено. Предполагам че и не четат форума, затова ще им дойде като гръм от ясно небе след Нова Година. Тези, които ме познават, добре знаят, че тзи неща не ги говоря просто така. Сега просто ще си почина по празниците, но след тях ще им обърна внимание специално.

Весела Коледа на всички, и приятно посрещане на НГ
Рораримбо

Has thanked: 1 time
Have thanks: 1 time

Мнениеот iavor33 » Вто Дек 23, 2014 10:36 pm

Днешният подарък е връх на админската наглост, безочие, високомерие и нехайност към играчите. Бях си взел към половин година почивка, но се върнах преди два месеца. Така като гледам, много скоро ще последва нова моя ваканция. Moswar си я играя с кеф, има толкова много неща за правене, нашата версия е пълна помия. Дори новата sofiawars, която е копие на руската чупи тъпомера с ЛИПСАТА НА НАНОЗАЙКИ?!?
Аватар
iavor33
Новобранец

Has thanked: 5 times
Have thanks: 4 times

Мнениеот HAMPI » Вто Дек 23, 2014 10:43 pm

Деня за блокиране е 01.01.2015г. нема кво повече да се обясняваме :))) И нататък като Рораримбо действате една жлаба до КЗП отнема не много време но ще им създаде на Виктор и компания некомфорт което си е готино все пак има ли някой в тази игра който да не го кълне !!
Ако на човек може да му се вярва - договор не е необходим,ако не може да му се вярва - договорът става излишен !!

Джон Готи
Аватар
HAMPI
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 102 times
Have thanks: 228 times

Мнениеот oioioi » Сря Дек 24, 2014 12:33 am

Абе този въпросния Виктор, дано да не може да си отгледа децата (ако има такива или мисли да има). Когато се разболеят пари за лекарства да няма и прочие... всичко най-лошо пожелавам на целия екип на sofiawars от сърце! Дано посрещнете предстоящите празници отвратително, пиченца. :)
------ БОГ С НАС . ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ !!! ------ Ultras Levski RESPECT !!!!
Аватар
oioioi
Новобранец

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Надя » Сря Дек 24, 2014 7:43 am

oioioi написа:Абе този въпросния Виктор, дано да не може да си отгледа децата (ако има такива или мисли да има). Когато се разболеят пари за лекарства да няма и прочие... всичко най-лошо пожелавам на целия екип на sofiawars от сърце! Дано посрещнете предстоящите празници отвратително, пиченца. :)

Хора ... Какво ви става? Я се огледайте довечера е Бъдни Вечер, най-святия християнски празник! Как може толкова злоба, толкова клетви ..... за едни картинки във виртуална игра....
Това е толкова дебилно, колкото и жалко :(. Осъзнайте се, и с подаръци и без света не свършва, замислете се колко стотици българи едва ще свържат двата края и ще мизерстват месеци наред за да купят реални коледни подаръци на децата си! Замислете се, как бабите и дядовците ви живеят с под $100 на месец? Тази енергия вместо в клетви я впрегнете и направете нещо добро за някой, дори да е напълно непознат! Повярвайте, това ще ви донесе повече спокойствие от виртуални картинки във виртуална игра.
Защо нападате Виктор и администрацията? А да се замисляте, че те просто си вършат работата? А да се замисляте, че играта НЕ Е на Виктор и ТОЙ НЕ ВЗИМА РЕШЕНИЯТА? А да се замисляте, че може човека когото кълнете да е направил и невъзможното за да имате тези подаръци?

Да виновни има, но не защото няма подаръци, а защото няма ИНФОРМАЦИЯ, но никой никога не ви е обещавал подаръци, те са БОНУС.
Сега започвайте да плюете и кълнете по мен, няма проблеми, ще си го преместя от единия крачол в другия :)), не че го имам де :))
Идват най-хубавите и светли празници за мое щастие аз ще бъда с хората на които държа много (някой от тях срещнати в играта). И дори да я няма повече тази игра, и дори за я има, със или без подаръци..... ВСЕ ТАЗИ... ЗАЩОТО Е ВАЖНО ДА ЖИВЕЕМ РЕАЛНО!
Rating: 4.88%

Аватар
Надя

Have thanks: 10 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот Gradi » Сря Дек 24, 2014 8:46 am

С нетърпение чакам 02.01.2015г. Да си направя едно кафе , и да седна на компа за да видя че няма нито един блокиран.
Сменяйте датата че първи наближава ;)
Аватар
Gradi
Редник
Редник

Has thanked: 149 times
Have thanks: 79 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот dzaabo » Сря Дек 24, 2014 8:58 am

Защо нападате Виктор и администрацията? А да се замисляте, че те просто си вършат работата? А да се замисляте, че играта НЕ Е на Виктор и ТОЙ НЕ ВЗИМА РЕШЕНИЯТА? А да се замисляте, че може човека когото кълнете да е направил и невъзможното за да имате тези подаръци?

Да виновни има, но не защото няма подаръци, а защото няма ИНФОРМАЦИЯ, но никой никога не ви е обещавал подаръци, те са БОНУС.

Значи ...Подаръците са последната капка в чашата .Те са катализатора за това , което ще последва след нова година ...
Всичко се трупаше през последната година и малко повече !
Самото отношение на Администрацията към хората , които играят техния продукт . ЛЪЖА след ЛЪЖА от тяхна страна . Най - голямата им подигравка беше : Чакайте обновление !
Сигурно са си хихикали гледайки как се радват хората че ще има нещо ново в КЛАСИК ...
И ??? Какво ??? Пуснах новата игра , която е като цяло пълна трагедия .
Да . Има обновления :) Ама там всичко е така орязано и направено че не зная какво са си мислели хората от Администрацията ? Малко дете щеше да се сети че е по - добре да се обнови класика и да се направи една цяла игра .Тогава ВСИЧКИ щяха да са доволни . И Администрацията и играчите .
Най важното , което Администрацията не направи е :
Да общува с хората от класик ! Все пак те ги издържаха .
Да даде пояснение какво ще се случи по - нататък след пускането на новата .
Да отговори на важни въпроси от играчите . / те не са малко /
И специално за тия подаръци ..Можеше да се каже още преди да дойде Коледа че ще има забавяни , или пък няма да има подаръци и да се каже причината за това нещо .
Със сигурност повечето хора нямаше да ги псуват и кълнат толкова много .
Пак щеше да има недоволни но пък тука повечето хора не сме деца .
Ясно ни е че ПРОЕКТА УМИРА !!!
Въпроса е да кажат кога и как ...
Значи те знаят какво ще се случи но чакат някой като за последно да вкара СМС ...
ТОВА СПОРЕД МЕН Е КРАЖБА !
Така че са си заслужили всичко това , което им се случва ! Трябва да бъдат благодарни че тука само лаем ...
Да се радват че тук няма психари и някой психически лабилен не хване да се качи горе и да им изпочупи крадливите пръстчета !!!
И както казваш че Виктор не взема решенията ...Добре :) Ама Виктор нищо не му пречи да драсне няколко реда и да каже какво става .
Няма да си загуби работата от това както казваш ти ...
Но това са хора без морал ..Те изобщо не могат да разберат какво става .
Сигурно и се чудят защо ги кълнат хората ...Е това е от мене !
Rating: 1.22%

Аватар
dzaabo
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 320 times
Have thanks: 100 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Gashko » Сря Дек 24, 2014 9:22 am

Подаръци готови - няма кой да ги пусне хахаха :lol: .
Аватар
Gashko
Побойник
Побойник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот HAMPI » Сря Дек 24, 2014 9:29 am

Гради селска тикво проста ти ще останеш последния с митето и оная дебелогъзата пазарджишка мастия да си играете мелетата срещу Пот-а хаухаухаухуахуа !! Надя е права донякъде но Наде това че толкова време нема един човек с топки в тая администрация който да дава инфо кво ще има и ккво няма да има на 12-ти ми обещаха че ще има евент с подаръци както и ми казаха че сме фактически над макса на платформата ок ние това го знаем знаем че 19-то е последното. Но причината че има толкова псувни и клетви е една единствена никой не излезна преди празниците да каже : ЕЙ нещастници нема да има подаръци !! И да се знае кво що те мълчат като путки влизат отговарят във форума на новата игра а на нас един кор нито дума пускат ми тука некви модераторчета да ми се плунчат ама и те усетиха че само ги гавриме и спряха да се обаждат ...... 01.01 е началото на края според мене ясно е че ще има будали и прострастени "играчи" с по 10 и нагоре акаунта които сами си цъкат мелета и очи те ще останат ей такива бастуни като ГРади на който мозъка му е почти колкото грахово зърно и се обажда някъде чак като хората си изговорят всичко което имат да кажат и той ходи отзаде да се изсере с неговите тъпизми ... но да определено има хора които няма да се блокират и вие да сте вкарали по над 10к лв и вие няма да искате да я зебвате тая помия !! Айде весели ИЗпразници живи здрави ;)
Ако на човек може да му се вярва - договор не е необходим,ако не може да му се вярва - договорът става излишен !!

Джон Готи
Аватар
HAMPI
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 102 times
Have thanks: 228 times

Мнениеот Рораримбо » Сря Дек 24, 2014 10:23 am

За мен проблема е в компанията, не във Виктор, Христо, Милен или Цветана някакви рандом нейни служители. Не знам и не ме интересува кой от тях какво решение е взел, кой е бил борец за справедливост и кой некадърен глупак. Аз обаче и всички останали съм/сме потребители на конкретна услуга, а в изпълнението си на услугата от XS Software са некоректни спрямо клиентите си. Това трябва да се знае, затова ще си напиша жалбата в КЗП и затова ще видя кои медии биха били заинтересувани.

Защото XS Software имат монополен дял върху браузърните игри в България с близо 150 млн оборот последните две счетоводни години (Справка Търговския Регистър). Това обаче не им позволява да се държат по този начин с потребителите си. Много игри и сървъри биват атваряни, но с предварителна дата за това. Не със новини от типа "Чакайте Промени". Тук не става дума за едните подаръци, но и тогава миналото лято, първо пуснаха подаръци, промоции и прочие и после стана ясно, че ще мятат играта в кофите. Сега пък, първо пуснаха промоция за дини, след това 19то ниво, а за капак стана ясно, но не го заявиха, че всичко е дотук. В момента регистрация в Класик не може да си направите, но пък може да си купите дини.

Всички тези примери и много други, говорят за некоректно отношение. Трайна политика, да изстискаме каквото можем от потребителите, да вземем някой лев за последно, а за да стане това по-добре хората да бъдат държани на тъмно и нищо да не знаят. да имат напразни надежди щото може някои да са си купили от последната промоция дини отпреди подаръците.

Всичко това, колко е правилно, те ще си го защитават пред КЗП. Ако успеят, здраве да е. Но на мен ми се чини, че нещата не са наред. Отделно В медиите трябва да стане ясно, тази Компания, по какъв начин постъпва с клиентите си. Не само пострадалите, но и останалите клиенти и бъдещи такива на XS Sofware е нужно да знаят с какво си имат работа. Как компанията привлича потребителите си, някои платили хиледи левове и зарязва продукта, който им предлага без каквото и да било предупреждение. Трябва да е ясно, че това може да се случи отново, и никой няма да ги предупреди. Тогава нека хората преценят дали да им играят игрите и дали да плащат затова.

Иначе аз на Виктор и на Колегите му им пожелавам Весели Празници. На мен проблема ми е с политиката на компанията им изразена и чрез тях, но няма да си развалям моите празници заради тях. Затова си има време след НГ.
Rating: 1.22%

Рораримбо

Has thanked: 1 time
Have thanks: 1 time

Мнениеот Ел Пистолеро » Сря Дек 24, 2014 11:01 am

:lol: -- Както се пееше в една чалга - Тази песен е за теб админче мое , този глупав стих и клетви от юзери безбройни , Знам ,че алчен си ти , но не и аз ,
Ейй админче моеее , ти за мен умря , щото скри подаръцити от замръзналата ни душа .
Не можем аз и ти да бъдем до края .... ний потребителите ще си тръгнем от Рая .
Твоя рай дет си изкарваш паричките от него...
И няма кой да стопли след нас измръзналата ти от глад душа... :D

И сега култовата песен за поздрави пожелана от милионите потребители на софия уарс новата софия уарс и безброй незнайни и знайни Ливади...

https://www.youtube.com/watch?v=dFPUydEQgTk
И тоз от клипа да ви дойде вместо дядо Коледа....
:lol:
Аватар
Ел Пистолеро
Новобранец

Has thanked: 2 times
Have thanks: 9 times

Мнениеот cska_genocide » Сря Дек 24, 2014 11:36 am

Вие зарязвате класика от година и половина , ревахте за 19-то ниво ИМАТЕ ГО , ревете за подаръци ИМАТЕ ОТ АДМИНИСТРАЦИЯТА . Наливайте още , ще сте доволни бъдете сигорни . Винаги имате това което искате , а то не е малко :lol:
Аватар
cska_genocide
Редник
Редник

Has thanked: 83 times
Have thanks: 11 times
Национални знамена:
Brazil

Мнениеот Hatatilta » Сря Дек 24, 2014 1:03 pm

политика на фирмата или не админа можеше да излезе като мъж и да си каже не да залъгва играчите близо 2 години: играта ще се поддържа,играта ще се развива играта това играта онова
евала прая на гаро едно време как излезе в булфа и каза момчета и момичета играта до тука беше край който иска да играе с това което е вече постигнато... вярно отнесе си после глобите ама беше мъж на място
това е една от мн игри на ексес стигнали краха на класика а списъка е дълъг хановете,немексия оная тъпня с козлите дето я пуснаха и т.н.
Аватар
Hatatilta
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Надя » Сря Дек 24, 2014 2:43 pm

Рораримбо написа:За мен проблема е в компанията, не във Виктор, Христо, Милен или Цветана някакви рандом нейни служители.

Да, Факт... компанията типично по български шикалкави и то според мен не за да "крадът", а от безхаберие. Ето там е проблема, че самата компанията не знае как да реагира, защото няма визия за играта и това си личи от повече от година. Типично по български (за съжаление) ще влезе в сила :arrow: кучетата си лаят кервана си върви.
Ще мине много време докато в България има общество, което да дава отпор.

А когато "компанията" най-сетне вземе решение, сигурна съм че новините ще светнат и Виктори или който и да е друг администратор ще си "свърше" работата и ще ни уведомеми, че това е края.
Но всякакви клетви от сорта (дори не искам да ги повтарям), които се изливат в/у конкретен човек, без да е виновен е кофти и говори много зле за нашата изстрадала нация, която от онези лъчезарни и усмихнати хора се е превърнала в хейтъри.

Това което прави Рорараримбо е правилния начин, не му харесва, чувства се засегнат и взима ЦИВИЛИЗОВАНИ мерки. Това е и начина да се създаде и това отговорно общество, което е нужно на страната ни като цяло.
Това е от мен :)
Хубави и СПОКОЙНИ празници! Пожелавам на всички Ви да почувствате топлината от доботата на хората! Да бъдете много здрави и усмихнати и дано 2015 донесе на всички нас само емоции с положителен знак :)
Аватар
Надя

Have thanks: 10 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот mastikofencho » Сря Дек 24, 2014 3:55 pm

Аз се блокнах вече, но предлагам да се вдигнем и да отскочим до България да им сринем кочината.Да се разберем един ден и да го направим :)
Аватар
mastikofencho
Новобранец

Мнениеот Gashko » Сря Дек 24, 2014 6:06 pm

Пускайте бота като правите през последните 2-3 години и да не ви дреме. Нека се трупат звезди , все някога ще има! Весели празници, бъдете живи и здрави! Всичко друго е бонуси от живота. Не се напрягайте заради няква си онлайн игра. :)
Аватар
Gashko
Побойник
Побойник

Национални знамена:
Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Архив