Пак късмет, нали?

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Пак късмет, нали?

Мнениеот NoWaLLz » Пон Яну 13, 2014 9:57 pm

Такам..., драги и не чак толкова драги администратори. Днес убихте всякакъв стимул за игра, погледнете снимката: КЛИКНИ МЕ НЕЖНО
Както ясно се вижда на нея, подарил точно 13 подаръка от 13.01 15:40, до точно в тоя момент в който пиша... Отделно, надолу се вижда още съвсем малка част от подаръците, които съм купил. Сега да направя нещо малко като статистика (само ще ви помоля да ме светнете дали от първия поток с подаръци се падаха някакви от тия 'специални предмети', на тоя етап няма да включвам тях подаръци, тъй като не знам дали в тях е имало подобни неща), та от 14 големи, 17 средни и 6 малки подаръка ми се падна точно едно НИЩО (откъм 'спец. предмети').

Въпроса ми е: Какъв е процента който се залага в подаръците и то конкретно по нива... ? Няма как играч доста ниско ниво да отваря два малки подаръка и хоп - Яфон, аз да съм отворил близо 18 пъти повече от него подаръка и да няма следа от подобно нещо. И просто като за край един съвет: Замислете се друг път как ще симулирате ниските нива, защото този метод специално - повярвайте, много бие на очи. И сега ще ви се наслаждавам на сладкодумните постове от рода на "Късмет!", "Въпрос на късмет!", "Всичко е рандъм!" ... Просто, ако може си ги запазете, ще направите услуга както на мен, така и на другите, които са на моето мнение.

Лека ви вечер! :)
След 24ч. ще ви изтече баровския статус. Трябва незабавно да го подновите в Бостана, иначе останалите ще ви се подиграват!

ДА АМА НЕ..
Rating: 2.44%

Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 135 times
Have thanks: 218 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Пак късмет, нали?

Мнениеот cska_genocide » Пон Яну 13, 2014 10:02 pm

NoWaLLz написа:Такам..., драги и не чак толкова драги администратори. Днес убихте всякакъв стимул за игра, погледнете снимката: КЛИКНИ МЕ НЕЖНО
Както ясно се вижда на нея, подарил точно 13 подаръка от 13.01 15:40, до точно в тоя момент в който пиша... Отделно, надолу се вижда още съвсем малка част от подаръците, които съм купил. Сега да направя нещо малко като статистика (само ще ви помоля да ме светнете дали от първия поток с подаръци се падаха някакви от тия 'специални предмети', на тоя етап няма да включвам тях подаръци, тъй като не знам дали в тях е имало подобни неща), та от 14 големи, 17 средни и 6 малки подаръка ми се падна точно едно НИЩО (откъм 'спец. предмети').

Въпроса ми е: Какъв е процента който се залага в подаръците и то конкретно по нива... ? Няма как играч доста ниско ниво да отваря два малки подаръка и хоп - Яфон, аз да съм отворил близо 18 пъти повече от него подаръка и да няма следа от подобно нещо. И просто като за край един съвет: Замислете се друг път как ще симулирате ниските нива, защото този метод специално - повярвайте, много бие на очи. И сега ще ви се наслаждавам на сладкодумните постове от рода на "Късмет!", "Въпрос на късмет!", "Всичко е рандъм!" ... Просто, ако може си ги запазете, ще направите услуга както на мен, така и на другите, които са на моето мнение.

гледай да не си легнеш с чорапите от яд и злоба . На тоз въпрос 1000 пъти ви отговориха за късмета за падането на специалните предмети . Най - голям шанс има от големите подаръци , но няма точна конкретна бройка от тях зада ти се падне нещо (може от 1 може и от 100 ) . Късмет има още една седмица продължавай може да ти се падне нещо
Аватар
cska_genocide
Редник
Редник

Has thanked: 83 times
Have thanks: 11 times
Национални знамена:
Brazil
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот Gashko » Пон Яну 13, 2014 10:24 pm

@cska_genocide Защо не вземеш да млъкнеш хлапе такова ??? Спри се малко БЕ ! Ти да си администратор момчето е казало администраторите да отговорят кво само спамиш по цял ден спри се ! Разбрахме ,че не ти пука за специални предмети замълчи вече !

И за да не бъда оффтопик : 50 малки 12 средни 11 големи няма яфон толко ли много искам,искам само 1 път да ме зарадвате и да не ми убивате настроението. ;)

! Fire Penguin написа:
Спазвайте добрия тон на общуване.
Виждам какво съм писал като съм бил на 12 и ми иде да се застрелям.
Аватар
Gashko
Побойник
Побойник

Has thanked: 233 times
Have thanks: 106 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот TheSpecialOne » Пон Яну 13, 2014 10:26 pm

cska_genocide написа:
NoWaLLz написа:Такам..., драги и не чак толкова драги администратори. Днес убихте всякакъв стимул за игра, погледнете снимката: КЛИКНИ МЕ НЕЖНО

гледай да не си легнеш с чорапите от яд и злоба . На тоз въпрос 1000 пъти ви отговориха за късмета за падането на специалните предмети . Най - голям шанс има от големите подаръци , но няма точна конкретна бройка от тях зада ти се падне нещо (може от 1 може и от 100 ) . Късмет има още една седмица продължавай може да ти се падне нещо

Тая мантра с късмета и 100 пъти да я повторите истина няма да стане! Ти специално не знам какво печелиш, от факта, че си заел стойка с чупка в кръста по посока на т.нар администрация. Случайни неща няма, особено ако имаш достъп до код-а и можеш да го пипаш. Човека си е прав да иска обяснение, само че едва ли ще получи такова.
Rating: 1.22%

Аватар
TheSpecialOne
Редник
Редник

Has thanked: 5 times
Have thanks: 73 times

Мнениеот cska_genocide » Пон Яну 13, 2014 10:29 pm

viewtopic.php?f=81&t=20173 , същата тема . не ми се рови повече че поне 4 ще извадя , тука администрацията е отговорила .
Аватар
cska_genocide
Редник
Редник

Has thanked: 83 times
Have thanks: 11 times
Национални знамена:
Brazil

Мнениеот NoWaLLz » Пон Яну 13, 2014 10:54 pm

Добре де, късмет веднъж - два - три пъти, ама всеки път ли каръщина? Каръщина при мен, при още един при трима, но при всеки втори ли? Малко не ти ли се струва нелогично? Не ти ли се струва нелогично също така, че предимно тия Яфони и другите 'джунджурии' се падат на малките нива? Това с каква цел е?
След 24ч. ще ви изтече баровския статус. Трябва незабавно да го подновите в Бостана, иначе останалите ще ви се подиграват!

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 135 times
Have thanks: 218 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот БоАврамов » Пон Яну 13, 2014 11:55 pm

Oт адски много големи подаръци, по-малко средни и малки и за мен е едно голямо нищо, но какво да се прави, повече ме притеснява, че като е оплачеш за бъг, никой не те отразява :)

Аватар
БоАврамов
Новобранец

Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 time

Мнениеот eclipse06 » Вто Яну 14, 2014 9:28 am

cska_genocide, на теб очевидно "рандъма" ти се е усмихнал, няма лошо. Обаче недей да критикуваш реакцията на хора, които са подчертавам активни и са вложили средства в играта. В момента тези, които имат огромното щастие да притежават подобни награди са с изключително голяма преднина. Е, ако не ти се падне такова нещо, какво? Всички усилия да си силен играч през месеците отиват по дяволите? Точно за това убихте и моята мотивация, след по-малко от седмица ми изтича баровския и не си мислете, че ще тичам да го заредя, както и че ще посегна към дините за подаръци. Ако тази ваша тактика работи при някои играчи, то те са малко и е до време, гарантирам ви. Понеже съм почти убедена, че няма да ми се падне нищо, след като вчера отворих 6 големи подаръка, за предишните етапи на подаръците няма да изреждам, туко що загубихте поредния си клиент. Да ви е честито!

Аватар
eclipse06
Новобранец

Has thanked: 13 times
Have thanks: 2 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот Fire Penguin » Вто Яну 14, 2014 9:39 am

Gashko написа:@cska_genocide Защо не вземеш да млъкнеш хлапе такова ??? Спри се малко БЕ ! Ти да си администратор момчето е казало администраторите да отговорят кво само спамиш по цял ден спри се ! Разбрахме ,че не ти пука за специални предмети замълчи вече !

И за да не бъда оффтопик : 50 малки 12 средни 11 големи няма яфон толко ли много искам,искам само 1 път да ме зарадвате и да не ми убивате настроението. ;)

! Fire Penguin написа:
Спазвайте добрия тон на общуване.

Това е форум и всеки има правото да изразява мнението си, стига да не нарушава правилата.
Разделът задай въпрос е най-вече насочен играчи да помагат на играчи. И в дадения случай, играчът е отговорил напълно вярно.
Аватар
Fire Penguin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Has thanked: 88 times
Have thanks: 65 times

Назад към Архив