Меле

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Меле

Мнениеот joroispaneca » Съб Яну 11, 2014 11:42 pm

Някой може ли да ми каже на какъв принцип системата избира кога да ме прати в почивка и кога не?
Че имам 8 мелета за 24 часа го разбрах,но минали пето/шесто се почва .... прекалено често се биете елате по-късно. Не стига ,че имам лимит ами и произволно ме праща да си почивам.
Аватар
joroispaneca

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Меле

Мнениеот Vane64 » Съб Яну 11, 2014 11:57 pm

Не е произволно. При 8 мелета ви праща за почивка. Ако имате доказателство, че ви е пратило при по-малко направени мелета приложете го. :)
За връзка с мен Vane64
Аватар
Vane64
Призрак с Пагони
Призрак с Пагони

Has thanked: 58 times
Have thanks: 205 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот WeakPlayer » Нед Яну 12, 2014 1:33 am

Vane64 написа:Не е произволно. При 8 мелета ви праща за почивка. Ако имате доказателство, че ви е пратило при по-малко направени мелета приложете го. :)

Защо просто не ги направите мелетата да са така както направихте ключовете от бургер 8 мелета от 00:00 до 23:59. Толкова ли е сложно ? На вас май ви се плаща само да пишете по една 2 теми и вече сте горди със себе си и с добре свършената работа от ваша страна........
Аватар
WeakPlayer
Редник
Редник

Have thanks: 39 times

Мнениеот NoWaLLz » Нед Яну 12, 2014 2:07 am

WeakPlayer написа:
Vane64 написа:Не е произволно. При 8 мелета ви праща за почивка. Ако имате доказателство, че ви е пратило при по-малко направени мелета приложете го. :)

Защо просто не ги направите мелетата да са така както направихте ключовете от бургер 8 мелета от 00:00 до 23:59. Толкова ли е сложно ? На вас май ви се плаща само да пишете по една 2 теми и вече сте горди със себе си и с добре свършената работа от ваша страна........

Работата е там, че нашите админчета само командят, същинската работа се върши и зависи от руснаците :)
След 24ч. ще ви изтече баровския статус. Трябва незабавно да го подновите в Бостана, иначе останалите ще ви се подиграват!

ДА АМА НЕ..
Аватар
NoWaLLz
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 135 times
Have thanks: 218 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот joroispaneca » Нед Яну 12, 2014 1:37 pm

Сега като си чета поста май не съм се изразил напълно правилно. :D
Имах предвид ,че след 5-6 меле ме праща за по час,два три в почивка. Т.е правя 5-6 мелета(не са едно след друго) след което ми изкача надписа "Върнете се след ..."един два часа. После пак правя 1-2 и пак така Докато не станат 8. След това чак на другия ден.
Аватар
joroispaneca

Have thanks: 0 time

Мнениеот mause » Нед Яну 12, 2014 5:59 pm

Не мога да разбера толкова ли не го схванахте най-сетне това с тези мелета. Ама какво ли се учудвам, то същото беше в класиката с травмата през първата година и половина. Странното е че аз не играя тази нова "игра" ама ми стана ясно какъв е механизма а вие дето уж играете там още не сте. Имате ли 8 мелета за последните 24 часа ще имате почивка и това е!
Rating: 1.22%

Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 38 times
Have thanks: 229 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот evildaemon2 » Нед Яну 12, 2014 6:46 pm

joroispaneca написа:Някой може ли да ми каже на какъв принцип системата избира кога да ме прати в почивка и кога не?
Че имам 8 мелета за 24 часа го разбрах,но минали пето/шесто се почва .... прекалено често се биете елате по-късно. Не стига ,че имам лимит ами и произволно ме праща да си почивам.

Ти си късметлия бре Не знам какви доказателства ти искат ама аз като направя 1 меленце и починете си прекалено често се биете и хайде след 1 час пак не е като да съм направил 1вото си меле в 8 и 30 2рото в 9 и третото в 11:45 ама ми дава почивки през 20-30мин :Д а съм си ги правил последователно 8:45 9:00 9;15 9;30... както и да е пак българска работа :)
Аватар
evildaemon2
Новобранец

Have thanks: 1 time

Мнениеот Fire Penguin » Пон Яну 13, 2014 11:08 am

Здравейте,

Имате лимит от 8 мелета за 24 часа. Какво означава това - ако сте направили първото си меле в 10ч сутрина, то можете да направите още 7 до 10ч. сутринта на следващия ден. Това е всичко ;)
Аватар
Fire Penguin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Has thanked: 88 times
Have thanks: 65 times

Назад към Архив