Г-н Админ, Анкетата Ви е напълно НЕУМЕСТНА!!!

Преди да зададете въпрос, се уверете, че сте прочели Help и FAQ.

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Г-н Админ, Анкетата Ви е напълно НЕУМЕСТНА!!!

Мнениеот Alexs777 » Пет Окт 28, 2016 1:44 pm

Г-н Мерджанов,
С цялото ми уважение, не смятате ли, че темата Ви е напълно неуместна?!!
Какво значи ЗА, или ПРОТИВ?
В играта се вкарват реални пари и се играе от доста хора.
Няма да позволим, на някакви си хейтърчета, по рождение обременени с хронично нещастие, да ни развалят кефа и да определят съдбата на тези, които , все още играем с кеф!!!
Никой никого не държи тук под ключ. Като не искат да играят-ПРАВ им път, да заминават да плюят злобата си и негативите, някъде другаде!!!
Друг е въпросът, ако Вие и фирмата сте решили да триете кода. Тогава, няма какво да ни баламосвате с разни Анкети, ами имайте смелостта да излезете в новините, че след 30 дни играта спира да съществува и си носете кръста, за това си деяние!
Поживём увидим, доживём узнаем.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Какъв си ти?: Провинциалистка

Re: Г-н Админ, Анкетата Ви е напълно НЕУМЕСТНА!!!

Мнениеот Скиора » Пет Окт 28, 2016 1:45 pm

И кръста е? Дървен или златен?
Колкото по-идиотско е деянието, толкова по-философско е оправданието!

Инвестирани пари в героя на SW-0-ла лева.
Аватар
Скиора
Редник
Редник

Has thanked: 1 time
Have thanks: 11 times
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот AdminSW » Пет Окт 28, 2016 2:35 pm

Alexs777 написа:Г-н Мерджанов,
Няма да позволим, на някакви си хейтърчета, по рождение обременени с хронично нещастие, да ни развалят кефа и да определят съдбата на тези, които , все още играем с кеф!!!
Никой никого не държи тук под ключ. Като не искат да играят-ПРАВ им път, да заминават да плюят злобата си и негативите, някъде другаде!!!
Друг е въпросът, ако Вие и фирмата сте решили да триете кода. Тогава, няма какво да ни баламосвате с разни Анкети, ами имайте смелостта да излезете в новините, че след 30 дни играта спира да съществува и си носете кръста, за това си деяние!

Аз мисля, че темата е уместна. След като изключително много играчи (включително и вие) не сте доволни от поддръжката на играта. Всъщност ако трябва да сме честни едва ли има някой доволен от поддръжката на играта при положение, че тя почти няма такава.
Това е и причината да ви питаме- Искате ли да продължи да съществува играта в този вид или не?

Ние не искаме да спираме играта!!! Това е моето мнение, мнението на г-н Тенчев и мнението на екипа.
Ще си позволя и да цитирам част от коментар на г-н Тенчев за играта:

"Фактът е, че ние наистина сме с вързани ръце относно старата версия на SofiaWars, не може да направим абсолютно нищо без руския разработчик, който тотално отказва да пипа неща по старата версия. Запазих я заради хората, които все още я играят. Ако тяхното удоволствие го няма заради тези фактори, то няма смисъл вече играта да върви и да носи разочарование вместо удоволствие.

Не искам представата на играчите за нас да е лоша, заради това, че не може да задоволим смислените им желания - и то не по наша вина.
Заради това ще направим анкета за играчите в Classic SofiaWars, на която вие да решите дали да продължи играта по този осакатен начин или да я спрем.
Не по наше желание не може да предложим по-добър service, а чувството че си предал играчите си и да не може да направиш нищо е най-ужасното и не може да продължава."

И в този случай споделям неговото мнение и за това има подобна анкета.
Ако наистина искате играта да продължи да съществува, то моля изразете вашето положително мнение, за да покажете на "хейтърите", че все още искате да има Класик Sofia Wars!
За връзка с Администрацията:

http://www.classic.sofiawars.com/support/
http://www.sofiawars.com/support/
AdminSW
Администратор
Администратор
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 105 times
Have thanks: 297 times

Мнениеот Скиора » Пет Окт 28, 2016 3:20 pm

Както каза Робота в другата тема, баланса до толкова е нарушен, че ако ще продължи е най-добре да се рестнат показателите на всички играчи и да се почне отначало. Иначе се губи смисъла. Получава се 10-1 и не могат да го бутнат, а той трепе животно след животно с по един удар. Ай сиктир.
Трият се всички неактивни акаунти, мулти такива. Ако ще да останат 200 човека, но да има реално съревнование. Иначе и аз като мина на Анадрол и в залата всички ме гледат с уважение. Ама дали е честно спрямо тях?
Колкото по-идиотско е деянието, толкова по-философско е оправданието!

Инвестирани пари в героя на SW-0-ла лева.
Аватар
Скиора
Редник
Редник

Has thanked: 1 time
Have thanks: 11 times

Мнениеот Alexs777 » Пет Окт 28, 2016 4:21 pm

Г-н Мерджанов, Aleks777 e мой рег, на Любезният Лос, след като неправомерно ми бяха блокирани 4 предишни рега.
Ние не искаме поддръжка, не сме с лоши впечатления от Вас и фирмата, не храним антипатия, напротив и мисля, че сам го установихте, при срещата ни.
Позволявам си да Ви отговоря, от името на 54 души, които сме в бандата :
Искаме играта да продължи, въпреки, че не се модерира. Едно 20то ниво със сет и подаръците по Коледа, Великден и Рождения ден на играта, са ни напълно достатъчни, да не забравяме и промоционалните дини.
Както и картинките в мола, които пускате, по време на различните празници.
Това, което искаме не е никак много и не ви коства някакви специални усилия.
Ако ме питате защо държим да я има играта, определено ще ме затрудните. Не че светът без нея ще свърши, не че няма други игри. Кучето скача , според тоягата, в крайна сметка.
Но тук дадохме , всеки един от нас/поотделно/, сърце, душа, емоции, труд, време, все неща, които са ценни в емоционален план. Е , някои от нас се раздадоха и финансово, но това е личен избор.
Не бихме искали , да стигаме до мирни протести и да влизаме в новинарските емисии на бг телевизия, но ако се наложи, и това ще направим.
Защото сме приятели, защото искаме да сме заедно и да продължаваме да се забавляваме точно във Вашата игра и точно в Класик Sofia Wa
С уважение и искрени чувства !
by Любезният Лос
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот HAMPl » Пет Окт 28, 2016 4:27 pm

Alek777 по позната като Любезния лос или още по позната като баба ви Валкон явно страда от деменция.... май някой трябва да и припомни какво е писала преди има няма два три месеца... но най интересното е в кой момент точно претърпя този катарзис..... дали в момента в който влезна в играта с бъгването и измамите на Мастера и Путхет(в момента се подвизава с Инфекшън,Дилърчето,Ангел_92 и още поне 6-7 акаунта) както казах и в другата тема ако ще я оставяте вкарайте в панделата 80% от играчите в Якудза и Стайл форсе и нещата ще си дойдат на мястото много бързо :))
Rating: 2.44%

Аватар
HAMPl
Новобранец

Has thanked: 4 times
Have thanks: 10 times

Мнениеот adi_zlobata » Пет Окт 28, 2016 4:31 pm

Лоске :D коя бг телевизия ще ти обърне внимание на простотиите
adi_zlobata

Have thanks: 3 times

Мнениеот Alexs777 » Пет Окт 28, 2016 4:36 pm

Аз съм миролюбив човек и искам да живея в хармония със заобикалящия ме свят и себе си.
Но повярвайте, наруши ли ми се личното пространство и и кефа, способна съм на чудеса!
Не пожелавам на никого от вас, да среща 8то ми Аз. Останалите ми 7 Аз а са миролюбиви и забавни.
/това, в кръга на шегата/
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Пет Окт 28, 2016 4:37 pm

adi_zlobata написа:Лоске :D коя бг телевизия ще ти обърне внимание на простотиите

Знаеш ли, изобщо не смятам да те удостоя и с капка внимание, търси го сред сподвижниците си, не сме от една порода с теб.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот HAMPl » Пет Окт 28, 2016 4:39 pm

останалите ти 7 са въртиопашки мъ валконке... кажи си кога претърпя катарзис ухахуахуахухуа до скоро искаше и ти закриване на играта или си забрави .......да почвам да вадя от архива на форума кво си писала или те е срам признай си ;)
Rating: 1.22%

Аватар
HAMPl
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Пет Окт 28, 2016 4:41 pm

HAMPl написа:Alek777 по позната като Любезния лос или още по позната като баба ви Валкон явно страда от деменция.... май някой трябва да и припомни какво е писала преди има няма два три месеца... но най интересното е в кой момент точно претърпя този катарзис..... дали в момента в който влезна в играта с бъгването и измамите на Мастера и Путхет(в момента се подвизава с Инфекшън,Дилърчето,Ангел_92 и още поне 6-7 акаунта) както казах и в другата тема ако ще я оставяте вкарайте в панделата 80% от играчите в Якудза и Стайл форсе и нещата ще си дойдат на мястото много бързо :))

Не знам дали усещаш и осъзнаваш, но ти отдавна си персона NON Grata, за тази игра.
Не вярвам някой, изобщо да те чете, камоли да ти се връзва на @бисерите.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот adi_zlobata » Пет Окт 28, 2016 4:44 pm

оооо много го четем хампи и аз лично много му се радвам как те нарежда. едно време обиждаше на бъгери и искаше радикална промяна в играта :D и я получи - показаха ти как се бъгва, защото толкова ти е капацитета, че не можа сама да се научиш
Rating: 2.44%

adi_zlobata

Мнениеот HAMPl » Пет Окт 28, 2016 4:45 pm

Ясно немаш аргументи както и предполагах ;) Азможе да съм всякакъв ама не си въртя задницата към далаверата като тебе ;) жалко че ще оставиш след тебе като наследство 2-3 подлоги да ходят да мърсят земята като тебе ;)
Аватар
HAMPl
Новобранец

Мнениеот adi_zlobata » Пет Окт 28, 2016 4:46 pm

само за едно нещо евала ти правя :D че отвори тая тема тук да те нареждаме, да не разводняваме другата, че е важна :D
adi_zlobata

Мнениеот Бъгита » Пет Окт 28, 2016 4:48 pm

AdminSW написа:
Alexs777 написа:Г-н Мерджанов,

Аз мисля, че темата е уместна. След като изключително много играчи (включително и вие) не сте доволни от поддръжката на играта. Всъщност ако трябва да сме честни едва ли има някой доволен от поддръжката на играта при положение, че тя почти няма такава.
Това е и причината да ви питаме- Искате ли да продължи да съществува играта в този вид или не?

Ние не искаме да спираме играта!!! Това е моето мнение, мнението на г-н Тенчев и мнението на екипа.
Ще си позволя и да цитирам част от коментар на г-н Тенчев за играта:

"Фактът е, че ние наистина сме с вързани ръце относно старата версия на SofiaWars, не може да направим абсолютно нищо без руския разработчик, който тотално отказва да пипа неща по старата версия. Запазих я заради хората, които все още я играят. Ако тяхното удоволствие го няма заради тези фактори, то няма смисъл вече играта да върви и да носи разочарование вместо удоволствие.

Не искам представата на играчите за нас да е лоша, заради това, че не може да задоволим смислените им желания - и то не по наша вина.
Заради това ще направим анкета за играчите в Classic SofiaWars, на която вие да решите дали да продължи играта по този осакатен начин или да я спрем.
Не по наше желание не може да предложим по-добър service, а чувството че си предал играчите си и да не може да направиш нищо е най-ужасното и не може да продължава."

И в този случай споделям неговото мнение и за това има подобна анкета.
Ако наистина искате играта да продължи да съществува, то моля изразете вашето положително мнение, за да покажете на "хейтърите", че все още искате да има Класик Sofia Wars!

Викторе не случайне се обръщам към тебе на малко име ... та няколко въпроса от мене :
1. Не мислите ли че е некоректно и законно несъубразно да държите платежните методи след като играта няма никаква подръжка и качество а мога да ви и цитирам няколко закона от българското законодателство в тази сфера на търговия е - за двете ми години игра какви чувства да имам към вас
2. относно хейтърите - не мислите ли че вие ги поощрявате още от време оно , най-елементарното нещо беше да махнете негативите както направиха в мосвар и да очистите играчите и да спрете този вид предмет на хейтърство, вместо това вие ги оставихте в играта с цел печелене на пари
3. в предвид съдбите на булфлийт,немексия,хановете и оня баламоч с кочовете играчите какви впечатления да имат з авас,ексес и мадмо като цяло

задайте си още малко въпроси
спирането на класика е най-уместното което предлагате на играчите но не им предлагате компенсация за главоболията дори и такава при прехвърляне в новата ви игра която смея да твърдя е под всякаква критика поощряване отново на отделни играчи (платци) ,раздаване на модераторски права на хора без елементарна компетенция парадиращи с положението си и прочие
та елементарно при преместване не предлагате компенсация на играчите за ресурсите,предметите и т.н
дори и малко не си направихте труда да ги залъжите

закривайте си направо не и двете версии ами и цялата фирма че накрая някой от вас ще се озове на топло я в софийския,бургаския,ловешкия където му е по-близо по адресна регистрация
Аватар
Бъгита
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 4 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот HAMPl » Пет Окт 28, 2016 5:21 pm

от 4ерВенИят КарДинАл » Вто Авг 23, 2016 9:06 am

Sf game написа:
Който може го прави,който не може обсъжда :))) Якост е правена над 250к !!!
Ботовете отдавна не са фактор ...

Оооооооо, то големата философия.....
И кво, като бъгват сички, дай и ние, малкото останали, да ставаме *@$*!@*#. Закво-се прайте на велики и на тва де не сте. Много скоро всички ще осъмнете с червен печат, споко. :lol:

от 4ерВенИят КарДинАл » Пон Авг 08, 2016 10:55 am

Много ми се ще, да дадат картата - служебно, на софиянци. :)
Да видим жълтите братя, които изобщо не се интересуват от виртуален ресурс-как бързо ще припнат с цървулите по жълтите павета. :) И отново-голямото преселение.

от 4ерВенИят КарДинАл » Съб Окт 10, 2015 8:40 am

ИМА ЕДИН ПЕДАЛ ЛИ Е, КУРВА ЛИ ЩО ЛИ - [Администрация] nena[10], дето се прай на велик. Ама скоро некой ше го метне бит, пребит и наебан в некоя канавка и там ше го изръфат безгръбначните.

Честито на печелившите, щото ше има и други от ебаната администрация на тая умрела и смахната игра. Аз поне влизам само, за да ги псувам наволя, ама те немат акъл, за да го проумеят.

от 4ерВенИят КарДинАл » Съб Окт 10, 2015 8:51 am

И да ви светна, за тия дето играете, все още, сега е момента да си вадите по 100на звезди от очи!!!
Аре със здраве и след неколко месеца може па ви навестим, ако съм на кеф.

катарзиса на една дупедавка с много имена Любезния лос Алекс777 червения кардинал но най вече като баба ви валкон с висналите чушки ;)

Аватар
HAMPl
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Пет Окт 28, 2016 5:42 pm

Г-н Админ,
Моля, не блокирайте акаунта на HAMPl !!!
Защото Животът има нужда, както от своя Бял цвят, така и от своя Черен. Контрастите са в основата на еволюцията.
Боже, прости му, защото не знае какво прави!
А сега е петък вечер и дъртия кукумицин с деменция и шизофрения, с увиснали чушки и спаружена плът и ....
баба ви Валкона - Любезната Лоска,
Минава в режим на Non Stop купон, веселие и забава, за срок от 58 часа.
Пожелавам на всички ви един щур уикенд, изпълнен с емоции и веселие.
До нови срещи!!!
И не забравяйте, - Светът е оцелял, защото се е смял.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот adi_zlobata » Пет Окт 28, 2016 6:20 pm

http://prnt.sc/d04a3m

Само не разбрах, наказаха ли те за това или не, лоске или валконке. Толкова си мазна, че думи нямам.

adi_zlobata

Мнениеот Минерва » Пет Окт 28, 2016 8:28 pm

Аз се чудя само Харалампи, като беше в Стрелките,друга песен пееше, беше много отворен (разбира се,само на думи, то се разбра колко си осран), как ще ходиш до Виктор, какво ще направиш ... Тогава ти не беше от "бъгерите" сигурно, не плюеше софета и който се сетиш, ти си чист и непорочен ... ХАХАХАХА Ами Ади ти? Лесно ти промиха мозъчето и на теб ... Смешни сте бе хора, кака ви Валкон виновна за целият крах на играта, тя се скъсва от бъгване, щото вие не (явно не сте разбрали как,ама ваш проблем). Нямам думи за бившите съотборници, видя се кой колко струва :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Минерва

Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот adi_zlobata » Пет Окт 28, 2016 8:47 pm

Мозъчето ми не е по-промито от твоето :) Знам много добре как се бъгва, както и цялата игра, но спря да ми доставя удоволствие това много отдавна :) А колкото до кака ти валкон тя не е виновна за краха на играта, а за това че е противна лицемерка, която не знае кога да спре да говори глупости
adi_zlobata

Мнениеот Alexs777 » Съб Окт 29, 2016 3:11 am

adi_zlobata написа:Мозъчето ми не е по-промито от твоето :) Знам много добре как се бъгва, както и цялата игра, но спря да ми доставя удоволствие това много отдавна :) А колкото до кака ти валкон тя не е виновна за краха на играта, а за това че е противна лицемерка, която не знае кога да спре да говори глупости

Ако досега си премълчавах, то беше защото смятах, че е някой от моя """фен клуб, а не реален играч.

adi_zlobata, чудесен избор на ник и 100% съвпадение .

С Ваша милост, никога не съм имала допирни точки в играта, нито извън нея. При това положение, не виждам как сеете евтини квалификации наляво и дясно за някого, когото изобщо не познавате/същото важи и за ампи/.
Един съвет - Само гореспоменатото е напълно достатъчно, че всеки да си направи изводите за Вас, включително и аз.
И за Ваше успокоение, както и на всички , бълващи помията си по адрес на моята скромна особа, самият г-н Админ е прегледал логовете ми в реално време, за 2 месеца назад, както и г-н Furious[10].
Колкото и да ви е мъчно, колкото и да ви е странно, няма открит нито бъг, нито мъг.
Има на лице една вълна от злоба, омраза и Свещена ПРОстота, която е заляла жителите на играта Classic Sofia Wars .
И в този ред на мисли, ще си позволя да отправя едно обръщение към г-н Мерджанов :

Г-н Мерджанов,
Каквото и решение да вземете, по отношение на играта, ние, които сме "ЗА класиката, ще Ви подкрепим!
Само имам една последна молба и тя е :
Ако случайно решите да оставите играта да съществува, то от сърце Ви моля, както и от името на всички, заставащи зад Classic Sofia Wars ,
БЛОКИРАЙТЕ за постоянно никовете на тези, които в Анкетата са пожелали краят на играта!!!
Ще направите една безгранична добрина на хората, оставащи да играят, както и на тези, които не желаят, освобождавайки ги от тежкото бреме.

С почит и уважение
by Любезният Лос
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот goaboy » Съб Окт 29, 2016 10:14 pm

[quote="adi_zlobata"]http://prnt.sc/d04a3m

Само не разбрах, наказаха ли те за това или не, лоске или валконке. Толкова си мазна, че думи нямам.[/quote

Страничен и случаен наблюдател съм... безпристрастен за сега...Но това ако е истина писаното и този тон,то наистина си имаме случай на биполярно разтройство на личността тук...
ПОЧИВАЙ В МИР,МИЛА МОЯ ЕВИЧКА... <3 ОБИЧАМ ТЕ ЗАВИНАГИ !!! <3

*************************************************************************************************************
Otia dant vitia - Безделието ражда пороци
Аватар
goaboy
Редник
Редник

Has thanked: 41 times
Have thanks: 13 times
Национални знамена:
Russian Federation

Мнениеот tonyto11 » Съб Окт 29, 2016 11:23 pm

goaboy написа:
adi_zlobata написа:http://prnt.sc/d04a3m

Само не разбрах, наказаха ли те за това или не, лоске или валконке. Толкова си мазна, че думи нямам.[/quote

Страничен и случаен наблюдател съм... безпристрастен за сега...Но това ако е истина писаното и този тон,то наистина си имаме случай на биполярно разтройство на личността тук...

И аз съм страничен наблюдател на сеир и наистина валконке ли си лоска ли си не знам, но наистина си с някаква форма на шизофрения, в която един път си подмазвач/ка, а другия - каруцар/ка.. Както искаш го приемай, но като гледам писаното, просто ми създаде такова впечатление. :)
Умният се учи да знае, мъдрият да може.Само на глупака всичко му е ясно.
Аватар
tonyto11
Редник
Редник

Have thanks: 8 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Alexs777 » Съб Окт 29, 2016 11:38 pm

adi_zlobata написа:
http://prnt.sc/d04a3m
за този скрийн, който е напълно неверен и скалъпен, в реала тъпата мома ади, жената на чикирикито, може да отнесе и затворец, но понеже е неква убиташка игра, обитавана от още по-големи убитаци, сметащи, че сичко де лети се еде и като голапа, го ръси с шарена сол, това остава безнаказано
мен не ме бърк мнението на анонимни кухи лейки, като вас, така че-ПЛЮЙТЕ си на воля и не се скъпете
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Съб Окт 29, 2016 11:40 pm

Та, както ви споделих, най-любезно, бълвайте помията си, на воля! Не ми пречите, напротив.
От септични ями-помия, няма какво друго да се пръкне.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Следваща

Назад към Задай въпрос