Стимул от АДМИНА моля !

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Стимул от АДМИНА моля !

Мнениеот WeakPlayer » Съб Яну 11, 2014 8:21 pm

Така :) Значи играя классика от година и 6 месеца и през всички подаръци които съм изкарал не съм взел и един специален предмет....Така тука почнах да играя 200 подаръка пак нищо ... до кога така ? Как да продължавам да играя и да влагам в тази игра средства които директно отиват на вятъра а нямам никаква изгода от тях ? Как може от 60 70 големи подаръка да не ми се падне един път ДОРИ 50 снежинки ? Как може от 20 големи и 60 малки да нямам яфон..... защо да се хабя по цял ден и да бия за някакви кирливи 350 400 снежинки на ден като от подаръците взимам едно нищо ???? КАК ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ИГРАЯ ?? какво е това късмет тука ??? шанс ??? как може за 2 години игра да не съм взел един специален предмет от 2 те игри ?? то ако бях пускал тото 2 год щях да взема джакпота до сега а тука нищо.Излагате се ... има хора като мене които по цял ден бият и се трудят за да вземат телефона хора които отделят от собственото си време и пари (дори в малко количество) но въпреки това да се трудят и да нямат телефона а тези които играят 5 дена с 5 подаръка ида имат яфона и да спрат играта ??? ЗАЩО ИМА ТАКАВА НЕСПРАВЕДЛИВОСТ ТУКА ??? не мога да си го обясня не мога да си обясня и това как може да сте такива посредници и неориентирани 30 40 50 годишни мъже,жени които си нямат хал хабер какво по дяволите става в тази смотана игра.Вашата работа е да превеждате и да носите 70% от печалбата на руснаците.ЕВАЛА БЪЛГАРИ гордеем се с ВАС.

R.I.P
Rating: 1.22%

Аватар
WeakPlayer
Редник
Редник

Has thanked: 0 time
Have thanks: 39 times
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Стимул от АДМИНА моля !

Мнениеот cska_genocide » Съб Яну 11, 2014 9:35 pm

WeakPlayer написа:Така :) Значи играя классика от година и 6 месеца и през всички подаръци които съм изкарал не съм взел и един специален предмет....Така тука почнах да играя 200 подаръка пак нищо ... до кога така ? Как да продължавам да играя и да влагам в тази игра средства които директно отиват на вятъра а нямам никаква изгода от тях ? Как може от 60 70 големи подаръка да не ми се падне един път ДОРИ 50 снежинки ? Как може от 20 големи и 60 малки да нямам яфон..... защо да се хабя по цял ден и да бия за някакви кирливи 350 400 снежинки на ден като от подаръците взимам едно нищо ???? КАК ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ИГРАЯ ?? какво е това късмет тука ??? шанс ??? как може за 2 години игра да не съм взел един специален предмет от 2 те игри ?? то ако бях пускал тото 2 год щях да взема джакпота до сега а тука нищо.Излагате се ... има хора като мене които по цял ден бият и се трудят за да вземат телефона хора които отделят от собственото си време и пари (дори в малко количество) но въпреки това да се трудят и да нямат телефона а тези които играят 5 дена с 5 подаръка ида имат яфона и да спрат играта ??? ЗАЩО ИМА ТАКАВА НЕСПРАВЕДЛИВОСТ ТУКА ??? не мога да си го обясня не мога да си обясня и това как може да сте такива посредници и неориентирани 30 40 50 годишни мъже,жени които си нямат хал хабер какво по дяволите става в тази смотана игра.Вашата работа е да превеждате и да носите 70% от печалбата на руснаците.ЕВАЛА БЪЛГАРИ гордеем се с ВАС.

R.I.P

Ми така е неможаха нищо смислено да измислят , радвай се че поне каквото има в росвар и тука го има което за мен си е живо чудо (като съдим от предишния им провал ) . Специалните предмети мисля че са ограничени , и който има късмета ги печели . Това е добре да не се падат на всеки 5 или по малко големи по 1 спец предмед . Това си е късмет да ти се падне нещо без да вложиш пари , пробвал съм и в другите игри и е разбираемо . за айфона купих 10 средни като видях че няма никой се отказах и си копувах малки , поне ресурс да има .
Аватар
cska_genocide
Редник
Редник

Has thanked: 83 times
Have thanks: 11 times
Национални знамена:
Brazil
Какъв си ти?: Софиянец

Re: Стимул от АДМИНА моля !

Мнениеот Fire Penguin » Пон Яну 13, 2014 11:27 am

Много екзистенциална тема ;)

Няма какво друго да кажа, освен че е въпрос на късмет.

Като имаше по-голям шанс да получите големите награди от големите подаръци.
Аватар
Fire Penguin
Администратор
Администратор
Побойник
Побойник

Has thanked: 88 times
Have thanks: 65 times
Какъв си ти?: Софиянец

Назад към Архив