Отблокиране

Преди да зададете въпрос, се уверете, че сте прочели Help и FAQ.

Модератори: naksdy, Форум Модератор

Отблокиране

Мнениеот Sf game » Нед Мар 06, 2016 4:58 pm

Щом отблокирате дадени играчи вече за двоен зоб отблокирайте ВСИЧКИ !!!
Като чуете за "ОНАЯ" падайте на колене !!!
http://www.classic.sofiawars.com/player/554620/
Аватар
Sf game
Редник
Редник

Has thanked: 10 times
Have thanks: 7 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалист

Re: Отблокиране

Мнениеот mause » Нед Мар 06, 2016 5:11 pm

Хаха админите отблокираха сите прованс дет беше наказан... яко а :D
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 38 times
Have thanks: 229 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Софиянец

Мнениеот OrlinSarkizov » Нед Мар 06, 2016 7:23 pm

аз така и не получих отговор защо съм блок при условие че 7 месеца не съм играл....блока падна...както ви писах сменен ми е адреса..пароли,пощи...върнете ми героя..
OrlinSarkizov

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Мнениеот Sf game » Пон Мар 07, 2016 5:20 pm

Да,с нетърпение очакваме отговор !!!
Аватар
Sf game
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот nincheto1977 » Пон Мар 07, 2016 6:01 pm

ехе ама сте мн наивни
айде сетете се сами кой точно е отблокирал ева и защо е отблокирал и стрелките
щото нали ''модераторите нямат право даотменят решение на админите и др модове'' ;)

само ще викажа едно нещо под секрет
ева не е била никога блокирана
ева беше вкарана в затвора пернаментно и се блокира по лична воля и желание за да извърти интрижката пред нейните флейки че е депортирана и те нали са лйолйовци всичките ... еха че и се вързаха на поредната интрига
и всичката тая помия светна с подаръците и от 5-ти
за които излиза въпросителната как аджеба ги е получила след като е депортирана
сещате ли се как се отблокира и пак се блокира да играе интригите
айде сега сещайте се сами кой я изкара от кафеза и отблокира и що отблокира некои стрелчоци ;)
Аватар
nincheto1977
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 13 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот Christo84 » Пон Мар 07, 2016 8:48 pm

Единствената флейка си ти явно. И нямаш грам представа каква е истината. Но може да благодарите на Софийски играчи, за разблокирането на проеанса, тези дето се бият в гърдите, че играят и правят всичко за фракцията.... да ама само на думи.
Аватар
Christo84
Новобранец

Re: До Баш не знаещия кой е...

Мнениеот OrlinSarkizov » Пон Мар 07, 2016 9:31 pm

Караконджул ли...койчо ли...и ти не знаеш кой си...та...леко те открехна..Да..деФственик съм(в сравнение с некой от играещите....Първо,не карам кораб... не ме обиждай...отговарям за машината...и така 7 месеца почти..ако си на ясно де какво е това.."Моряка" има възможност(освен да се държи за полите на жените си) и да си позволи некой и друг лев за глупости(мисля че към 24к диня Фкарах по едно време).И си в грешка...не са 4 милиона...6 милиона са само на 19то ниво..и не са бъгнати....купени са с динки по промото и събирани от рудичка щото имах в повече....който може сигурно е проверил.Та..поне се осведоми по добре.
За 7 месеца съм влазал не повече от 3 пъти в героя..и статове са дигнати с не повече от по 300 всеки...а имам и към 3к кифли още..но няма сми да обяснявам на човек незнаещ Кой е...та пии си хапчетата...боти си мултитата иии продължавай се питаш.
OrlinSarkizov

Мнениеот nincheto1977 » Пон Мар 07, 2016 10:09 pm

Christo84 написа:Единствената флейка си ти явно. И нямаш грам представа каква е истината. Но може да благодарите на Софийски играчи, за разблокирането на проеанса, тези дето се бият в гърдите, че играят и правят всичко за фракцията.... да ама само на думи.

моуим ти се 11 месеца бях при вас и и знам на как ти ева всичките интрижки балабар с тия дето ги върти със щастието да и изпълнява поръчките и да налага наказания на тоя и оня ей така за няма нищо само щото и е набил контрара :D та това което съм писала е видимо и на профила на евето как като е блокирана получава подаръци и в следващия момент пак се оказва блокирана а ?
та помисли си пак кой е флейката
и поне недейте лъга за оня сопол чък норис че бил админ щото е точно това един сопол с главно С
който и не се знае кой стои зад акаунта му
дали и не е евето да и е фърлен от собственика на акаунта
учудващо е как винаги като пишеш нещо по негов адрес се оказва на линия и то точно в момент когато евето е повече от активна ;)

за финал само да допълня
айде да не примомняме как ни бяха наложени наказания за по една година без комуникация и от кого затова че искарахме на кака ви ева керливите ризи публично в съвета
Аватар
nincheto1977
Редник
Редник

Has thanked: 2 times
Have thanks: 13 times
Какъв си ти?: Софиянка

Мнениеот karamelka » Пон Мар 07, 2016 10:37 pm

Сменете на батко ми Орлин мейла и да го почваме ние ... (той си знае кой :Р )
:)
Аватар
karamelka
Новобранец

Has thanked: 1 time
Have thanks: 6 times
Национални знамена:
Bulgaria
Какъв си ти?: Провинциалистка

Мнениеот mause » Пон Мар 07, 2016 11:34 pm

А най-смешното и едновременно с това най-трагичното е че докато се дърлим по оста Прованс-Софиянец админите ни клатят и двете страни яко. Ама то и в самата държава така стоят нещата. Всички знаме поговорката от римско време "Разделяй и владей" както и онова "Съединението прави силата" на фасадата на Народното събрание, ама май много малко от нас изобщо разбират смисъла им...
Аватар
mause
Плъхотрол
Плъхотрол

Has thanked: 38 times
Have thanks: 229 times
Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот Sf game » Вто Мар 08, 2016 4:55 pm

Аз викам масово блокиране в играта в класика и в новата и фалиране ...
Аватар
Sf game
Редник
Редник

Национални знамена:
Bulgaria

Мнениеот vasskess » Сря Мар 09, 2016 1:15 pm

Героя ми е блокиран от миналата сряда..двоен зоб незнам как се прави и никога не съм знаел..след прочетеното тук ми започвам да си мисля, че някой ми е хвърлил око на героя..
Аватар
vasskess
Новобранец

Have thanks: 5 times

Мнениеот Ал Пачино » Сря Мар 09, 2016 1:49 pm

vasskess написа:Героя ми е блокиран от миналата сряда..двоен зоб незнам как се прави и никога не съм знаел..след прочетеното тук ми започвам да си мисля, че някой ми е хвърлил око на героя..
Не си единствения и моят герой от миналата седмица е блокиран,и все още чакам отговор от някого ЗАЩО съм блокиран след като НЕ съм ползвал никакви забранени неща!
Ал Пачино

Мнениеот vasskess » Пет Мар 11, 2016 10:49 am

Ал Пачини, донякъде се радвам, че не съм сам..над 6-7 писма съм пратил и никакъв отговор. Остава ми, като ходя до София да мина през офисите им на Тинтява и Симеоновско шосе, за да разбера какво става. Направо съм в потрес. В играта съм от началото й от 2011г. Никога не съм ползвал 2-ен, 3-оен и какъвто зоб/допинг има и не знам как става. Не съм лапе, което играе за да впечатлява някого със сила или якост, че да ми е прио да ползвам такива не честни неща. На 40 години съм, женен с едно дете и съм си плащал най редовно баровски, подаръци съм взимал с пари, знайки и т.н., за което вече съжалявам. Не знам как така решават, БЕЗ ПРОВЕРКА да блокират...и най вече без да пишат едно съобщение "Вие сте блокиран за еди какво си" примерно..
Аватар
vasskess
Новобранец

Мнениеот Ал Пачино » Пет Мар 11, 2016 4:12 pm

vasskess написа:Ал Пачини, донякъде се радвам, че не съм сам..над 6-7 писма съм пратил и никакъв отговор. Остава ми, като ходя до София да мина през офисите им на Тинтява и Симеоновско шосе, за да разбера какво става. Направо съм в потрес. В играта съм от началото й от 2011г. Никога не съм ползвал 2-ен, 3-оен и какъвто зоб/допинг има и не знам как става. Не съм лапе, което играе за да впечатлява някого със сила или якост, че да ми е прио да ползвам такива не честни неща. На 40 години съм, женен с едно дете и съм си плащал най редовно баровски, подаръци съм взимал с пари, знайки и т.н., за което вече съжалявам. Не знам как така решават, БЕЗ ПРОВЕРКА да блокират...и най вече без да пишат едно съобщение "Вие сте блокиран за еди какво си" примерно..

Точно и аз за това се дразня,че съм хвърлил пари в тоя герой,а и продължавах да хвърлям за баровски и лаборант,а те ме обвениха че ползвам бъгове,двоен зоб ако съм ползвал нямаше да имам такива статове на 19-то,а много по-големи както другите.......дори и тука се регнах преди седмица,че да пиша на Админа може би си виках тука може да получа някакъв отговор,но така и не получих,но никак не е нормално да пуска теми в новата,да отговаря на темите там,а да не си направи труда да ми отговори на един въпрос,това за мен е неуважение към потребителя,а после на приканват на почнем новата е как да стане след като никой не ти обръща внимание,от къде да съм сигурен,че ако почна новата няма да ме застигне същото след година,две.....Хайде господин Админ дано прочетеш това и замислиш малко,защо толкова малко хора играят новата;)
Ал Пачино

Мнениеот vasskess » Сря Мар 16, 2016 11:41 am

Отблокираха ме
Аватар
vasskess
Новобранец

Мнениеот Ал Пачино » Сря Мар 16, 2016 1:01 pm

[quote="vasskess"]Отблокираха ме[/quote
Радвам се за теб,а кой ти обърна внимание,че и аз да пиша на него или ако не те затрудня пиши му да погледне и към мен ще съм ти благодарен:)
Ал Пачино

Назад към Задай въпрос