МНОГО ВАЖНА ТЕМА за играта

Преди да зададете въпрос, се уверете, че сте прочели Help и FAQ.

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Re: МНОГО ВАЖНА ТЕМА за играта

Мнениеот онзиянегодник » Нед Окт 23, 2016 1:45 pm

Persona Non Grata написа:хахах верно ли още някой дават пари за класиката. не ме разбирайте погрешно мега хипер яката игра лек маняк, ама чак пък пари ;-D :roll: :lol: :lol: :lol:

айде си обясни как са нонсто с защити от негативи - с дини от подаръците ли/? НАДАЛИ
Аватар
онзиянегодник
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 2 times
Какъв си ти?: Провинциалист

Мнениеот Persona Non Grata » Нед Окт 23, 2016 3:01 pm

о точно аз едва ли мога да коментирам по този въпрос. прекалено е яка тая игра и за това влизам веднъж на 2 години, че ми идва в повече :lol: :lol: :lol: но като цяло може да са им дали някой администраторски акаунт да си цъкат :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
U MAD BRAH !?
Аватар
Persona Non Grata
Редник
Редник

Has thanked: 40 times
Have thanks: 12 times

Мнениеот AdminSW » Пет Ное 11, 2016 10:43 am

Увеличава се подкрепата при проверка за използване на бъгове в играта. Освен Furious, проверки ще се правят и от Контрол- http://classic.sofiawars.com/player/212/

Ако игнорирате техните съобщения и не съдействате на проверката ще бъдете наказани.

Започва и системно налагане на наказания за откупуване на поръчки в ловния клуб.
Доклади отново ще се изпращат до Furious и Контрол, като им изпратите скрийншот от поръчките.
За връзка с Администрацията:

http://www.classic.sofiawars.com/support/
http://www.sofiawars.com/support/
AdminSW
Администратор
Администратор
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 105 times
Have thanks: 297 times
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот BlackMamba » Пет Ное 11, 2016 11:11 am

Няма ли да определите ясно и точно за еди какво си толкова дена затвор и т.н. или за едно и също нещо някои ще бъдат наказвани по 2 часа затвор, а за с блокиранe завинаги? :D

Според мен би било коректно да направите правила относно това и всяко следващо провинение съответно да бъде санкционирано с по-тежко наказание. :)
BlackMamba

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Мнениеот BlackMamba » Пет Ное 11, 2016 11:20 am

И защо да няма една тема в която модератор/администратор след като накаже някой да напише за колко дена и за какво е наказан, както е и практика в други подобни игри. Това дава определена яснота и прозрачност и би възвърнало доветието към Вас че наказанията важат еднакво за всички, а не за "наши" и "ваши" хора.
BlackMamba

Мнениеот MCM13 » Съб Ное 12, 2016 2:47 pm

Аве едно лайно и с мед да го мажеш пак си остава лайно!
Докладван играч: BlackRain
Дата на доклада: 11.11.2016 11:24
Снимков материал: ИМАМ, но немога да кача заради "Акито с мет"

Докладвано на Контрол!
НАКАЗАНИЯ НЯМА!
Аватар
MCM13
Новобранец

Has thanked: 3 times
Have thanks: 4 times

Мнениеот MCM13 » Съб Ное 12, 2016 2:49 pm

MCM13 написа:Аве едно лайно и с мед да го мажеш пак си остава лайно!
Снимков материал: (по долу)

Докладвано на Контрол!
НАКАЗАНИЯ НЯМА!

Снимки:
http://prnt.sc/d5v2z6
http://prnt.sc/d5v5ww
Аватар
MCM13
Новобранец

Мнениеот STYLE~FORCE » Съб Ное 12, 2016 6:17 pm

Ох,милият ти си много неадекватен наистина ;) нас за тъпи ли ни взимаш ! От долу ти се вижда датата,а тази команда е забранена от НЯКОЛКО ДНИ... Напусни,че ме напрягат такива създания като теб,които знаят само как да си пуснат компютъра,а тръгнал да докладва ...
Като чуете за "ОНАЯ" падайте на колене !!!

http://www.classic.sofiawars.com/player/554620/
Аватар
STYLE~FORCE
Новобранец

Мнениеот Контрол » Съб Ное 12, 2016 10:54 pm

MCM13 написа:Аве едно лайно и с мед да го мажеш пак си остава лайно!
Снимков материал: ИМАМ, но немога да кача заради "Акито с мет"

Докладвано на Контрол!
НАКАЗАНИЯ НЯМА!

Мисля,че точно и ясно ви обясних
Обявено е на 11.11.16,
че следват наказания за откупуване.
Всяко след тази дата изпратено ми със снимка ще бъде санкионирано.

Моля съобразявайте се с тона и НЕ изопачавайте думити ми :!:
Аватар
Контрол

Мнениеот MCM13 » Нед Ное 13, 2016 10:45 am

А вие извършихте ли проверка, както бяхте упоменали!?
Защото аз вече имам снимки как за 24 часа на въпросния играч не може да бъде направена поръчка, но въпреки това под името му липсва надпис "Играчът се издирва от Ловния клуб"! Ами има лесно аз ще си закрия героя защото просо който и да започне тази игра би реагирал така при тази администрация. Явно трябва да си останат там 20 човека от 2 банди които да играят ама и на тях ще им писне. И пак ще Ви напомня че сте НЕКАДЪРНИЦИ, защото щом аз мога да направя едно нещо, а Вие НЕ МОЖЕТЕ, за мен сте некадърник!
Аватар
MCM13
Новобранец

Мнениеот Alexs777 » Пон Ное 14, 2016 1:33 pm

От, 11.11.2016г, започнаха да текат директни проверки в акаунтите, по ваш сигнал, или по-обстоятелствено:
Докладвали сте ме за двоен зоб, за дрехи, за неправомерно завишени показатели, за откупуване от ловен, или за какъвто и да е друг бъг;
Изпращате доклади до Furious и Контрол
Влизат, четат докладите срещу мен, директно влизат в акаунта ми и гледат всичко, правено последните дни. Ако има нарушения, в зависимост от тежестта и предвид предишни наказания-ме наказват със затвор за определен срок, или направо блокират акаунта ми.
Поживём увидим, доживём узнаем.
Аватар
Alexs777
Новобранец

Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот Бъгита » Пон Ное 14, 2016 3:05 pm

AdminSW написа:Увеличава се подкрепата при проверка за използване на бъгове в играта. Освен Furious, проверки ще се правят и от Контрол- http://classic.sofiawars.com/player/212/

Ако игнорирате техните съобщения и не съдействате на проверката ще бъдете наказани.

Започва и системно налагане на наказания за откупуване на поръчки в ловния клуб.
Доклади отново ще се изпращат до Furious и Контрол, като им изпратите скрийншот от поръчките.

г-н администратор имам питане
след като този фюжън твърде явно не си влиза в профила, въпросния модератор контрол ( няма да цитирам кой играч в играта е ) защо само отмята докладите със снимков материал към нея и т.н. без да се вземат никакви мерки...? или сте решили въпросния модерато да продължава работата си както и до сега на принципа ''избирателна пропускливост'' според това къде , кога и как ни отърва като едноклетъчна мембрана ??? :idea: :?: :!: :?:
Аватар
Бъгита
Редник
Редник

Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот Alexs777 » Вто Ное 15, 2016 1:16 pm

Ако обичате, спазвайте добрия тон!
" Клевета, набеждаване, или разпрoстранение на лъжливи сведения, с цел да накърнят честта и достойнството на друго лице, или подриващи неговата репутация е наказуемо. Клеветата е абсолютно недопустима, като клевета по адрес на Администрацията се наказва най-строгo! "
Както знаете, играта беше изоставена от модериране доста дълго време.
Административните лица Furious и Контрол, както и АдминSW, не са факири, че за един час да обработят всички доклади, които, повярвайте, валят като летен дъжд.
Всеки доклад ще бъде обстойно прегледан и при необходимост, наложено съответното наказание.
Моля, проявете търпение и разбиране!
Съвсем скоро ще се радваме на една обновена, чиста, развлекателна и хумористична игра, каквато всъщност е класиката на SW.
Благодаря и не забравяйте да се забавлявате! :)
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот Бъгита » Вто Ное 15, 2016 1:56 pm

след цялостното прочитане PR поста ти към административния екип искам да попитам
''как ще докажеш , че думите ми са клевета ''
1.аз още не съм почнала и хората които ме познават знаят ,че не говоря и никога не съм говорила врели не кипели ей така да мърдам въздуха за да се намирам на приказка
2.всичко което съм казала е на базата на личните ми наблюдения
3.ибах тая тяхна проверка аз 1 месец :D
4. къде виде груб тон тона ми си е в напълно съответствие на това което съм получила като отношение насреща и то от администратино лице
5. не мислиш ли за нз кой път го казвам че е меко казано несериозно да се поверяват административни функции в ртцете на най-обикновенни играчи
6. защо след като по твое мнение ''трябва да чакаме'' след предоставен доклад и щом съответния модератор го е видял не пише едно съобщение поне от типа ''ще бъде проверено'' което е напълно нормално че доклада ще се прегледа аз такова съобщение не съм получавала
е как да не смятам че госпожицата щастие която 50 пъти за година си смени личния ник нейм в играта и този на модераторския акаунт не прави шуро баджанащини след като съм ги изпитала лично на гърба си и една година бях без лични съобщения заради тези шуро баджанащини
Аватар
Бъгита
Редник
Редник

Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот kokodin » Вто Ное 15, 2016 6:01 pm

Аз лично съм доволен от работата на КОНТРОЛ, за сега, ще видим как ще е в бъдеще :)
Аватар
kokodin
Новобранец

Have thanks: 3 times

Мнениеот Alexs777 » Вто Ное 15, 2016 6:49 pm

Бъгита, тонът Ви е , меко казано, неуместен. Не се поддавайте на слухове и инсинуации, както и на зле скалъпени истории, с цел клевета и компрометиране на някои лица от играта.
Нали самите ние искахме независим админски контрол. Лица, които по никакъв начин не са обвързани с играта, както и с играчите.
Да речем, че го имаме.
Както споменах, не можем да очакваме светкавична реакция и чудеса, от един, или двама души, които идват , за да въведат ред в една игра, с години немодерирана и изоставена на самите нас.
Затова, проявете разбиране и търпение, поне в началото. И резултатът, повярвайте, няма да се забави.
Приятна вечер и се забавлявайте, преди всичко!
Аватар
Alexs777
Новобранец

Мнениеот BlackMamba » Вто Ное 15, 2016 7:25 pm

Няма такъв цирк честно. Щяло да има правила и да се спазват - хахаха. Цялата игра е на бот от години, според правилата всички трябва да бъдат блокирани. Те седнали тука да ми обясняват как щяло да блокират хора дето са успяли да се откупят от ловен и такива детски историики сякаш това ще те доведе до някакво свръх нечестно предимство пред останалите. ХАХАха. Предимството за тези, които ползват бот пред тези които не ползват е огромно и едва ли има бъг който да го може да стопи разликата дори наполовина, а те ми се правят тука разбираш ли :D .
Другия цирк - играч ви дава снимка как някой се откупил от ловен- ама това било стара дата хахаха, от 11 важало!! Сякаш в правилата на играта не пише какви са наказанията за ползване на бъгове и след 11ти тоя месец се открила топлата вода разбираш ли! Преди тва който се набъгвал- МОЖЕЛО.
Някои играят с по 10 героя и на подаръци правят МАЗАЛО с наливания на основния герой, но това пак е нищо нали...
Самозалъгвайте се идиоти, свинщината е пълна, плашите гаргите както едно време в новините , "ИМАЛО СИСТЕМА ПРОТИВ ПАД И ДИРЕКТНО ЗАСИЧА И БЛОКИРА ПОЛЗВАЩИТЕ БОТ" :d
BlackMamba

Мнениеот Gabriel_Goranski » Вто Ное 15, 2016 8:10 pm

Все още ли не сте разбрали поуката? - Никога вече игра на xs software.
Gabriel_Goranski

Мнениеот J-Hope » Вто Ное 15, 2016 9:14 pm

Тая игра деградира от 2013 до сега. Често казано се учудвам, че някой я играе все още. Дори с ботове, бъгове, безкрайни облаги и глупости не бих си губил времето с игра, която просто няма да прогресира. Спрях да играя преди две години, а единственото, което са направили е да пуснат две нови нива. Няма да гласувам За или Против съм дали играта да продължи, тъй като не ме интересува и не мисля, че имам право на глас. Преди две години не си блокирах героя, но сега го направих. Новата може и да им бъдеще, но класика - не. Късно е да се направи каквото и да е, вече са се запасили за години напред с руда и кой знае какво още може да се бъгне, а и всеки знае, че няма да ги блокирате. Най-тежкото наказание за който и да е диняр, от която и да е фракция, ще е нещо подобно на 1 седмица затвор или да им вземете рудата.
Аватар
J-Hope
Новобранец

Национални знамена:
Republic of Korea

Мнениеот VenomBG » Вто Ное 15, 2016 9:39 pm

И според мен няма смисъл да се държи старата версия. Първо, защо да се играе като има нова с много по-нови работи. Второ, няма ъпдейти. Трето, по-добре да се фокусирате главно към едно нещо. Четвърто, спестявате много. Ще бъде гадно на старите играчи, но какво ще правят в игра с бъгове, без нови неща, която се държи колкото да могат да влизат. Няма смисъл. И аз съм имал акаунти в старата, развити, но предпочитам новата. По забавно е и има много различни работи, вече не ми става скучно докато играя. ;)
Аватар
VenomBG
Новобранец

Have thanks: 1 time

Мнениеот STYLE~FORCE » Вто Ное 15, 2016 10:09 pm

Чакайте,а вие кой бяхте ??? Направили сте си своят избор и сте спрели играта ;) ДО ТУК ! Ние мнението ви за играта не искаме и никой от класика няма да се премести в новата боза ! В новата си играйте там 100-те души,ако има и толкова и си се радвайте ;) Класика може да е умрял,но има повече реални играчи от новата !
У лево ;)
Като чуете за "ОНАЯ" падайте на колене !!!

http://www.classic.sofiawars.com/player/554620/
Аватар
STYLE~FORCE
Новобранец

Мнениеот J-Hope » Сря Ное 16, 2016 6:23 am

Мен не ме гледай, аз съм седнал тук да се оплаквам. :D
Казах, че не искам поста ми да се взема под внимание точно, защото не игра там вече. По-полека. Може да са 100 човека, но поне не са ботове... жалко, че са комплексари повечето обаче :D
Аватар
J-Hope
Новобранец

Национални знамена:
Republic of Korea

Мнениеот Скиора » Сря Ное 16, 2016 10:08 am

Единственият начин тази игра да живне, дори и без обновления е да се изравнят показателите на бъгърите с тези на нормалните такива. И тогава нещата ще се оправят. Ама понеже няма как да стане...
Имате логове на плащания с реални пари, влизате в профила му и виждате, че има 50К дини. Махате дините и оставяте реално платените. Същото с рудата, нефта...намалявате показателите в нормите за нивото и готово. Ама бил дал, ама бил играл. Щом си бъгвал, вече права нямаш.
Колкото по-идиотско е деянието, толкова по-философско е оправданието!

Инвестирани пари в героя на SW-0-ла лева.
Аватар
Скиора
Редник
Редник

Has thanked: 1 time
Have thanks: 11 times

Мнениеот AFL » Сря Ное 16, 2016 10:39 am

Драги ми админи (и такива който си мислят че са такива) играта е ясна 3 години без контрол сега се появява някъв Контрол който ще оправи играта :D "Ама От кАдЯ на кАдЯ, бе?" Анкета имаше гласувано е че играта ще продължи следователно и бъгерите и ботовете и всичко останало. Това че ще блокирата 2-3 ,5-10 героя изобщо не означава че ще спрете играчите да си бъгват и т.н.т. АЗ предлагам бъгове и ботове и всичко да си е легално и да ни оставите на мира да си играем играта която сами сме си направили без ваша помощ ! След като няма обновления по нея има обновления по биговете :D

Хубав и щастлив БъГов ден ваш скромен почитател АЛФ
Аватар
AFL

Мнениеот Потребител » Сря Ное 16, 2016 11:51 am

Tе някои вече са се набъгвали достатъчно и при евентуална проверка ще бъдат чисти, а това че с години са бъгвали ще останат безнаказани... Това с контрол и furious общо взето е глупост и мечти, нищо няма да се промени, вече е много изтървана работата. Решение е таван на показатели и рязане на показатели на напомпаните "играчи".
Също с пускане на ново ниво донякъде се балансират някои неща, защото там нормата е по-висока и някои ще тренират по-евтино...
Потребител

Have thanks: 1 time

ПредишнаСледваща

Назад към Задай въпрос