(равно)сметка в новата година

Стари теми и постове

Модератори: naksdy, Форум Модератор

(равно)сметка в новата година

Мнениеот zumung » Чет Яну 02, 2014 9:48 pm

Отново ще подновя въпроса си какво се прави срещу използването на ботове, като в този случай искам да попитам какво се прави конкретно за бота за правене на нанознайки 24 часа в денонощието.

Ако един играч без бот пуска нанознайки 8 пъти в денонощие (и това трябва да е някой доста отдаден и зарибен играч, с достъп до интернет и в работата/училището/университета си), това прави 365*8*5=14600 нанознайки годишно, без да се броят бонуси от противопоставянето, подаръците и т.н.

От друга страна играч на бот за нанознайки прави 365*24*5=43800 нанознайки годишно, като разликата от 29200 нанознайки се равнява на 2920 дини или около 300лв.

С други думи независимо дали човек си плаща или не за играта, той винаги е 300лв. назад годишно, ако не използва бот за нанознайки спрямо човек, който използва такъв бот.

Не знам дали има все още хора, които си плащат за тази игра - откакто подменихте домейна и пренасочихте рекламите си към "новата" версия на играта аз лично не съм дал и 1 стотинка за SW. Но наистина ли очаквате някой, който не използва бот, да си плаща при положение, че в най-добрия случай трябва да вкара 300лв годишно, за да бъде дори само по нанознайки на същото ниво на развитие като играч на бот?

Обмисляте ли да разрешите официално ПАД - нещо, което явно е разрешено неофициално и е масово, или ще продължавате да мамите потребителите си, които не знаят за масовото използване на бот (ако все още са останали такива изобщо)?
AdminSW написа:Вто Юни 11, 2013 10:48 am
Всеки, който се опитва да използва бот предоставя изцяло акаунта си на създателя на този бот и той може да прави с него каквото си поиска, а и по този начин не се знае колко е защитена и останалата част от вашата информация. Ние няма как да ви помогнем, ако сами сте решили да направите това.
Rating: 1.22%

zumung
Редник
Редник

Has thanked: 28 times
Have thanks: 130 times
Какъв си ти?: Софиянец

Re: (равно)сметка в новата година

Мнениеот dzaabo » Пет Яну 03, 2014 1:00 am

Банда ...Ти не празнуваш ли бре ??? Чудя ти се на акъла ..Вместо да си седнеш с гаджето или с роднини на маса :) Ти си гушнал калкулатора и се занимаваш с аритметики :ДДД . Чек да минат празниците пък тогава вземи изчислителната машина и ги почвай наред . Ч Н Г .
Аватар
dzaabo
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 320 times
Have thanks: 100 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот теодор петков » Пет Яну 03, 2014 1:40 am

нз ама аз като му прочетох темата
се сетих за едн софиянка бая така голяма на възраст от левел 16-ти която ми развиваше теории колко мн е докладвана и проверявана за бот а всъщност светела 24 часа нонстоп понеже си плащала всеки месец за да си използва лаборанта
Аватар
теодор петков
Ст.Лейтенант
Ст.Лейтенант

Has thanked: 4 times
Have thanks: 56 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот zumung » Пет Яну 03, 2014 8:40 am

Каква маса на 2ри бре, работен ден е, че и бая работа имаме и аз, и гаджето :D Не ни е до маса, ЧНГ все пак :)

Не е никак трудно да си направиш сметките като вариш 1/2 година нанознайки за нивото и после гледаш как почти всеки, който качва и при това в много случаи лети по нивата, е налял повече стат от теб, па е наливал не малко и на предишните нива :) Включително герои, чиито оригинални собственици отдавна не играят вече тази пУмия, както е популярно да се пише в SW :)

Е да, може да са използвали лаборант естествено или да са си купили дини, защото са доволни от играта, или пък един мармот да им завива нанознайките в станиол... ;) :P
AdminSW написа:Вто Юни 11, 2013 10:48 am
Всеки, който се опитва да използва бот предоставя изцяло акаунта си на създателя на този бот и той може да прави с него каквото си поиска, а и по този начин не се знае колко е защитена и останалата част от вашата информация. Ние няма как да ви помогнем, ако сами сте решили да направите това.
zumung
Редник
Редник

Has thanked: 28 times
Have thanks: 130 times

Назад към Архив