Г-н Админ, Анкетата Ви е напълно НЕУМЕСТНА!!!

Преди да зададете въпрос, се уверете, че сте прочели Help и FAQ.

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Re: Г-н Админ, Анкетата Ви е напълно НЕУМЕСТНА!!!

Мнениеот Скиора » Нед Окт 30, 2016 2:04 pm

След тази анкета се установи следното. В това подобие на игра има реално 10-тина човека реално, които играят с около 400 акаунта. И това ако е реална извадка, здраве му кажи.
Закривайте я тая помия.
Колкото по-идиотско е деянието, толкова по-философско е оправданието!

Инвестирани пари в героя на SW-0-ла лева.
Аватар
Скиора
Редник
Редник

Has thanked: 1 time
Have thanks: 11 times
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот TELEFUNKEN » Нед Окт 30, 2016 2:18 pm

HAMPl написа:Валконке спешна среща с психиатър ти требва.... Притеснително е цялостното ти поведение ;-) а двата сопола на които може да си им баба да ходят да си дърпат пишоците взаимно... колко и да ме плюете все тая па сте си сополи ;-)

Абе смешник, не разбра ли, че като обиждаш хората не си забавен, не си интерес, а само показваш какво възпитание и култура имаш... в някаква виртуална, измислена игра намесва на жената децата... ти кво семейство ще имаш, като си запален да обиждаш и ругаеш в нереални игри... не те знам с каква цел ги вършиш тия тъпизми, ама земи се стегни малко, че не ставаш забавен с обидите си... ХОРА ЗАЕБЕТЕ ГО ТОЯ ВИРТУАЛЕН ПЛЕХАР, СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ВЪВ ФОРУМА, ИМАМЕ СИ СКАЙП, ДИСКУСИИ... ТЕМАТА БЕШЕ СВЪРЗАНА С ТОВА КОЙ Е ЗА И КОЙ Е ПРОТИВ ПРОДЪЛЖАВАНЕТО НА ИГРАТА!!! ВИЕ ТОТАЛНО СЕ ОТКЛОНИХТЕ ОТ ТЕМАТА! И КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ВНИМАНИЕ ОБРЪЩАТЕ НА хампи хумора, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ СИ ВЯРВА, ЗАЕБЕТЕ ГО ТОЯ ВЪШЛЬО! А И ЛОСЧЕ ТОЯ НА 100 ПРО НЕ ТИ Е НА НИВОТО ДА МУ ОБРЪЩАШ ВНИМАНИЕ И ДА МУ СЕ ВРЪЗВАШ НА ДЕТСКИЯ АКЪЛ, КЪДЕТО ПСУВА КАТО ДЪРТО МАНГАЛЧЕ... хАМПИ, докато стигнеш нивото на Лоса има още много хляб да ядеш ;)
TELEFUNKEN

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот HAMPl » Нед Окт 30, 2016 2:29 pm

мрън мрън мрън забърши си сополите и бегай да се оплачеш на баба си валкон ;) може и да те огрее слънцето тя си пада по млади яренца хуахуахуахуахухуаухахуа и говорейки за обиди виж твоя идол лосчето валкончето кардиналчето три поста по нагоре кви ги говори и да не забравиш да и направиш забележка сополллл ;)

П.С - темата с гласуването е друга тука е темата в която дъртия миндил се опитва да се прави на много честен ама не и се получава хуахуахуаухахууха
Аватар
HAMPl
Новобранец

Has thanked: 4 times
Have thanks: 10 times

Мнениеот Persona Non Grata » Нед Окт 30, 2016 2:30 pm

хахахха. не мога да разбера пък как на някой хора им доставя удоволствие да играят с по 10 акаунта и да бъгват и като бият някой да се правят на много силни ? толкова ли сте зле всички тука ? или са ви прекалено малки достойноствата ? и аз съм вкарал не малко пари тук, ама да играеш с непозволени средства и да се правиш на велик не става. НЕ ВИЗИРАМ никой тук, защото не ви познавам. но съм сигурен, че повечето които играят КЛАСИКАТА са с по 10-15 акаунта, бот и наръчник за бъговете. така че закривай тая кочина и стига сте се оправдавали, че без руските разработчици нищо не можете да направите, защото можете, ама сте мързеливи (да не използвам по-силна дума) :roll:
U MAD BRAH !?
Аватар
Persona Non Grata
Редник
Редник

Has thanked: 40 times
Have thanks: 12 times

Мнениеот Скиора » Нед Окт 30, 2016 5:48 pm

Ами нормано. Играта отразява като огледало ситуацията в държавата. Недорасли шушляци искат да имат анцунг. Къде другаде в живота си ще имат хеликоптер? Или Кайен? И драпат да запазят това подобие на игра само и само да се чувстват значими.
Аууу, виж ми показателите, па тогава се прави на еди какъв си. Виртуални показатели. Щот истинските им показатели в живота са около клоаката на гара Подуене.
А и къде можем другаде да кажем на 4 см си пишка, че е 24?

Някой тука щеше да идва в София да се прави на мъж. Предложиха му среща на околовръстното, така и не се разбра състояла ли се е? Предполагам в същност.
Играта е отражение на мечтата на всеки, който се мисли за Меси, но капацитета му е да продава слънчоглед пред стадиона.
Колкото по-идиотско е деянието, толкова по-философско е оправданието!

Инвестирани пари в героя на SW-0-ла лева.
Аватар
Скиора
Редник
Редник

Has thanked: 1 time
Have thanks: 11 times

Мнениеот HAMPl » Пон Окт 31, 2016 10:48 am

Дъртата подлога усети че няма аргументи да се обяснява и да се прави на интересна и спре да бълва повръщано с мирис на старост ...... така е дъртоооо истината боли ;)
Аватар
HAMPl
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Пон Окт 31, 2016 6:50 pm

Счетоводителите отидоха да обядват
Хоби и интереси: Автомобили, Домашни любимци, Готварство, Музика, Спорт
31.10.2016 18:26 Изходящо съобщение до играч [ИДИОТИТЕ] Besna_cskarka[19]:
От доста време, насам, мълчаливо и търпеливо наблюдавам бълвочите ти, та рекох и аз да взема участие.
Казвам се Атанас и съм на дър тото, мири зливото, мин дила и какво ли не там още.../явно речниковият ти фонд от нормални думи и изрази е доста беден, та прибягваш до цинизми и про стащини/, мъж в реалния живот.
И понеже не искам да си губя времето в празни приказки, утре- 01.11.2016г имам път към София и с най-голямо удоволствие желая да се срещнем очи в очи, та да видя, дали със същия този ентусиазъм, с който обиждаш жена ми и децата ни, ще имаш смелостта, да го направиш и с мен.
Благодаря предварително, ще си оставя номера на телефона, държа да оставиш и твоя, за да можем да уговорим среща, след като се освободя от служебните си дела!
31.10.2016 18:35 Изходящо съобщение до играч [ИДИОТИТЕ] Besna_cskarka[19]:

И понеже ще пътуваме заедно, цялото семейство, оставям номера на Корнелия- 0899 814 246 , за връзка.
Ако си мъж, на какъвто се правиш, дай си и ти твоя за връзка и утре държа да се срещна с човекът, който така безпардонно сипе клевети, обиди и цинични вулгарности, по адрес на семейството ми!!!
Ако ли пък се изплашиш и скриеш в миша дупка, ще си е за твоя сметка.
31.10.2016 18:46 Изходящо съобщение до играч [ИДИОТИТЕ] Besna_cskarka[19]:

Даже ти предлагам, да вземеш и гроз ника, че и с него искам да разменим по една мъжка приказка!

акаунтът ми е lamdjo[15] , в играта
Поживём увидим, доживём узнаем.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот БЕСНИЯ » Пон Окт 31, 2016 6:55 pm

айде ще има бой :mrgreen:
Модератор изпрати героя ви в затвора за срок от 1 д. Причина: Обида към подарък: хаха 1во мрънка за ново простивопоставяне, сега мрънкаш да сме пишели на силните. абе в орландовци кви книги четете.

яко а
Аватар
БЕСНИЯ
Новобранец

Has thanked: 9 times
Have thanks: 3 times

Мнениеот Alexs777 » Пон Окт 31, 2016 7:02 pm

ПС
Защо да има бой?
Може пък да си допаднем. Аз често пътувам до София, по служебни дела, възможно е да си пием бирата заедно.В тази игра си се плюйте, колкото си искате, не ме вълнува, но не намесвайте децата ми и мен. Аз съм мъж, който издържа 5 членно семейство и 2 кучета и нямам време нито за игри, нито за дивотии.
Преди време се регнах, по настояване на малките, не по собствено желание, да уточня.
by lamdjo
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Пон Окт 31, 2016 9:22 pm

МОЛИТВА ЗА ДУШЕВЕН МИР И СПОКОЙСТВИЕ

категория: Вдъхновение
Чети я често. Нека остане в сърцето ти. Нека успокои душата ти...

Господи,
Дай ми спокойствие
Да приема нещата, които не мога да променя,
Смелост да променя онези, които мога да променя,
И мъдрост да виждам разликата между тях...

Дари ме с търпение
За нещата, които изискват време,
Благодарност за всичко онова, което вече имам,
И толерантност към хората с различни проблеми...

Дай ми свободата
Да живея извън ограниченията на своето минало,
Способността да чувствам Твоята любов към мен
И щедро да раздавам моята любов към Теб и всички останали...

И ме благослови
Със силата да стана и да продължа отново,
Дори тогава, когато ми се струва, че това е невъзможно...

АМИН
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот bgman » Вто Ное 01, 2016 8:55 am

Скиора написа:Някой тука щеше да идва в София да се прави на мъж. Предложиха му среща на околовръстното, така и не се разбра състояла ли се е? Предполагам в същност.
Играта е отражение на мечтата на всеки, който се мисли за Меси, но капацитета му е да продава слънчоглед пред стадиона.

Аз му предложих да дойде, че обясняваше как щял да пребие тоя и ония, ама греда само в нета е мъж. Тук във форума раздава правосъдие, храни и т.н., но опре ли се до реални действия се крие. Гледам го, че пак е изпълзял и отново се пробва да се прави на мъж, но дали някой вече му се връзва?
Аватар
bgman
Новобранец

Has thanked: 26 times
Have thanks: 146 times

Мнениеот Alexs777 » Вто Ное 01, 2016 9:02 am

Явно точно днес не им е до срещи. Единият не смее да излезе о и ме кани у тях в къщи, а другият-уж бил на курорт.
В крайна сметка, хората виждат кой кой е .
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот HAMPl » Вто Ное 01, 2016 9:14 am

Вижда се да бабо искаш проблеми на хората да създаваш но за мое съжаление протокола който подписах в 6-то още ме задължава да се ограничавам а заради селтаци като вас не си заслужава пак проблеми с полиция и прокуратура.....;-)
Аватар
HAMPl
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Вто Ное 01, 2016 8:30 pm

HAMPl написа:Вижда се да бабо искаш проблеми на хората да създаваш но за мое съжаление протокола който подписах в 6-то още ме задължава да се ограничавам а заради селтаци като вас не си заслужава пак проблеми с полиция и прокуратура.....;-)

Ахаааа, проблеми с полицията...е това е , защото си перфектен и светец.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Предишна

Назад към Задай въпрос